Болка в ухото...

  • 2 795
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Момичета, трябва ми малко помощ...в смисъл за първи път имам проблем с едното си ухо и не знам какво да правя...заглъхнало е и от време на време лекичко ме наболява, сякаш напомня че нещо не е в ред...Не съм болна, в смисъл нямам настинка, и тая болка се появи от нищото...Дайте съвет за някакви безвредни капки, които да ми помогнат...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Отипакс - само облекчава болката и утре на лекар  Peace.

# 2
  • Мнения: 2 480
Отипакс - само облекчава болката и утре на лекар  Peace.

Напротив, точно Отипакс оправи ухото ми преди няколко години и то след 3седмици страдание! Бетнезол и Фуроталгин не я свършиха. Моя позната аптекарка ми препоръча Отипакс и до УНГ-лекари не стигнах. Още същата вечер усетих значително подобрение, а няколко дни по-късно ухото ми се оправи напълно.
Това стана заради студените дни, въпреки шапката която носех. Не зная при Вас какви са причините.

# 3
  • Мнения: 1 844
И аз знам, че капките не лекуват,а само облекчават болката.
Едно време много ми помагаше Фуроталгин, но разбрах, че е спрян вече и има негов аналог по аптеките.
Моят съвет е също да потърсиш консултация с УНГ, дори да имаш облекчение от капките, за да не се стигне до отит.
Бързо оздравяване на ушето!  bouquet

# 4
  • Мнения: 202
Благодаря ви, момичета Hug
Днес болката я няма, а единственото, което направих е леко да го затопля...надявам се да не ми създава повече проблеми Praynig

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Вчера забравих да спомена и фитосвещите - те също не са лечебни, но успокояват. Не е нужно предписание от д-р за тях.

Радвам се, че ухото ти вече е добре  Peace!


ПП
...
Едно време много ми помагаше Фуроталгин, но разбрах, че е спрян вече и има негов аналог по аптеките.
...
Все още ги има тези капки, последно ползвах такива - помогнаха ми. Те обаче са по лекарско предписание  Wink.

# 6
  • Мнения: 186
Мен ме болят ушите от студа.Като се стопля и се оправят.
Ако не е нещо подобно по-добре иди на лекар.Не се самолекувай.

# 7
  • Мнения: 202
Ами оказа се че болката е била предвестник на настинката Confused Сега не ме боли, обаче съм с настинка Sad

# 8
  • Мнения: 1
Аулин, той помага за болки в ушите, днес се събудих с страшна болка в ушите, казах на баща ми, той ми каза да си взема Аулин, и след 5-6 минути бях супер!

Общи условия

Активация на акаунт