Какъв фон дьо тен използвате?

  • 4 539
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Не съм съвсем сигурна, но мисля, че Dior е някъде към 75-6. Ползвала съм Estee Lauder - миналата година беше около 60 някъде - страхотен е наистина, ама както казах и с Max Factor съм доволна. Виж за спирала този път ще се прежаля и ще вложа повече пари.

# 16
  • Мнения: 2 161
Аз използвам фон дьо тен на Chanel със защитен фактор 15eто го ,освен този използвам и един на PUPA в бурканче.Но Chanel e по-добър,според мен.

# 17
  • Мнения: 1 517
Max Factor Colour Adapt -май най-много ми харесва до сега от тези които съм използвала

# 18
  • Мнения: 5 539
Лореал TRUE MATCH си взех последно, но честно казано очаквах повече от този ФДТ ooooh! Преди това ползвах, а и все още имам от него Манхатън Wake Up Make Up, със светлоотразяващи частици. От него бях много доволна.
И двата са сравнително леко покривни

# 19
  • Мнения: 231
В момента ползвам Ревлон Colorstay Stay Natural Make Up SPF 12 и съм страшно доволна Crazy Преди това бях с Air Wear на L'oreal - също бях много доволна, ама май го спряха. Ревлонския, обаче, е доста по-хубав, тъй като е по-траен. Харесва ми повече и от Colour Adapt-a на Max Factor. Препоръчвам ти го. Относно цвета - хубаво е да е същият цвят като кожата ти, пробвай задължително на лицето. В никакъв случай по-тъмен, по добре да е по-светъл, но не и по-тъмен, защото състарява Close

# 20
  • Мнения: 260
Преди една седмица си купих Beyond Colour на Avon, много съм доволна, перфектен тен прави. Преди Бях на един на Bourjois, ама ми беше много воден и не стоеше добре, на този и цвета си уцелих перфектно, досега ФДТ не ми е стоял толкова добре.

# 21
  • Мнения: 2 673
ейвън
тон - близък до естественият

# 22
  • Мнения: 10 758
Max Factor Colour Adapt и съм много доволна.
И аз. newsm10

# 23
  • на село
  • Мнения: 3 926
И аз съм с Буржоа, с помпичка е и съм много доволна, страшно лесно се разнася и въобще май за пръв път така да ми пасте фон дьо тен.
Съжелявам, че немога да дам подробности за марката, но съм още на работа ..

# 24
  • Мнения: 5 500
Аз това и съм супер доволна!
http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P104914

Последна редакция: сб, 19 ное 2005, 01:50 от БОГИНЯ! И то гръцка!

# 25
Napalno razbiraemo e,kachestvenite produkti da sa s po-visoka cena.

# 26
  • Мнения: 274
И аз съм на MAX FACTOR ,вече месеци наред и съм доволна,само че от някаква друга разновидност SEAMLESS.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 483
Аз съм с Транслусид-а  на Лореал. Има си 12 ф-р. С помпичка, икономично дозиране и много лесен за разнасяне. Разкошен е. Той е за нормална към смесена кожа. Simple Smile
Ползвам в момента и един фдт на Манхатън, от който искам по-скоро да се оттърва Close. Но за всеки ден на площадката ми е О.К Simple Smile.  Soft and Light му е серията.

По повод това, че имаше оплаквания по-горе за различни течни фдт. Ами пробвайте първо в магазина и тогава купувайте. То е ясно! Wink
Освен това, всяка серия фдт от дадена марка си има своята таргет група потребители. Течните са обикновено за мазни и склонни към омазняване кожи. По- пастелните са за нормални към сухи и така.
Питайте и пробвайте най-вече преди да купите фдт.
Обезателно 1 тон по-светъл от тена на лицето. Никога по-тъмен тон. Wink

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Max Factor Colour Adapt -май най-много ми харесва до сега от тези които съм използвала
и аз ползвам същия. Доволна съм

# 29
  • Мнения: 4 473
Max Factor Colour Adapt -май най-много ми харесва до сега от тези които съм използвала
и аз ползвам същия. Доволна съм
Пребродих сигурно 20 магазина за този на Лореал, но уви - никъде го нямаше.В крайна сметка ме убедиха да си взема този на Макс Фактор....не е лош наистина.А и рекламата беше, че го ползва Слави(знаете какви петна има човека) и че бил най-покривния ФДТ.

Общи условия

Активация на акаунт