maybelline dream matte mousse

  • 2 949
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
Използвала съм Maybelline Volum'express Turbo Boost и съм много доволна. Придава голям обем и миглите стават разкошни.

# 16
  • Мнения: 3 010
Хей и аз се заинтригувах, дайте по-вече инфо де плс.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 3 328
Купих си и аз този фон дьо тен - светло бежов /008/, и съм доволна - покрива добре, матира, слива се с цвета на кожата ми, не я дразни. Очевидно ще бъде и икономичен, защото се нанася много по малко.

# 18
Tozi mousse e vid fon do ten koito az si bjah kupila oste minalata godina ot London. Az ne bjah mnogo dovaolna ot nego zastoto ne stoese tolkova estestveno kolkoto o4akvah. Stoi kato pudra i nyakaksi mi pravese kojata da izglejda syha. Predpolagam 4e e prednazna4en za jeni s mazna koja. Az obojavam novia fon do ten na Revlon sas svetlootrazyavasti 4astici - napravo e varha i go predpo4itam pred tozi na Meybelline.Mislya 4e ve4e e izlyazal i v Bulgaria. 

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
А това чудо не е ли матиращ мус,а не ФДТ?

# 20
Tova e vid fon do ten. Minalata godina si go kupih ot London no ne byah dovolna zastoto mi pravese kojata da izglejda naistina syha i stoi kato pydra. Ne e tolkova lek kolkoto izglezda na reklamata.Moje bi ste stoi dobre na jeni sas po mazna koja. Sega polzvam tozi na Revlon sas svetlootrazyavasti 4estitsi - napravo e varha i sigurno ve4e e izlyazal i v BG.

# 21
  • Мнения: 3 098
И аз го ползвах лятото.По поЩата ми пратиха мостра,нанесох го,хареса ми ужасно много и си го купих след това.Разкошно е,имах опасения,4е Ще ми се омазнява кожата,но няма такова неЩо.
СъЩо така на Maybelline съм доволна и от дълготрайните 4ервила.

# 22
А това чудо не е ли матиращ мус,а не ФДТ?
To e s mnogo stranna konsistencia i priatno na pipane no e v byrkan4e i ne e 4ak tolkova leko kolkoto mus, ne e standarten mus.Sega pusnaha i ryg na satata firma i pak e kato mus no ne sam go izpolzvala oste.Ina4e imam i spirala ot tyah- ne e losa no nisto osobeno.
А това чудо не е ли матиращ мус,а не ФДТ?

# 23
Za 4ervilata ne znam, no ste vzema da gi opitam i tyah stom kazvas 4e sa hubavi. I bez tova imam nyjda ot novo 4ervilo. Simple Smile
И аз го ползвах лятото.По поЩата ми пратиха мостра,нанесох го,хареса ми ужасно много и си го купих след това.Разкошно е,имах опасения,4е Ще ми се омазнява кожата,но няма такова неЩо.
СъЩо така на Maybelline съм доволна и от дълготрайните 4ервила.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 544
Оффф....аман.. току що се връщам и това си го купих.. Само дето голям зор видях с цвета.. взех си 040 Fаwn. И за него както и спиралата на Лореал вчера отидох "само" да го видя. Наистина е страхотно.. и няма нугда да слагаш пудра..
И един цимент за нокти си взех..пък да видим..

# 25
  • Мнения: 1 091
Кажете ми, които сте си го купили, естествено ли стои? Аз пробвах тестер и ми се стори, че много плътно стои, подчертава дори малките бръчици и много си личи, та затова не го взвх. Сега обаче си мисля, че може и да греша, все пак в магазина слагаш малко и поглеждаш набързо, друго е вкъщи.

# 26
  • Мнения: 381
Хайде дами навихте ме и мен за този мус*хи хи.Колко струва че да се подготвя newsm78

# 27
  • Мнения: 3 098
Кажете ми, които сте си го купили, естествено ли стои? Аз пробвах тестер и ми се стори, че много плътно стои, подчертава дори малките бръчици и много си личи, та затова не го взвх. Сега обаче си мисля, че може и да греша, все пак в магазина слагаш малко и поглеждаш набързо, друго е вкъщи.
То4но така е Peace В магазините осветлението е изкуствено и подвежда.
Стои много естествено,не се притеснявай Simple Smile
Майка Зайка не е ли много тъмен 040 newsm78 Аз си взех 021 Nude и ми се струва малко по_тъмен,отколкото трябваше да бъде,но за следваЩия път Ще знам Hug

# 28
  • Мнения: 3 098
Хайде дами навихте ме и мен за този мус*хи хи.Колко струва че да се подготвя newsm78
Ами тука Щом е 9 евро,при вас трябва да е около 18_20 лева.

# 29
  • Мнения: 2 498
А ще ми кажете ли за какъв тип кожа е....питам, защото моята е комбинирана....и се чудя Thinking дали ще ми е подходящ???

Общи условия

Активация на акаунт