Тема Незабравима (Unutulmaz) 142

  • 24 183
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Обаче думите на Харун ме притесняват.... Какво значи "Казвал ли съм ти, че те обичам?" !?
Това определено навежда на мисълта, че Харун е "отразявал" Едже в Лондон...Наитина е бил в интимни отношения с госпожицата, а ние тука светец го изкарахме, ама нейсе ...
То това- за светеца, де- е само и единствено заради Серхан smile3503 smile3521, иначе...... smile3515 newsm66 newsm29 smile3527 bash smile3512 за Харун! #Cussing out
Тооо, така де. Права си! Но все се надявахме, че може да не е забърсал Пуделката. Пустите им мъже, не могат да си ги държат в панталоните......портмонетата де Joy Joy Joy

# 736
  • Мнения: 0
Обаче думите на Харун ме притесняват.... Какво значи "Казвал ли съм ти, че те обичам?" !?
Това определено навежда на мисълта, че Харун е "отразявал" Едже в Лондон...Наитина е бил в интимни отношения с госпожицата, а ние тука светец го изкарахме, ама нейсе ...
То това- за светеца, де- е само и единствено заради Серхан smile3503 smile3521, иначе...... smile3515 newsm66 newsm29 smile3527 bash smile3512 за Харун! #Cussing out
Момичета, аз все си мисля, че не е имало нищо между тях newsm78 Думите на Харун може да  са казани по принцип, а не че е имало нещо, но въпреки това той да не и е казал, че я обича newsm78

# 737
  • Мнения: 33 423
Обаче думите на Харун ме притесняват.... Какво значи "Казвал ли съм ти, че те обичам?" !?
Това определено навежда на мисълта, че Харун е "отразявал" Едже в Лондон...Наитина е бил в интимни отношения с госпожицата, а ние тука светец го изкарахме, ама нейсе ...
Демек - хортували са си в леглото, но за него не е било сериозно.... newsm78
Не мисля така,нека не се хващаме на отделни реплики от фрагментите,знаем колко объркващи може да са  ooooh! ooooh!
Харун в 57 епизод : "Останах верен на любовта си "
Едва ли би го казал , ако е спал с Едже.
Това,че пръстена после пак е на ръката на Еда ме кара да си мисля,че не са толкова зле нещата Hug

# 738
  • Мнения: 0
Защо почвате да си мислите,че Харун е имал интимни отношения с Едже. Може да не е така,според мен Еда му казва какви ги е говорила  Едже, той разбира за нейните планове да се женят и т.н. и тези негови думи са реакцията му. Онзи Харун,който ни представиха в първия сезон не би погледнал друга жена,че камоли да спи с нея.

# 739
  • Мнения: 0
Обаче думите на Харун ме притесняват.... Какво значи "Казвал ли съм ти, че те обичам?" !?
Това определено навежда на мисълта, че Харун е "отразявал" Едже в Лондон...Наитина е бил в интимни отношения с госпожицата, а ние тука светец го изкарахме, ама нейсе ...
Демек - хортували са си в леглото, но за него не е било сериозно.... newsm78
Не мисля така,нека не се хващаме на отделни реплики от фрагментите,знаем колко объркващи може да са  ooooh! ooooh!
Харун в 57 епизод : "Останах верен на любовта си "
Едва ли би го казал , ако е спал с Едже.
Това,че пръстена после пак е на ръката на Еда ме кара да си мисля,че не са толкова зле нещата Hug

Този пръстен ни дава надежда, че иначе ooooh! ooooh! ooooh!

# 740
  • Мнения: 33 423
Защо почвате да си мислите,че Харун е имал интимни отношения с Едже. Може да не е така,според мен Еда му казва какви ги е говорила  Едже, той разбира за нейните планове да се женят и т.н. и тези негови думи са реакцията му. Онзи Харун,който ни представиха в първия сезон не би погледнал друга жена,че камоли да спи с нея.
Той в 35 епизод каза,че не би обърнал внимание на Анджелина Джоли  Joy Joy Joy

# 741
  • Мнения: 26
Аххх тази долна мръсница Едже..... искам да влезна през монитора и   #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 742
  • Мнения: 9
еххх тази едже,какво долно и проклето същество... #Cussing out сега ямур ще е много наранена,няма да приеме еда  ooooh! пролича си колко едже обича ямур,няма що.интересно какво ще прави арас с информацията,която има.мисля си,че харун и едже са имали нещо в лондон...нормално,кой мъж седи на сухо 4 години.явно не е обещавал нищо на едже,но тя е решила,че харун й е длъжен и ще се женят.

# 743
  • Мнения: 0
Обаче думите на Харун ме притесняват.... Какво значи "Казвал ли съм ти, че те обичам?" !?
Това определено навежда на мисълта, че Харун е "отразявал" Едже в Лондон...Наитина е бил в интимни отношения с госпожицата, а ние тука светец го изкарахме, ама нейсе ...
Демек - хортували са си в леглото, но за него не е било сериозно.... newsm78
Не мисля така,нека не се хващаме на отделни реплики от фрагментите,знаем колко объркващи може да са  ooooh! ooooh!
Дано да си права...Но не съдя само от репликата, а от продължението на разговора, което бе отразено в предишния фрагмент... Тогава Едже нещо се звереше, а Харун гледаше гузно. Явно след като той се развиква и тя настъпва педала, а какво толкова му казва, че Харун гледа така гузно...? Освен че е била използвана четири години, не само като детегледачка, ами и в друг смисъл ...Но пак казвам - Дано си права! Praynig

# 744
  • Мнения: 14
Рекси, помагай, моля те, че нещо не разбирам точно, но ми се струва, че е така:
Харун на Едже: Изобщо казвал ли съм ти, че те обичам? Ти за надеждата си ли разказа на Еда? Отговори ми!

# 745
  • София
  • Мнения: 832
Момичета,не бъдете такива песимисти-аз вярвам че Харун не е имал нищо с Едже,ще видите в сряда че съм права  Praynig Praynig
Сега наистина изчезвам,че с тоя фрагмент се замотах  hahaha hahaha hahaha

# 746
  • Мнения: 9
Рекси, помагай, моля те, че нещо не разбирам точно, но ми се струва, че е така:
Харун на Едже: Изобщо казвал ли съм ти, че те обичам? Ти за надеждата си ли разказа на Еда? Отговори ми!
ако това са думите на харун,то едва ли са имали нещо  Praynig

# 747
  • София
  • Мнения: 832
Рекси, помагай, моля те, че нещо не разбирам точно, но ми се струва, че е така:
Харун на Едже: Изобщо казвал ли съм ти, че те обичам? Ти за надеждата си ли разказа на Еда? Отговори ми!
Роси ето това са думите на Харун-Seni sevdiğimi söyledim mi hiç ? Eda'yı unuttum dedim mi ? Cevap versene.
Аз бягам вече  hahaha hahaha

# 748
  • Мнения: 0
Рекси, помагай, моля те, че нещо не разбирам точно, но ми се струва, че е така:
Харун на Едже: Изобщо казвал ли съм ти, че те обичам? Ти за надеждата си ли разказа на Еда? Отговори ми!
Точно това е то. Нищо не е имало между тях,дори и целувка. Joy

# 749
  • Варна
  • Мнения: 329
Това дете е невероятна малка актриса newsm10- като заплаче, цялото му същество изразява мъка и тъга! Weary Страхотен талант! smile3501
 Поздравления за кастинга! smile3521

Общи условия

Активация на акаунт