Евтините неща, от които сме доволни - 8

  • 106 924
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 438
Аз се присъединявам към положителните отзиви от предната тема за избелващата крем-маска  Ахромин на Ален Мак. За една седмица вече има видим резултат Flutter

# 31
  • Мнения: 3 675
2.89 Евро        1.39 Евро    0.99 цента      от Hofer   Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз се присъединявам към положителните отзиви от предната тема за избелващата крем-маска  Ахромин на Ален Мак. За една седмица вече има видим резултат Flutter

Винаги съм се чудела за продуктите Ахромин- на какви петна действат? Причинени от слънце? Стават ли за стари петна от пъпки?

# 33
  • Мнения: 66
Ето от това кремче за ръце и нокти съм много доволна:




Аз също съм адски доволна от него..... много е добро Simple Smile

и азз  Flutter

# 34
  • Мнения: 438
[Винаги съм се чудела за продуктите Ахромин- на какви петна действат? Причинени от слънце? Стават ли за стари петна от пъпки?
Моите петна са от бременността (хлоазма). За белези от пъпки не гарантирам дали действа, но съм чела, че при тях помага Мелабел (на Биотрейд). Но нямам идея откъде се купува това чудо

# 35
  • Мнения: 130
Мелабел- по аптеките. А и другаде ще го има вероятно.

# 36
  • София
  • Мнения: 229
В предишната тема някой беше похвалил една мицеларна вода на Delia cosmetics.

Сдобих се с нея и съм очарована - хич не ми щипе не очите и премахва грима направо невероятно. Не мога да кажа как е като ежедневен тоник, понеже съм със смесена кожа и ползвам други тежки неща за пъпките.

# 37
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Каква й е цената и от къде я купи?
Благодаря .   bouquet

# 38
  • Мнения: 672
Аз само се записвам да следя,а и да попитам за лосионите за тяло на афродита дали са хубави и кои други марки бихте ми припоръчали.Не държа на кой знае какъв ефект искам просто да увлажнява и ароматизира хубаво

# 39
  • България
  • Мнения: 490
Lactacyd Femina е специално разработен за ежедневна интимна грижа.Не съдържа сапун. Освежава и помага за предпазване на външните вагинални област. Използвайте като част от обичайното си дневно миене, гелът почиства и предпаза като ще ви устави конфортно усещане.
Използван редовно, Lactacyd Femina помага за поддържане на вашия естествен рН баланс.

# 40
  • София
  • Мнения: 229
Каква й е цената и от къде я купи?
Благодаря .   bouquet

Ако питаш за мецеларната вода - купих я от Варна от Елитис. В София където и да питах ме гледаха все едно им искам черния дроб.
А цената беше около 4лв.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 672
Lactacyd Femina е специално разработен за ежедневна интимна грижа.Не съдържа сапун. Освежава и помага за предпазване на външните вагинални област. Използвайте като част от обичайното си дневно миене, гелът почиства и предпаза като ще ви устави конфортно усещане.
Използван редовно, Lactacyd Femina помага за поддържане на вашия естествен рН баланс.

newsm78 а тази реклама защо беше?

# 42
  • Мнения: 7 110
Препоръчайте ми някакъв скраб за лице.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 404
Препоръчайте ми някакъв скраб за лице.
Страшно съм доволна от това, попаднах случайно на тази фирма в една квартална аптека. Почиства страхотно лицето.
Маските им също са доста добри.

# 44
  • Мнения: 7 110
Благодаря, ще го пробвам. Маските съм ги ползвала, доволна съм и аз.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт