Отговори
# 60
  • Мнения: 136
Здравейте, мамчета!

Страхотно парти, снимките са много хубави и всички бебчета уникално сладки! Браво на вас Simple Smile

Славче, благодаря и аз за темичката, която създава много коледно настроение!

Вени, страхотни сте на снимката с Ники!

Павчо го мъчи четвъртото зъбче и е киселичък днес. Трябва и ние да отидем с него на дерматолог, че му е много суха кожата и се люспи и има лишейче на кръста под памперса, та сигурно и ние ще отидем при д-р Ангелова. А знаете ли как й приемното време на д-р Ангелова, че в момента не ми отговаря на телефона, изключен е?

Ники е добре и вчера беше на коледното тържество в градината, днес за последно за тази година е на градина. Надявам да изкараме здрави празниците, Дай Боже и по-малко да боледуват!

Ще се отдавам на готвене днес и утре и почивка, доколкото е възможно Laughing
На всички ви желая Весела Коледа, лек път на пътуващите, много усмивки и страхотно празнично настроение!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 220
Привет момичета  Hug.
Много отдавна не съм влизала, но нямам много времето  да пиша.
Рони беше болничка 10 дни и до неделя бяхме на инхалации с Вентолин, но да чукна на дърво вече е по-добре. От вчера я слагам на проходилка и така имам малко време да свърша нещо, че е голяма дивачка и като е будна трябва да съм плътно до нея иначе белята ни е вързана в кърпа. Още няма зъбки, вероятно сме от малкото останали без да се отчетем със зъбче. Да питам има ли мами като мен които пускат на бебетата си бейбиТВ, знам че е вредно о тя така им се радва на някои детски, ч ми е жал да я лиша от това удоволствие.  newsm78
Да почерпя, че скоро стана на 8 месеца
Честито на всички месечинковци и месечинки   bouquet
Вени, страхотни сте, браво  Hug

Да ви пожелая весели празници  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 9
Еха, Десекс, страхотно е по Коледа да си при мама и тате  Hug

Иначе за слинга, аз го взех от един сайт далеч по-евтин от зилана, страхотен е едноцветен слинг шал, неразтеглив по дължината. Марти е почти девет килограма е и не го усещам, нося го дори и в къщи, защото се успокоява - нали наподобява утроба. Деси беше качила един линк за връзване и много помогна - много бързо се свиква Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 162
Ради (radunka), от кой сайт си купи слинга? И аз много искам слинг, но ако цената е добра може и готов да си купя, а не да си шия.

# 64
  • Мнения: 9
Злати (Zlatna_g), пуснах ти го на лични   Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 3 576
Още няма зъбки, вероятно сме от малкото останали без да се отчетем със зъбче.

Хич не сте единствени Точе, доста бебоци са все още неозъбени Simple Smile

# 66
  • Мнения: 362
  Радунка може ли и на мен сайта  Laughing
 Ще ми покажете ли тази неразливаща чаша на Нуби,аз имам една от Явор на Чиполино,но тя е с  твърд накрайник и май още не е подходяща.Някой давали ли вече готов детски сок newsm78

# 67
  • Мнения: 6
Още няма зъбки, вероятно сме от малкото останали без да се отчетем със зъбче. Да питам има ли мами като мен които пускат на бебетата си бейбиТВ, знам че е вредно о тя така им се радва на някои детски, ч ми е жал да я лиша от това удоволствие.  

Точе, и ние сме от неозъбените още Peace Аз също й пускам на Дара БейбиТВ, много се кефи на песничките Wink

# 68
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Лелеее, много сте наддали на грамчета, в сравнение с Ники...той е само 120 гр. наддал и е 7900 гр.
radunka  искам и аз сайта на слинга, да ми видя цената Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4
Може ли и на мен сайта за слинга Embarassed newsm17

# 70
  • София
  • Мнения: 735
Мами, благодаря за отзивчивостта за млекцето. За съжаление Бургас е супер далече (Лилче   bouquet ), Инка, ако има как да се осигури хладилна чанта - става да използваме този твой познат, иначе... доста път си е..)

Змейче, честито зъбче. Бела си знае работата, няма да хаби енергия напразно, я...

Габи тази нощ спа без да има будене за песни и игри, но за сметка на това на няколко пъти такива писъци нададе, направо тръпки да те побият - ей така беше и преди да се появят предните зъбчета, та сигурно се подготвяме за ново.. но кога ли ще излезне никой не знае.

Вени, много сте сладки с цокащ Ники  Heart Eyes

Злати, реално този слинг не се шие, купува се метраж плат (Нари каза около 4.5х0.90м), минава се на оверлог и си готов. Днес, ако успея, ще мина през едно място, което Вени откри, с платове на килограм. В случай, че има нещо интересно, ще дам знак Simple Smile
Нали на партито я носих - тя е по-тежка от Ати, обаче няма нищо общо със слинга с халки или кенгуруто. Усещаш, че носиш нещо, но не и гюлленце, което ти откинва рамото  Peace

Нелка, лек път и весело изкарване! Както и на всички други, които ще пътуват за Коледните празници. То си дойде Бъдни вечер Simple Smile

Ще използвам малкото затишие да пробвам да опаковам и аз това-онова. После сме на ваксина, нали изостанахме с тях, та.. ако я претеглим, и аз ще се отчета колко тежи дундичката  hahaha
Екстра са си бебочетата, да хапват, да качват по някое и друго грамче, и да са здравички, най-вече!

Аааа, АниК, благодаря за идеята за овесените ядки. За първи път ми се усладиха  Mr. Green току виж проям покрай теб повече полезности  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 4
Здравейте и от нас!!!

Ние след час отиваме на консултация и ще се отчетем.  Peace
  а за белега на рамото не ми се говори направо  Praynig сто пъти се скука тая гной и изтече ама е нормално, но на повечето ми близки нямат такива реакции при децата си и аз се бях стреснала в началото  Rolling Eyes
Относно слинговете и Лю е над 9 кг с дрехите и със слинга не я усещам  Peace основно с него пазарим  Rolling Eyes и аз го купих от Зилана, много съм доволна  Peace

Ето сайта момичета - http://www.zilana.com/

Последна редакция: чт, 23 дек 2010, 14:02 от хабиби

# 72
  • Мнения: 21
Леле, нова зарибявка си имаме сега - СЛИНГ и аз искам  и аз  Hug

Ради, отвори си работа.. Wink

Desex, лек път и весело изкарване на празниците, при мама е най- хубаво Hug

Ние вчера бяхме на консултация-9 200, 75см, аз се очертавам дребосъка в семейството, мъж ми е 2.10, Криси и тя висока , аз 1.68- за никъде Wink

Йони също няма пъпка или подутинка на рамото , но доки каза, че има и ивички , които също се зачитат и че има още 2 такива имунизации и няма да го товари излишно с допълнително Манту и аз както никога съм съгласна с нея Peace

И друго щях да пиша, ама... newsm78

И сЯ кВо праЙм без скайп.... Flutter

# 73
  • Мнения: 9
ANNI_M,kuco_pate, .**НаТи**.., jasmin_veni момичета, не мога да го сложа излиза ми рекламен спам newsm78
ше ви го напиша на български:

бейбислинг-бг.ком



много съм доволна, по-евтино е  Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт