Фотокниги 8

  • 33 846
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
аз пък още не съм си пуснала чантата, защото незнам, каква снимка да сложа, покажете ми вашите

Аз не слагам снимки. Ако искаш да ти стои като музеен експонат, можеш да си сложиш. Аз имам намерение да я нося, така че я направих чисто черна с бели орнаменти- семпло и ненатрапчиво.

# 16
  • Мнения: 286
качи снимки

# 17
  • Мнения: 3 344
Да се запиша да ви следя. Чакам едни снимки от Artscow, но предполагам, ще се забавят заради празниците.
От там вече книжка едва ли ще поръчам, колкото и да е намалена - поне докато не подобрят качеството на снимките в самата книжка.

# 18
  • Мнения: 529
Аз все още чакам календарчета от края на октомври и снимки от ноември.  Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 83
А аз чакам от 1.12, едва ли ще поръчам пак от тях.

# 20
  • Мнения: 32
Да се запиша да ви следя. Чакам едни снимки от Artscow, но предполагам, ще се забавят заради празниците.
От там вече книжка едва ли ще поръчам, колкото и да е намалена - поне докато не подобрят качеството на снимките в самата книжка.

Толкова ли са зле? Аз книжка не съм получила досега , само на една приятелка разгледах ма ми хареса ... може ли да снимаш твоята да покажеш какво не ти харесва в тях?

Аз все още чакам календарчета от края на октомври и снимки от ноември.  Sad

Пиши им може да са се изгубили, пиши им да ти ги пратят пак Wink

А аз чакам от 1.12, едва ли ще поръчам пак от тях.

Предните ми снимки календари и тн дойдоха за 10 дни , но от края на ноември (след 27ми) досега Китай е затрупан от сняг, а и всички се сетиха тогава за коледни подаръци (а те все пак идват от Хонг Конг).

Аз да се похваля - отговориха ми на запитването - написали са ми кога са шипнати нещата и ме молят да изчакам 45 дни от поръчката. А иначе имам известие в пощата за 2 неща (дано са те дано дано). Предполагам че тези неща ще дойдат вече по-бързо Wink

# 21
  • Мнения: 3 344
Да се запиша да ви следя. Чакам едни снимки от Artscow, но предполагам, ще се забавят заради празниците.
От там вече книжка едва ли ще поръчам, колкото и да е намалена - поне докато не подобрят качеството на снимките в самата книжка.

Толкова ли са зле? Аз книжка не съм получила досега , само на една приятелка разгледах ма ми хареса ... може ли да снимаш твоята да покажеш какво не ти харесва в тях?


Е, сигурно зависи от критериите, но все пак има осезаема разлика между една и съща снимка, която е поръчана като снимка в Аrtscow, и същата снимка, но вече в албум. Цветовете особено са съвсем различни.

# 22
  • Мнения: 32
Да се запиша да ви следя. Чакам едни снимки от Artscow, но предполагам, ще се забавят заради празниците.
От там вече книжка едва ли ще поръчам, колкото и да е намалена - поне докато не подобрят качеството на снимките в самата книжка.

Толкова ли са зле? Аз книжка не съм получила досега , само на една приятелка разгледах ма ми хареса ... може ли да снимаш твоята да покажеш какво не ти харесва в тях?



Е, сигурно зависи от критериите, но все пак има осезаема разлика между една и съща снимка, която е поръчана като снимка в Аrtscow, и същата снимка, но вече в албум. Цветовете особено са съвсем различни.

Да , да винаги зависи от критериите ... аз съм доволна от снимките им и от календарчетата (тези дето са като карти) , но книжките ги чакам вече с нетърпение (особено едната е за подарък надявам се да е хубава)  Praynig

# 23
  • Мнения: 359
Да се похваля - получих днес 3 колетчета, донесоха ми ги вкъщи от пощата. Интересното е, че са изпратени на 8, 13 и 20 декември от Хонг Конг, а пристигнаха едновременно. Поръчките ми са от 1.12 и 6.12. Пристигнаха ми снимки, магнитчета и календари. Очарована съм от магнитите. На календарите цветовете на мен специално ми допаднаха. Няма червенини, както се бях подготвила от отзивите тук. Само на една снимка нещо ми прозира от фона отзад леко, не знам аз ли дефектно съм направила слоевете, но на превюто всичко си беше ок. Не ми пристигнаха обаче фотокнигите, а те са шипнати на 17.12. Стискам палци тези дни да пристигнат. Някой от вас стигал ли е до диспут и как се развиха нещата  newsm78

# 24
  • Мнения: 32
И аз днес си взех 2 пакетчета - снимки и една чанта, която ми беше награда заради споделянето във ФБ Wink Много са си хубави, но ми няма книжките Sad

Лъки, една позната каза, че миналата Коледа не й дошли календарите и като им писала й ги шипнали отново, та изобщо не се наложило да се стига до диспут Wink

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И  аз тук в очакване на втората ми безплатна чанта  Party
Кога ти е шипната? Аз чакам чанта, изпратена на 9-ти декември и карти, изпратени на 22-ри декември.... Поръчките ми са съответно от 3-ти и 10-ти декември.

В края на декември са ми шипнати - 2-3 дни след поръчката  Hug

Ние си направихме фотосесия с децата в студио и втората чанта направих с 2 от тези снимки  Laughing Някои станаха като картички, много добре се справи фотографката с моите диванета...
Аз няма да нося чантата, но майка ми ще се радва страшно  Heart Eyes

# 26
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Момичета, може ли някой да покаже готова книжка 9х7?

# 27
  • Мнения: 2 180
Днес ми дойдоха картите с животинчета от поръчка, направена на 09.12.10, а шипната чак на 22.12.10.

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 12:44 от Coolmummy

# 28
  • Мнения: 685
 Party Супер са!
Дали има още активни кодове за такива карти или нещо тип диплянка ми трябва  newsm78 въртят ми се тук разни мисли в главата, ама и на мен не ми е мн ясно какво искам...затова питам нещо като диплянка, А4, сгъващо се на 3 дали има в сайта/овете на сметка обаче Wink

# 29
  • Мнения: 2 180
Ани, за картите беше до 01/01, после банера го смениха с този за фотокнигите 7х5.
Не знам за каква цел ти е нужно, но съм виждала момичета да си правят книжки с рецепти и снимки на ястия например, или с картинки, не точно със снимки на домочадието.

Общи условия

Активация на акаунт