Fatmagül'ün Suçu Ne ?(Каква е вината на Фатмагюл ?) ~ 3

  • 41 353
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Е, тази вечер само повторение ли ще гледаме?
Плод-а свърши, а Фатмето още е на повторение.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
Почва.

# 692
  • Мнения: 8
Тъкмо навреме! Не съм изпуснала нищо. Grinning
Радвам се, че ви хареса клипчето.  bouquet

# 693
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
При мен започна много да прекъсва.
Ще се прехвърлям май на европейския.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
Два филма - супер.
Европейския наваксва.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
http://www.canlitvizle.tc/seyret/8/Kanal-D.html
Още една възможност за гледане

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
Мукаддес пак се изпусна нещо - спомена Мустафа.
Керим грижовен. Фатмето чу всичко което той и каза носейки я.
Бинзи съде си.....

# 697
  • Хасково
  • Мнения: 990
Тя май каза,че Асу е приятелката на Мустафа

# 698
  • Мнения: 0
Общо взето нищо кои знае какво не са говорили няма много за превеждане. Мукадес каза на Фатмагюл че Асу е жената която е питала за нея и е приателка на Мустафа. Сега ще видим какво ще каже Асу на Вурал той иска да тя да му разкаже всичко за мъжа в който тя  е влюбена.Ердуан излъга Мустафа че е претърпял лека катастрофа затова е посинен.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
Ти си вълшебница - усещаш кога те викаме.

# 700
  • Мнения: 0
Така във тази част има повече за разказване но накратко подробен превод утре Фатмагюл каза на К да не си мисли че се е върнала заради него върнала се е във къщи при семеиството си и че той за нея е нищо затова не я бърка той тамли е или го няма тя просто не го вижда и че отсега натаък тя ще е съвсем различна и няма да позволи на никого да я унижава онези заговорници пак подготвиха заговор и решиха да въжат мустафа по някакъв начин затова ердуан му предложи бащата на мустафа да работи като градинар майма му да готви и всички да живеят във къщата на ердоан .Асу щяла да си смени телефоният номер и не желае да се среща със вурал той пък се убеди че всичко е било случайност и тя няма нищо общо със ичезването на Фатмагюл

# 701
  • Мнения: 0
Ами за тази част незнам какво да напиша на мен това което ми направи впечетление беше разговора между Асу и Мустафа той е твърдо решен и нямало да се откаже да отмъсти на Керим.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 185
Колко е заблуден - на Керим. Ами като го идлъгаха, че Фатмагюл имала връзка от по-рано
с Керим, за да го успокоят - ще е заблуден Мустафата.

# 703
  • Мнения: 0
Aз забравих да кажа ,че Мустафа имаше рожден ден и Асу му се обади да му честити попита го дали ще празнува и  го покани във новия си апартамент той отказа, но тя като му каза че имало нещо  което иска да му каже отдавна той се съгласи незнам точно какво е възнамерявала Асу но май като видя снимката и си промени решението.

# 704
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Binzi, благодаря за поясненията.
Утре като поосмислим видяното ще коментираме.
И ще питаме Hug

Общи условия

Активация на акаунт