ПЛЕВЕН - 144

  • 44 372
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 026
Петя, и аз падах в 9 месец, баш по корем. Бързо се обадих на Стойков и ме прегледа веднага. Нищо му нямаше на бебето. Той ми обясни, че е защитено- 1 път подкожна тлъстина (която при теб липсва), матка, плацента, околоплодна течност...Усещаш ли го беб, рита ли? Ако се безпокоиш - палете колата и иди да си спокойна  Peace

# 691
  • Мнения: 2 146
Сега се върнах да прочета какво съм написала и виждам, че не съм се изразила добра. От комисията казват, че тъй като градината се води седмична оздравителна ще заемем мястото на дете с болни горни дихателни пътища. Логопедите не са заети, а на комисията освен Натали се явяват още 5 деца. Места в  градина има дори и сега, а юни напуска цяла група. Другите логопеди работят с деца поне над 4,5 години. А и доста деца ходят без каквито и да е оплаквания там.
Пешко, аз също в напреднала бременност паднах по корем, и ходих да гледат май дали не ми се е отлепила плацентата.

# 692
  • Мнения: 801
ми аз веднага след като ме вдигнаха едни добри хорица, звъннах на акушерка и тя ме успокои, че евентуално резултат от падането може да е: започване на родовия (родилния) процес.......каза ми като се прибера да си легна и ако до утре сутринта не започна да чувствам бебето, тогава чак да отида на преглед....ма знам ли, все още не го чувствам да мърда....не че е минало много време от падането, ама....ааа, ритна ме току що....нежно.

# 693
  • Мнения: 87
Бе то щото му е тясно, иначе при тва раздрусване дето си му спретнала навярно ти е теглило една, с обещанието като излезе да те изрита и по задника! Twisted Evil Joy

# 694
  • София
  • Мнения: 9 906
Петя,аз щото съм си бъзла по принцип,бих отишла на преглед.
Силви,сега съвсем се обърках.Явно имат нови правила.За Мими като я записвах на никаква комисия не съм я водила.Айде Бубка си мина през Ресурсния център,но тя си е с ТЕЛК ,затова.
Да ви кажа Мими съвсем ме ошашави с обяснения на нейната физиология.Полудях.След онзиденшните изцепки за оригването,ама не баш,повече не е отваряла дума за това.Днес има нов репертоар-извинявам се за нетактичните изрази,имайте предвид,че ви спестявам доста от нейните цветущи изявления.Та,като ходела по голяма нужда като свършела работата по колената и избивали пъпчици и отново и ставало хубаво. CrazyЗнам,че въображението и е направо уникално,преживяла съм какво ли не,вкл и живот от около година и половина с виртуалната и приятелка Велика,която целувах и галех за лека нощ,но тя не спира,напротив. Crazy

# 695
  • Мнения: 2 146
Валенце, Мими ме уби. А Велика как е  Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 9 906
Велика умря още в Плевен,горкичката.Просто спря да я споменава.След няколко дни като я попитах тя най-спокойно ми каза-а,ми тя умря.Имайки предвид,че на тогавашната си тригодишна възраст тя идея си нямаше що е то да умреш.Но докато си живеехме заедно с Велика правехме всичко с нея-имаше си място на масата ни,караха заедно колело,вечер целувах въздуха,където според Мими лежеше Велика.
Скоро се беше сетила за нея,де.И ме попита помня ли Велика.Аз и казах "коя беше тя"-Получих отговор-онова момиченце с русата коса,което само аз виждах.

# 697
  • Мнения: 1 800
Валенце, много сладка Мими, с Ейдж биха си паснали по фантазия. Ние храним тигри на пода, бягаме от жаби и говорим на картинки от книжките.

Да ви светна не само чашки има за цикъл, а и превръзки за многократна употреба  Simple Smile Sick Не използвам нито едно от двете и не планирам. И аз като Номадка, кофа ми трябва...

Последна редакция: чт, 27 яну 2011, 23:02 от benson10

# 698
  • Мнения: 686
  Здравейте и от мен, от известно време следя темичката. Аз съм от Плевен, но живея в Англия. Скоро си идвам за няколко месеца в Плевен и чрез вас се надявам да влезна малко в час  Mr. Green
  Имам няколко въпроса, лекар хомеопат можете ли да ми препоръчате  newsm78
  За кърменето и аз съм май кърмачка, ентусиастка, не особедно редовна, друг път можа да ви занимая с лудостта ми, но е факт, че още се кърмим и смятам занапред да е така. Няма смисъл от спор, всеки си има мнение и виждане и то трябва да се уважава. Аз пък за кърмачките съм чувала, че бутат кърма, че им е скъпо АМ, та лафове има доста. И да си кажа, че аз бих си избрала болница по това кога ще ми дадат детето и дали бащата ще е с нас. Не толкова да ми го дадат да го кърмя, а да си е при мен, за мен това беше един от най-силните моменти в живота ми и не бих го пропуснала, ако имам друго дете.

Привет и от мен.
Имаш предвид бащата да присъства на раждането или да ти е подръка във всеки момент, за някакъв вид доставки след раждането? Laughing
Има някаква докторка дето лекува по Боарон в Плевен, но не помня името. Ползващите я да споделят ако са доволни. Доколкото знам, нашата Ерота доста успешно прави хомеопатични предписания и без да е хомеопат.

  Мерси за отговора  Simple Smile А таткото за всичко го искам там, няма само аз да се пъна.Той рева повече от мене де  hahaha Иначе за мъкнене след това не ми трябваще много, аз бях тръгнала с имането, и одеала и възглавници си носех  Crazy

# 699
  • Мнения: 5 655
Валенце, сега се сетих, че и Митака имаше въображаем приятел на име Милчо, от с. Петковци, с когото си играеше. Като спря да го споменава, го питах и той каза, че Милчо се е върнал в Петковци и затова го нямало. Между другото наистина има такова село по нашия край.

# 700
  • Мнения: 1 956
 Joy
Аз Велика я помня, казвала беше за нея  Laughing
Милчо от Петковци  Laughing
Даже ме е яд, че Митко нямаше такъв приятел. Ако тепърва му се появи ще се притесня  Mr. Green
Може пък Калинката да си има.

# 701
  • Мнения: 2 070
Яна имаше три въображаеми - братя и сестра - живееха и учеха съответно в Гърция, Италия и Англия и се казваха Иво, Алекс и Пила. Постоянно някой някъде пътуваше  Crazy
Накрая остана само Алекс, който някакси от брат се превърна в гадже и постоянно говореше с него по телефона - до към пет и нещо годишна.  Laughing

Мама се е изджаскала по корем с мен бременна в деветия месец, със съдинките в ръка е била и с некви чехли... аз затова съм такава изтрещяла  bowuu

Посмях се с вас и с Мими също. Като клечи на тоалетната да не би да и изтръпват краката и да усеща игличките?

Бенсън...много гадно бе, кви са тия превръзки  Sick

tsvelichkova привет! ти не беше ли писала и друг път...нещо ми се върти..
Пии по-често, интересно е за Англия да разправяш, имаме си американска представителка, скоро ще си имаме и в Турция... Силви пък ни разказва за Мароко...

# 702
  • Мнения: 686
   Посмях се и аз с тези невидими приятелчета и мен това ще ме чака сигурно  Simple Smile Мъжа ми иска 3 деца де, та може като кака да няма много време за нереални  Simple Smile
    ДеЩоВиди само съм ви чела, може на балкончето да си ме виждала. За Англия, на мен ми харесва, само майчинството е мн кратко и скоро ми сваршва и това не ме радва, ще се наложи да ходи на градина от бебе  Sad
    Имаме Лидл, гледам, че е актуална тема, тук заленчуците са мн хубави в него и си ги пазаруваме, за разлика от плевенския този е празен, май основно чужденци пазаруват от него. Радвам се, че се забранява пушенето в бг, дано стане навсякаде.

# 703
  • Мнения: 4 390
Велина като мъничка също си имаше въображаема приятелка. Никога не спомена име, наричаше я "моята приятелка".
Аз бях принудена да се събразявам с "приятелката". Изчаквах ги да си довършат, каквото там са започнали и тогава вдигах Велина, в противен случай "приятелката" много се сърдеше. Crazy

Не знам дали съм ви споменавала, но тя "виждаше" също някаква баба и чичо. За бабата казваше, че е добра, но чичото бил лош и истински се страхуваше от него. Започна да ги "вижда", още преди да може да говори с изречения.
После, откъдето дошли - там и отишли. Изпариха се яко дим.

Валенце, голям образ си отглеждаш и ти. Heart Eyes Laughing
Бенсън и ти така. Heart Eyes Grinning

Менструалните чашки са ми известни от преди години. Коментирали сме ги из форума. Не съм им фен.

# 704
  • Мнения: 189
Силви,голям яд с тия градини Rolling Eyes
 Хриси още няма виртуални приятели,но редовно изръсва по някой бисер-ако не почна скоро да ги записвам ще ме хване яд....За сметка на това е голяма домакиня-майка ми намерила в някаква вторта употреба детски пералня,печка скотлони и миксер.Пералнята е уникална-чува се звук като от пълнене на вода,центрофугира,абе голяма работа...Та сега щерката усилено "пере" каквото намери...И кукиш/сладкиш/ ям редовно...
Tsvelichkova,да те "успокоя"-пушенето на публични места ще се забрани от 2013,за сега самите собственици на заведения определят дали то ще е за пушачи,или не-и то ако е под 50кв м.,ако е повече може да се обособят зали за пушачи и непушачи.Отделно не може да заведеш детето си в заведение за пушачи,ако няма 18.
Чашки менструални ли? newsm78Не ееее мерси...
Пешко,още ли сте 2 в 1?Обозначи се Hug

Общи условия

Активация на акаунт