Пазаруване от eChemist.co.uk

  • 51 331
  • 641
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Малко е неудобно е, ама трябва да си влизаш в прозореца на самия парфюм и там ги има като падащ прозорец до цената.  Peace
Кьорава работа! Joy
  bouquet
Чак сега го видях.А доставката до БГ 4 лири ли е?Защото в таблицата за Европа има цена само до Унгария.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 193
Да, 4 лири е по принцип, има си я в табличката, пак си недогледала  Whistling, иначе сега е безплатно.  Peace

# 17
  • Мнения: 249
И аз си харесах много неща и искам да поръчвам,но нямам пари в картата и трябва да чакам до понеделник да си я заредя,дано да не свърши БД до тогава. Praynig

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мдам, пуснах и аз една мини поръчка. Да не остана по-назад!  Laughing

Ета, мерси за новата зарибявка!  Grinning

# 19
  • Мнения: 762
Сега да видим за колко време ще дойдат.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 193
За много години, момичета, да сте живи издрави и много обичани!  Hug

Да, да видим за колко време ще дойдат, а моята даже и не е тръгнала, заради един от 3те вазелина Чапстик, на който пише Stock Allocation,  другото е Ordered и сега цялата поръчка е  Stock AllocationTired И сега какво? Кога ще я изпратят? Не че ми е супер спешно, ама ей така за спорта да се подразня . Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 768
От 4ти януари в ЮК се повишава ДДС-то от 17,5 на 20%, т.е. ще има разлика в цените и то не само в този сайт  Peace

# 22
  • Мнения: 32
Хайде цоп и аз тук Simple Smile Честита нова година с пожелание за здраве и пълни карти за пазаруване Wink Сайтчето много ми хареса вече и поръчка пуснах Simple Smile Дано дойде скоро Simple Smile

# 23
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
За много години момичета  Hug ,  и аз се изкуших вече и пуснах една бърза поръчица  Embarassed ама като има толкова изгодни неща  Laughing как да устои човек

# 24
  • Мнения: 21
Няма кодове за този сайт, нали? Плаща се това, което излиза в табличката без доставка?

М/у другото какво си поръчахте? Аз гледах на Себамед шампоан п/в пърхот, но не съм ползвала от тази марка за големи, само за децата. Дали е също толкова добър?

# 25
  • Мнения: 2 180
Айде и аз с една малка поръчка се отчетох. Единия артикул пише, че ще е наличен до 5 дни, явно ще си почакам малко повечко....

# 26
  • София
  • Мнения: 5 193
То оставаше и кодове да има...  Crazy
Писах им аз едно мейлче за глупавото вазелинче, което ми бави остатъка от поръчката. Казах има, като го няма да ми го махнат. Нямам още отговор, нито ми е пусната поръчката. Сигурно утре.  Thinking

# 27
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
reni79 , аз поне не намерих кодове  Embarassed , а за поръчката взех за малкия на L'oreal детски шампоан и спрей за лесно разресване, че сме с дълга къдрава коса и е голяма борба  Crazy, взех му и мултивитамини - http://www.echemist.co.uk/p-bio-health-junior-bio-caps-multivitamin-and-mineral , както и това  - http://www.echemist.co.uk/p-savlon-antiseptic-liquid че сме от " кротките " и за мен един крем на Vichy и за таткото един гел за бръснене на L'oreal.

# 28
  • Мнения: 21
Благодаря за отговора! Ще поразгледам отново.

Знам ли, може пък да има кодове  Rolling Eyes, има разни празни полета, но те са може би като натрупаш точки от поръчки да напишеш там колко от тях ще използваш. Нали пише там за нещо 7,5%... Може и да не е за това, както и да е.

Весело доизкарване на последния почивен ден!

# 29
  • София
  • Мнения: 5 193
Да и аз забелязах някакви полета за точки, ама до сега не са ми дали кьорава точка, а пуснах 2 поръчки.  Crossing Arms  Сигурно ще има и кодове за намаления, ама след като махнат сегашното. Което ме подсеща, никой ли не разбра то до кога важи?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт