Име за Момиченце с буквата "В"

  • 11 397
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 87
От анкетата гласувах за Валерия.

Предпочитам Ванеса, Вероника или Ванина.

Предлагам  Вивиан и Валенса.

# 16
  • Мнения: 1 796
За Валерия гласувах.

Харесвам Вяра и Виктория Peace

# 17
  • Мнения: 9 814
Валерия.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 129
От тези - Валерия.
Иначе - Вероника, Виолета.

# 19
  • Мнения: 198
Гласувах за Валерия,но другото име,което харесвам е Вивиан.

# 20
  • Мнения: 11 747
Веселина/Весела няма имен ден на 1 януари.

# 21
  • Мнения: 2 090
Валерия.
Много ми харесват Ванина и Ваяна. Ако нямах свекърва с ''В'', дъщеря ми щеше да носи едно от тези имена.

# 22
  • Мнения: 349
Веселина/Весела няма имен ден на 1 януари.

 А кога имаме имен ден с баба Confused : ? Simple Smile Simple Smile Simple Smile


http://www.imenata.com/name-view-299.html

И по темата, Валерия ми харесва повече, но има и много други хубави имена с "В"

# 23
  • София
  • Мнения: 44 129
Веселина/Весела няма имен ден на 1 януари.

официално се водят , че имат всъщност, но е доста понагласено и измислено, защото имената нямат общо...ама...да имат и те имен ден явно....

Василена-не ми харесва.Звучи ми като сбъркано,а трябва да е Веселина.

не е  сбъркано изобщо и никак не трябва да е Веселина...няма общо...Василена си е гръцко просто. И си е женската форма на Васил...

# 24
  • Мнения: 11 747
Най- вероятно няма имен ден, освен ако няма веселов ден или ден на веселяка, защото Васил няма нищо общо с веселието. Може 1 април да мине за такъв.  Колкото Галина и Галин имат имен ден на Гергьовден.

# 25
  • Мнения: 349
Най- вероятно няма имен ден, освен ако няма веселов ден или ден на веселяка, защото Васил няма нищо общо с веселието. Може 1 април да мине за такъв.  Колкото Галина и Галин имат имен ден на Гергьовден.

 На мен са ми го казвали и този вариант, звучи ми по-логичен, но някога са нагласили именатат така, че всеки да си има имен ден, в което няма нищо лошо Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8 898
Валерия Grinning Едно от любимите ми женски имена. Звучи ми някак аристократично, но без да е тежко и претенциозно, а по-скоро леко и ефирно.
Вивиан много ми харесва, макар за Бг да предпочитам женски имена, завършващи стандартно на -а или -я.

# 27
  • Мнения: 110
Василена предлагам Ванеса и Вероника

# 28
  • Мнения: 85
Валерия, но любимото ми е Вивиан.
Валерия.
Много ми харесват Ванина и Ваяна. Ако нямах свекърва с ''В'', дъщеря ми щеше да носи едно от тези имена.
Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 595
Много са изтъркани Вероника и Ванеса, особено Ванеса (било модно напоследък, чувам аз).

От твоите варианти Василена ми харесва повече. А иначе Виолета, направо на майка ти - чудесно име е, много нежно. И Вела е хубаво.

Виолина ми навява асоциации с виолончело или виола. Звучи добре, ако се омъжи за някой с име Контрабас.

Общи условия

Активация на акаунт