Ясновидци (врачки) - трета тема

  • 403 633
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Цитат
Vox populi, защо казваш, че Момера - гледа и предсказва? Аз доколкото зная /ходила съм преди 5-6-години при нея на групов сеанс/ - твърдо отказва и не се занимава с това - гледачество. Освен, ако го прави отскоро или за определени хора. Ти познаваш ли Ваня? С какви впечатления си? Има ли тарифа и ако да, каква е тя? Дай ми на лични, ако имаш възможност - координатите на Ваня. Много се говири и пише за нея, може ли да се запозная с нея...
на моя позната е предсказвала - миналата или по-миналата година, но може би е било част от лечебния сеанс, а да не и е основна практика.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Grinning Честита Нова година.
Чисто нов участник във форума съм,но отдавна го следя и съм изчела всички публикации.
Така сега относно хората от гр.Пловдив -  ходила съм на мнооого ясновидци /кои лъжат по-добре,кои по-малко/,от класацията тотално отпадат Ивелина и Мария Асенова,Джамиле от Изгрев ме налъга доста добре за направени магии,естествено ми поиска 130лева за развалянето им,само при Марин не съм ходила,има една гледачка Веси в Смирненски гледа на рожденни дати и на кафе - каза ми около пет неща три се сбъднаха,някак на последните две може би аз не съм склонна да повярвам ,но времето ще покаже,последно посетих Махмут - човека на 100% ми позна неща от миналото и настоящето за бъдещето към края на юли мога да кажа дали е познал /ако ходите говори мноооого развален български и гледа на кафе,заредете се с търпение и обезателно питайте ако нещо не разбирате от това което говори/.
Има една жена в града при която ходя от 10год. и никога не ме е излъгала,лошото при нея е че отговаря единствено на въпроси които ти зададеш,пише на един лист йероглифи и си ги чете след това - нея я препоръчвам със сигурност.
Всички за които говорих горе взимат колкото им оставиш.Телефони няма да публикувам,за да не ме нападнете че рекламирам.Ако някои реши пращам координати на лични.

Благодаря ти много за изчерпателната информация.Аз след 2 седмици се прибирам в Пловдив и ще посетя някои от изброените като впечатление ми правят Теменужка и Махмут и може би при тях ще отида.Ще ти пиша какви са резултатите след това!Благодаря ти още веднъж.

п.п.
пиша ти тук понеже не мога да ти изпратя лично съобщение, системата казва, че имаш твърде много входящи Simple Smile

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
А коя е тая Теменужка?И на какво гледа? Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 7
didabg моля те да си изчистиш кутията
Готово ,мого се извинявам  Embarassed

# 49
  • Мнения: 7
А коя е тая Теменужка?И на какво гледа? Rolling Eyes
Теменужка пита за рожденни дати и отговаря на конкретни въпроси.Пише едни йероглифи на един лист,интересното е че след това си ги разчита.Досега наистина всичко което ми е казала е станало.При мен,при сестра ми и при хората които сме водили.
Жената е от гр.Пловдив,та това е Теменужка  Grinning

# 50
  • Мнения: 0
Момичета от Пловдив, а посещавали ли сте "известните" от медиите пловдивски ясновидци?
Например Ивелина? Знам, че има различни мнения по форумите за нея, но ми е интересно и вашето мнение. newsm78

# 51
  • Мнения: 7
Момичета от Пловдив, а посещавали ли сте "известните" от медиите пловдивски ясновидци?
Например Ивелина? Знам, че има различни мнения по форумите за нея, но ми е интересно и вашето мнение. newsm78

Два различни отговора на един и същвъпрос,е един път уцели - това е моето мнение.Лично не съм ходила само смс-и сме пращали  Grinning

# 52
  • Мнения: 468
Това сериозно ли е според вас - смс?  Grinning Grinning Grinning

Представяте ли си - някой стои нон стоп на телефона и като получи смс от вас, хвърля ви един боб, нарежда едно таро, влиза в контакт с кораба майка и после ви цъка обратно отговор.  Grinning

Несериозно е!

Много ясно е че е компютърна програма, която произволно генерира предварително зададени отговори.

# 53
  • Мнения: 972
Момичета от Пловдив, а посещавали ли сте "известните" от медиите пловдивски ясновидци?
Например Ивелина? Знам, че има различни мнения по форумите за нея, но ми е интересно и вашето мнение. newsm78


Ами на предната страница съм описала посещението си при Николета. Онази,която беше на полуфинал с Ивелина...Прочети , и си направи изводите... Peace

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Някой има ли отзиви за Славчо от Чирпан? Той се занимава и с билколечение.

# 55
  • Мнения: 259
Прочетох отзиви в предната тема за Бойка от Перник,ако може някой да ми прати нейни координати.

# 56
  • Мнения: 10
Някой ходил ли е при Атина?
Видях една статия в блиц, интересно ми е какво е вашето мнение, защото отзивите след статията са доста противоречиви.

# 57
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Някой ходил ли е при Атина?
Видях една статия в блиц, интересно ми е какво е вашето мнение, защото отзивите след статията са доста противоречиви.
Ще пуснеш ли линк?
А дали не е Латина? Ето тази

# 58
  • Мнения: 10
Определено не е Латина.
http://www.blitz.bg/article/2492

# 59
  • София
  • Мнения: 13
Търся координати на Бойка от Перник. Моля пратете на лични.

Общи условия

Активация на акаунт