Какво трябва да ти липсва за да реагираш на сексуална провокация

  • 9 736
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
Find_NEMO - извинявай, ама за какви ни мислриш ???
Как си представяш да се нагъза на булеварда? Доста по прилично би било да пия едно питие в бар  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 1 288
И в бара може да се надупиш, ама някакси по-целомъдрено звучи, все пак е на закрито.  Laughing

# 77
  • Мнения: 135
И в бара може да се надупиш, ама някакси по-целомъдрено звучи, все пак е на закрито.  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=4xNfeUoIs4s&feature=related

# 78
  • Мнения: 7 947
И в бара може да се надупиш, ама някакси по-целомъдрено звучи, все пак е на закрито.  Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=4xNfeUoIs4s&feature=related

 Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: X
Ааа, няма нищо да дириш - влизаш сама в подходящо облекло след полунощ в някой бар и само чакаш  Joy

Бар - колко старомодно  Confused Сестро Вилико - събудете се  Peace Peace

А тия отсреща сигурно са спрели да си чакат реда да опрашат мадамата...    Joy
Номерца раздават ли ?     Joy
А мерси от такива .....тръпки.
Абе ,Немо,нали говореше за дами и прочие.....    Mr. Green   къде ги намираш все едни такива курвен...ки снимки...     hahaha  

# 80
  • Мнения: 0
Find_NEMO - извинявай, ама за какви ни мислриш ???
Как си представяш да се нагъза на булеварда? Доста по прилично би било да пия едно питие в бар  Crossing Arms

Е нали за провокации си говорим тук Сестро Вилико  Peace В бара редом с шантонерките - каква провокация  кви 12 лева Peace

Абе ,Немо,нали говореше за дами и прочие.....    Mr. Green   къде ги намираш все едни такива курвен...ки снимки...     hahaha   

А каква е разликата между 'дама' и к'''  Thinking

# 81
  • Мнения: 7 947
Ма провокацията за теб само гол задник на показ ли е? Щото за мен и един поглед е достатъчно показателен...Пък голия задник е чиста проба шаврантийство. Те тук е разликата  Laughing

# 82
  • Мнения: 0
Ма провокацията за теб само гол задник на показ ли е? Щото за мен и един поглед е достатъчно показателен...Пък голия задник е чиста проба шаврантийство. Те тук е разликата  Laughing


За меан лично Сестро вилико - поглед без хубав задник си е само поглед  Peace

# 83
  • Мнения: 7 947
Ма провокацията за теб само гол задник на показ ли е? Щото за мен и един поглед е достатъчно показателен...Пък голия задник е чиста проба шаврантийство. Те тук е разликата  Laughing


За меан лично Сестро вилико - поглед без хубав задник си е само поглед  Peace
Не бе, човек - говорим за чистата провокация - те тя може да е жест, поглед - дори начинът, по който отпиваш от чашата. За туй задник не трябва. А дали ще се поддадеш на тая провокация - вече е въпрос на...вкус  Laughing

# 84
  • София
  • Мнения: 3 249
Така ще е то, като не дефинирахме още в началото какво точно е "сексуална провокация". Поглед ли е, задник ли, бицепси ли, банкова сметка ли, боза ли, яде ли се, пие ли се...  newsm78 Сега всички са прави, а не могат да се съгласят един с друг!  Whistling Сефте!  Laughing

# 85
  • Мнения: 0
Не бе, човек - говорим за чистата провокация -

Ето Ви чиста провокация Сестро Вилико  Peace



по-чиста - няма накъде  Peace

# 86
  • Мнения: 135
Аууу...провокиран съм.....отивам да си търся провокацията..... Mr. Green

# 87
  • Мнения: 7 947
Ма той работния тезгях е важен ...разбрах. Ма аз говорех сериозно по проблема  Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 1 288
Ауч, това не е провокация, а директна покана.  Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 3 249
Стига бе, жената може да отива на работа, а на минус 12 градуса с такъв костюм мислите ли, че й е лесно, м?!?  Crossing Arms

 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт