СЕПТЕМВРИ - тема 33 - Коледна

  • 25 800
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 279
На мен се падна купон подир купон, а на Алекс бизнес  Flutter. Той заспа в 21,30 и в 23,15 се събуди и не иска да заспи , та си откара до 02ч.   Как да изпусне купона, я ?

Цвета, д34, дано минават тези неприятности.

# 211
  • Мнения: 503
Плами, добре съм, няма изгледи за скорошно пръкване  Mr. Green
От баницата ми се падна : бебе, любов, годеж  Confused ooooh!

Аз си легнах в 22:00 , събудиха ме гърмежите и пак заспах. станах  в 1:30, защото разбира се бях преяла. Явор за втора година не се впечатли от гърмежите и си спа спокойно.

Последна редакция: сб, 01 яну 2011, 15:31 от Бебешондел

# 212
  • Мнения: 314
Честита Нова Година! Пожелавам ви преди всичко здраве, за да може да се радвате на всички хубави неща около вас.
Честит имен ден на всички празнуващи Simple Smile cheers moresmile baloni

На мен ми се падна бебе и нова къща, на Зоя парата Joy Готвя се за 3-то Mr. Green
3 секциота са си ок, няма проблеми, но все пак всичко си е индивидуално, та всеки трябва  да го обсъди с гинеколога си Peace

Цвета, d34 : как са децата? Бъзро да се оправят милите Confused Hug Hug Hug

# 213
  • Мнения: 416
На мен ми се падна бебе Grinning,екскурзия,здраве и любов... Party

# 214
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 211
Габи или спи или си играе Crazy Ще го видим утре

Аз нарочно не сложих тази година бебе, че два пъти ми се пада и си имам две Joy ай  стига толкова

# 215
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 24 383
ar4ita  Hug

Честита нова година на всички ви  Grinning Живи, здрави и засмени да сте вие и семействата ви! На болните - бързо оздравяване!

Ние прекарахме чудесно с приятелско семейство с деца на същата възраст. Към 11 приспахме малките, с кратки пробуждания. Големите дивяха, ние се хилихме като луди и изобщо, беше супер  Grinning
Падна ми се нова къща. Ще ставам рентиер.

# 216
  • Мнения: 314

Падна ми се нова къща. Ще ставам рентиер.
A бебето, а бебетоооооооо? Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 2 816
Да ви е честита новата година! Здраве, късмет, щастие и повече усмивки на всички Hug.
Честит  имен ден на празнуващите   bouquet.
Ние баницата с късмети тази година я забравихме нещо  Thinking, нищо де, тя годината пред нас, има време....но ще взема да сложа късметче, нова клавиатура  Crazy, че с тази екранната се измъчих  Tired.
Уф, отзад напред почнах да ви чета, и резултата, налице  Embarassed:
П.п....d34...ужас.....много сила за вас.Цвета, дано ви се размине.

Последна редакция: сб, 01 яну 2011, 22:11 от polly

# 218
  • Мнения: 53
Честита Нова Година!!! Много здраве за вас и дечицата, много нови бебета ( за тези, които си ги пожелаха Simple Smile ) и все хубавини!!!

# 219
  • Мнения: 416
Добро утро!
Кафе знаете че не знам да слагам,ще изчакаме някой друг да го направи Grinning
Много спите май,а само пишете-детето стана в 5,детето стана в 6 hahaha
Как са болничките?
Момичета,давате ли лютеница на децата?

# 220
  • Мнения: 279
Добро утро !!!

Ние се разболяваме, текнаха сополи, покашля, и Т вдигна нощес ... Дано не се задълбочи.
Влезнах да се посъветвам с хомеопатията.

Няма да имам лаптоп днес, така че  - Хубав Ден !!!

Аиде да почерпя по кафе, че ар4ита не иска  Wink



ПП. от днес и аз почвам диета, разделно хранене по-точно.Покахонтас, ще ти правя компания  Hug
А Емир, къде зачезна, вчера я нямаше май ?

# 221
  • Мнения: 38
Добро утро!
Благодаря на всички за проявената загриженост!  bouquet
Преди малко боцнаха поредната инжекция. Днес ни е последен ден с тази терапия и съм по-оптимистично настроена. Преслав почти не кашли, температура не е вдигал вече няколко дни. Утре ще го водя на контролен преглед и сигурно ще изпишат нещо през устата за завършек на лечението. Дано на никого да не му се налага да стиска детето си докато го боцкат. Много се травмират малките душички!
Цвета, как е Габи?
Арчита, аз съм давала филии с лютеница-много ги харесва.

# 222
  • Мнения: 416
Д34, HugДано да свършват вече ваште мъки Praynig
Ивилда,дано и вие бързо се оправите Heart Eyes
А Емир е по Балкана,днес се връща Grinning
Бебешондел....Как си?

# 223
  • Мнения: 100
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА- ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ НА ВСИЧКИ!  Simple Smile
d34 дано новата година е по-здрава за всички мънички човечета!
Арчита, от 1 месец похапваме филия с лютеница, но много тънко намазана - действа разхлабващо. Много му е вкусно, омита по 2 филии.
От баницата на тати се паднаха повечето късмети, на мен дъжд от пари  ooooh! от къде ще дойде незнам и работа-повишение. Като начало тати спечели и четворка от тото, малко , но от сърце. мИНАЛАТА ГОДИНА АЗ ИМАХ ЧЕТВОРКА И 2 ТРОЙКИ. дА Е КЪСМЕТЛИЙСКА НОВАТА ГОДИНА!

# 224
  • София
  • Мнения: 2 316
Лютеница още не съм давала, защото домашната ни е доста люта Crazy Купешка каква давате?

Никола вчера се събуди злояд, цял ден изкара на един банан и малко кисело мляко с бискивити ooooh! Дано днес да прояде пак, че ще се побъркам.

Късметите от баницата ще си ги видим чак днес Blush

Общи условия

Активация на акаунт