Салфетки - има ли колекционери?

  • 22 704
  • 103
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте!
Честита нова година!
Всяка година по празниците си събирам от коледните салфетки и ги прибавям към скромната ми колекция от преди десетина години.
Като по-малка доста се занимавах да си събирам салфетки, да търся съмишленици за да си разменяме повтарящи се. Днес като извадих кутиите ми стана много мило от спомените, които ме връхлетяха и реших да започна пак по-активно да събирам.
Има ли и други запалени и евентуално желание за размяна?
Аз ще направя снимки на наличното и ще пиша кое е за размяна ако има интерес Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 64
Здравей White_tulip.
Изненадах се на темата и веднага реших да отговоря. Аз също събирам салфетки всякакви :о)) Ще снимам някои от тях и ще ги кача да ги видиш :о)

Страхотна идея на темата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 010
Ееее, радвам се, че някой е проявил интерес  Hug
Аз също ще снимам моите тези дни, имам даже и за размяна Wink
Миналата седмица ги подредих в джобове и в класьор, та станаха лесни за разглеждане Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 6 219
Имам. Много... Подредени в 30-ина кутии от бонбони!  Embarassed
И продължавам да трупам!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 010
Ето я и моята колекция Simple Smile http://salfetka.snimka.bg/hobby/kolekciya.564772
Някои снимки са размазани, но ще ги оправям друг път.

А тези ми се повтарят и са за размяна
http://salfetka.snimka.bg/hobby/za-razmyana.564774

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Много са красиви всички.
Особено ми харесват онези с Покахонтас и Тарзан, За Астериксовата направо ти завидях...
За пръв път виждам колекция от салфетки, в която да нямам по - голямата част.  Embarassed
От твоята имам само 2 - 3   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 6 010
Vanya_I, блягодаря ти!
Ако имаш възможност покажи и твоята колекция и можем да разменяме Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 219
Отдавна не съм я виждала в своята цялост, но може да се поразровя.
Аз повечето си повтарящи съм ги подарявала и съм забравила какво ми е останало  Embarassed
Напоследък посъбрах някои интересни и съм решила да правя декупаж с тях.
Доста интересно занимание ми се вижда.

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Най-сетне да намеря "колеги" Grinning Имам малка колекция, която попълвах предимно от "Слънчоглед". За съжаление вече няма такива, които да ми харесат. По-нататък ще кача снимки, за да ги разгледате. Много се радвам, че се намерихме. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 6 010
Котьо Тръмп, добре дошъл, колега!
Ееее, ама как съм забравила за "Слънчоглед"  ooooh! Как вървят там салфетките?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз си спомням, че в "малкия ЦУМ" имаше анд за някакви подаръчни опаковки (не съм сигурна какво продаваха освен това) и там имаше едно кашонче със салфетки.

# 11
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Големите салфетки по 0.50, а малките по 0.25, това са стари цени. Не съм питала за цените, защото не ми харесва нищо. Преди две години имаше страхотни, а сега само ги оглеждам, дано нещо ми хареса, но... Но пък има страхотна опаковъчна хартия. Не е както преди, имаше много по-голям избор от дреболийки, аз колекционирам и миниатюри от всякакъв материал. Единственото, което ми харесва са саксийки  с височина 3 см.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 010
При първа възможност ще отскоча до "Слънчоглед" и ще докладвам дали има нещо интересно, въпреки, че май става дума за различни градове  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 6 219
Слънчоглед има в няколко града. Не помня обаче в кои...

# 14
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Единият е във Варна, сигурна съм. Може би има и в Бургас. Разровете се в темите в Хоби - Декупаж и Филц - познавате ли тази техника. Там момичета от други градове (не в София) си купуват материали. По-късно ще пусна една снимка на салфетка, която не мога да намеря. Дано пък някоя от вас да има нещо подобно и да е съгласна на размяна Grinning

# 15
  • Мнения: 129
Здравейте и аз събирам салфетки,но нямам много почнах от скоро,но утре ще снимам и ще кача да ги видите.
White_tulip страхотна колекция си имаш!

# 16
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте!Аз също съм колекционер на салфетки,като вас.Събрала съм вече две големи кутии.  Peace
Утре може да кача снимки!   bouquet

# 17
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Ще чакам. А кога и аз ще направя същото  33uu Все забравям Embarassed

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте!

И аз преди 8 години, някъде, бях почнала да ги събирам, но не се бях сещала за тях много отдавна. Преди седмица, обаче ги изкарах и размених с две дами в Продавалник. Незнам дали колекцията се води голяма или малка- 300 салфетки са. Качила съм повтарящите в албумче, ако някой прояви интерес да ми пише:
http://cvetence93.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana.571686

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Искам третата салфетка Grinning

# 20
  • Мнения: 4
Пиши на ЛС..

# 21
  • Мнения: 19
Здравейте! Аз се включвам малко встрани от темата. В действителност имам малка колекция, която е продължение на тази на майка ми от преди 20-тина години, а може и повече. Вече не събирам, но напоследък започнах да купувам за малките ми братовчедки, които го правят. Ако има някой от Варна може ли да ми каже откъде купува и евентуално на какви цени са.
Аз събирам календарчета  baby_neutral Много ще се радвам ако има и други като мен.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 010
Do_de_gE, аз честно казано не събирам, но имах една учителка в училище, която имаше някаква невероятна колекция от календарчета. Няколко пъти даже прави изложба в салона на училището.
http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=1713& … d=13&id=00002


Не виждам от къде си, но мога да ти събирам календарчета и да ти пращам понякога  Peace

Иначе по въпроса с моите салфетки се свързах с едно момиче по интернет и си поръчах салфетки от нея, та вече имам близко 53 нови срещу 12 лева  Sunglasses
Ще кача да ги видите Wink

Ето ги:
http://salfetka.snimka.bg/hobby/kolekciya.564772

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 23:17 от White_tulip

# 23
  • Мнения: 19
White_tulip много ме зарадва с предложението за календарчетата  Blush Hug Crazy Със сигурност не си от там, където съм аз, но ако не е много нахално мога да ти напиша адреса си на лични. През седмицата съм във Варна, а през другото време си живея в едно селце до Разград.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте отново! Simple Smile
Аз си размених салфетки с няколко момичета вече и много се радвам, че колекцията ми се увеличава Wink
Даже купих няколко нови пакетчета със салфетки и май ще трябва събота или неделя да взема още  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 4
Тази тема не спори много, обаче Crossing Arms. Защо така? Няма ли колекционери Thinking?

# 26
  • Мнения: 1
Тази тема не спори много, обаче Crossing Arms. Защо така? Няма ли колекционери Thinking?
Аз също събирам салфетки рако някои иска да разменим да пише

# 27
  • Мнения: 63
Здравейте, и аз да се запиша при колекционерите на салфетки. Скоро ще ги снимам и ще ви ги покажа Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 010
Добре дошла!
Ще чакам с нетърпение да покажеш какво имаш  Peace
Моята колекция напоследък почти се удвои, но нямам време да снимам всичко. Тия дни ще е  Peace
Оказа се, че има доста момичета, които са на нашата вълна и аз вече си размених с 4-5 от тях Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 795
Колекцията ми е скромна, но винаги си взимам нови попълнения  Grinning
Да цопна и аз в колекционерската тема....ще се похваля с някоя и друга снимка като ми остане малко време, за да го сортирам Simple Smile

# 30
  • Мнения: 4
Знаех си, че не може да сме толкова малко Peace. Радвам се, че има толкова много хора със същото хоби.

# 31
  • Мнения: 0
О, колко много колекционери ... Wink Непременно искам да видя салфетките ви за размяна ..  newsm78 ..
Пишете ми на скайп x.x..hug..x.x или e-mail himona@abv.bg  Praynig .. txtloves

# 32
  • Мнения: 0
 Privet, i az se vkiuchvam kam kolektsionerite na salfetki. Tuk moje da vidite tezi salfetki za razmyana , ako nyakoi ima interes. http://www.album.bg//sve_40
Laughing

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте  и аз събирам салфетки ако някой от Русе знае къде се продават да кажи Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, здравейте!
Разменяте ли си салфетки?
Аз мога да кажа, че вече почти удвоих колекцията си и съм много доволна.  Laughing
Към момента нямам време да снимам, но и това ще стане  Peace
Напоследък доста пари вложих в това позабравено хоби, но пък ми е доста приятно Simple Smile
Влизам да ви споредя, че днес открих едно магазинче на Красно село в София, което е точно за хора като нас - за колекционери на салфетки. Продават се сигурно хиляди видове салфетки. Подредени са в кашони и си разглеждаш измежду пакетчетата. Цените ми се сториха малко соленички, но така е - трябва да се печели от нещо. Малките салфетки са по 0,30 лв., а големите 0.35лв.
Аз си взех 18 салфетки за 5.90 лв. и мисля да стана редовен клиент. Единствено не ми хареса, че няма никаква организация на салфетките по герои, цветя, животни и т.н.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
Добре де, защо ходиш да си купуваш единични бройки  newsm78
5, 90 е много за нещо толкова излишно.
Аз от толкова години събирам като купувам за използване по един - два пакета месечно или за празници, за гости. Отделям си по 2-3 бройки за колекцията.
Един пакет струва от 1,50 в магазините по левче до 6-7 лева на paper design сериите.
Единичните принципно се продават за декупаж и други украсителни техники.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 010
Ами честно казано последните 2 месеца накупих около 20 пакета салфетки, повечето са на цена около и под 2 лева, но пък имам и 5-6, които са с цена 4, 6 лева. Аз ги купувам с цел размяна, да имам повече бройки за "менкане" и понеже започнах да трупам много пакети днес реших, че мога да си позволя да си купя и на бройка. Един вид излиза, че вместо 20 салфетки за 6 лева пакета аз си взимам за 5.90 лв. 18 броя, ама поне всяка ми е уникална  Peace
Скъпо излиза, да. Добре поне, че не колекционирам златни чаовници  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
Да, може би аз понеже не съм спирала да събирам.
купувам си единични бройки само ако нещо мнооооооого изключително ми хареса или за декупаж.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 010
Разбирам те!
И при мен най-вероятно ще отшуми този интерес от последно време, а и най-вече едва ли ще останат хора в нета, с които да си разменям  Joy

# 39
  • Мнения: 71
Здравейте, здравейте!
Разменяте ли си салфетки?
Аз мога да кажа, че вече почти удвоих колекцията си и съм много доволна.  Laughing
Към момента нямам време да снимам, но и това ще стане  Peace
Напоследък доста пари вложих в това позабравено хоби, но пък ми е доста приятно Simple Smile
Влизам да ви споредя, че днес открих едно магазинче на Красно село в София, което е точно за хора като нас - за колекционери на салфетки. Продават се сигурно хиляди видове салфетки. Подредени са в кашони и си разглеждаш измежду пакетчетата. Цените ми се сториха малко соленички, но така е - трябва да се печели от нещо. Малките салфетки са по 0,30 лв., а големите 0.35лв.
Аз си взех 18 салфетки за 5.90 лв. и мисля да стана редовен клиент. Единствено не ми хареса, че няма никаква организация на салфетките по герои, цветя, животни и т.н.


Красно село го знаем кажи къде там Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 6 010
Писах на лични  Peace

# 41
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Лаленце, дай ми и на мен адреса, моля. Много обичам да ровя в кашони GrinningТъкмо влязох да ви пиша, че от Слънчоглед си купих цели 7 салфетки. Разкошни са! Там вече са доста запуснати нещата. Цената на големи и малки салфетки е по 0.60.

Ако си видяла и работното време на магазинчето по дни и часове заслужаваш  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 6 010
Иха... 60 стотинки!  #Crazy
Дай поне да видим снимчици да оплакнем око  Sunglasses

Адреса ти го мятам на лични.  Peace

# 43
# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243

И на мен ми се видя скъпо още повече, че преди 1-2 години бяха по 0.50 големите, а малките по 0.30. Ама много ми харесаха, направо им се хвърлих. Аз така си купувам салфетките - да ме грабнат, пък цената я преглъщам някак.
Имат и едни миниатюрни тухлички единички от глина. Копие на истинска тухла. Взех три - на мъжа ми, на малката и на себе си -нали колекциониам миниатюри. Пусто нямам фотоапарат да ги снимам свястно и да ги кача Embarassed

А новите салфетки ще снимам някак с телефона, колкото е добра снимката - толкова Grinning

# 45
  • София
  • Мнения: 6 219
Салфетките на paper design ги има в Метро на цена около 3 лева.
Във съответните фирмени магазини струват по 6 лева по спомени.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте и аз колекционирам салфетки от Бургас съм, но уча в София в Бургас ги знам магазините, от където мога да си купувам салфетки, макар че повечето ги затвориха, но от София много не съм наясно за "Слънчоглед" знам от много време че има даже по пощата съм си поръчвала, защото в Бургас няма "Слънчоглед". В Красно села разбрах, че имало някъде, но не съм много ориентирана в този квартал и ако може някой да сподели къде точно са ще съм много благодарна. Колекцията ми не е особено голяма, към 2 300 салфетки са, но ги събирам от много години, ту спирам, ту пак започвам и така. Ето тези са ми за размяна, редовно качвам нови така че ако някой проявява интерес може да ми пише, но не тук а в сайта където ми е албума, защото тук влизам рядко Simple Smile - http://kris666.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana.178535   Поздрави на всички  Hug

Последна редакция: вт, 26 апр 2011, 14:06 от kris666

# 47
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз вчера седнах да преброя колко е порастнала колекцията ми и имам 541 салфетки + 30 малки и носни кърпички, та общо 570. Мислех си, че са повече, защото са подредени в 6 класьора, но съм се заблудила.
Иначе пак напомням ето тези са ми за размяна:
http://salfetka.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana-prodajba.564774

# 48
  • София
  • Мнения: 310
Момичета привет,
скоро ще кача и моите салфетки
ако инякой има салфетки с кали /трябват ми 5бр/
моля да ми пише ще ги купя или ще си избере от моите.

# 49
  • Мнения: 2 029
marinap
С кали и 5 бр имам само тази- това е разгъната цяла салфетка, за това изглежда странно
http://media.snimka.bg/3636/013527420.jpg?r=0

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте виждам че има и груги освен мен които все още се интересуват от салфетки. Моята колекция е от долу-горе 900 салфетки  Simple Smile. Аз също имам няколко които ми се повтарят и ако някой иска да разменяме може да пише лс или : 
evince7yyy@abv.bg 

http://evince7yyy.snimka.bg/hobby/salfetki.602581     ето тези са които ми се повтарят

# 51
  • Мнения: 66
И аз колекционирам салфетки. Имам най-различни по вид, форма и цвят и са много на брой.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 010
Имам нови салфетки за размяна ето тук можете да ги видите.
В последно време не съм разменяла, но ще се радвам  Peace

# 53
  • Мнения: 985
Здравейте, виждам, че темата е малко прашасала, но реших да пиша. Аз също събирам салфетки, ако има някой от Бургас, който желае да разменяме да пише едно лично.
П.П. Събирам само плътни салфетки.  Grinning Laughing

# 54
  • Мнения: 27
Здравейте всички колекционери  Simple Smile Много се радвам че открих такава тема. Аз също съм колекционер, до скоро бях изоставила колекцията си но от няколко месеца е отново на дневен ред. Ще се радва ако някой прояви желание да разменим салфетки. Ето моята колекция за размяна
http://sloncho.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana-ili-prodajba.645224.26023310

  Wink



# 55
  • Русе
  • Мнения: 116
Здравейте, дъщеря ми има колекция от над 200 салфетки, и има желание да разменя. Ако има някой от Русе или околностите, нека пише.
Събираме и календарчета.

# 56
  • Мнения: 3 830
И аз десетки пъти съм се изкушавала да започна да си събирам салфетки, но ще ми станат прекалено много събираческите хобита. Последният път беше малко преди Коледа, когато приятелят ми купи много красиви салфетки за празниците. Гледах ги и си мислех колко хубаво би било да си имам още 100-200  най-различни.

# 57
  • Мнения: 1 267
чудесна тема. аз салфетки не събирам, но ги ползвам за декупаж. имам немалка колекция, ще кача още. ще разгледам и вашите.

https://plus.google.com/photos/101686714380582402429/albums/5433 … 223233?banner=pwa

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 958
Имам доста салфетки, защото повечето ги купувам на пакети. Ще кача по-късно снимки.

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте!Аз събирам салфетки и от скоро се занимавам с декупаж.Така да се каже сега прохождам.Но тези на Пейпър дизайн нямат равни-толкова са красиви и имат огромно разнообразие от модели.В София имат фирмен магазин на Раковска 147 в центъра-от там си купувам и носни кърпички-за по-малките детайли е по-удачно да се използват те-салфетките са от 4 лева,а носните кърпички от 1.50.Много по-смислено е да си купя цял пакет вместо няколко салфетки за същите пари.Имат си и супер готин сайт,от там се ориентирам в моделите най-лесно www.paper-design.de

# 60
  • Мнения: 1
Здравейте!Искам да ви кажа че на Красно село магазините за салфетки  на бройки са 4 а не само един.В магазин "Импресия" който е за художествени материали продават салфетки единична бр.50 ст, но ако си купиш 10бр цената е 3лв.Аз също имам много салфетки и ще кача тези които са ми за размяна , защото разгледах албумите на някой от момичетата и си харесах доста неща.Ще ви дам и линк на карта точно къде са магазините на Кр.село, но това ще стане утре.  bouquet

# 61
  • Мнения: 10
привет и от мен! И аз съм се запалила по декупаж, напоследък обаче не намирам много време. Снабдих се със салфетки на бройка от http://hobby-world.net   , а си купувам пакети от метро и магазин DM. като се замисля малка част от закупеното съм използвала, но пък ми харесва да ги разглеждам. Crazy
чакам с нетърпение да разбера къде се намира този магазин в Красно село, много бих искала да разгледам какво предлагат.
Трябва да се организирам и да снимам тези, които имам повтарящи се за размяна.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 010
виванова, suny78, ще чакам да качите снимки за да разменим.
Моите салфетки са тук.

# 63
  • Мнения: 10
ето и моя албум със салфетки за размяна http://suny78.snimka.bg/hobby/za-razmyana.649266
Госпожица Лаленце надявам се да ти хареса нещичко. Аз се захласнах по мечо пух, мики маус а не само по тях ...ех Blush

# 64
  • София
  • Мнения: 6 010
Ами, харесаха ми - всичките!
Пиши ми и ти кои си си харесала и да си разменяме Simple Smile

# 65
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 468
Запис и аз тук  Simple Smile ,преди 5-6 години си ги сабирахме с мойта братовчедка ,после тя се отказа порасна и и се скиташе почеве отколкото да се занимава със салфетки  Laughing сега неможем и да се видим от това скитане ,та аз имам не много нямаше с кой да ги разменям и се отказах , сега пак се сещам отвреме на времв за тях и си отделям по някоя

# 66
  • Мнения: 985
http://denita94.snimka.bg/other/salfetki-za-razmyana.644763
Ето тук може да разгледате и моите за размяна. Simple Smile

# 67
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цопвам и аз тук Simple Smile Ето моята / нашата, тя щерката ги събира колекция :

http://avent.snimka.bg/arts/salfetki-kolekciya.651349.26256915

Тези са за размяна :

http://avent.snimka.bg/arts/salfetki-za-razmyana.651336.26256423

# 68
  • Мнения: 0
zdraveyte , az s1shto s1biram salfetki . Bih iskala da ramenqme , mojete da mi razgledate salfetkite ot tuk http://www.facebook.com/media/set/?set=a.140245756093716.27958.1 … 105333&type=3

# 69
  • Мнения: 0
koyto iska da ramenqme da si kaje facebook

# 70
  • Мнения: 10
koyto iska da ramenqme da si kaje facebook
писах ти ЛС

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ето част от моята колекция:
http://kremikkk.snimka.bg/hobby/salfetki.653199

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile Бих искала да попитам, има ли някой който иска да си разменим салфетки и по възможност да е от София, тъй като ще стане по-лесно Simple Smile Но и да не е...Аз нямам чак толкова много, но искам да си увелича колекцията Simple Smile

# 73
  • Мнения: 0
Аз съм в Обеля и тук в книжарницата до нас ги продават на 0.15лв малките и 0.20лв. големите Simple Smile Ако искате ще ви обясня къде са, но за момента няма много избор тъй като каза, че няма никакво търсене...


Здравейте, здравейте!
Разменяте ли си салфетки?
Аз мога да кажа, че вече почти удвоих колекцията си и съм много доволна.  Laughing
Към момента нямам време да снимам, но и това ще стане  Peace
Напоследък доста пари вложих в това позабравено хоби, но пък ми е доста приятно Simple Smile
Влизам да ви споредя, че днес открих едно магазинче на Красно село в София, което е точно за хора като нас - за колекционери на салфетки. Продават се сигурно хиляди видове салфетки. Подредени са в кашони и си разглеждаш измежду пакетчетата. Цените ми се сториха малко соленички, но така е - трябва да се печели от нещо. Малките салфетки са по 0,30 лв., а големите 0.35лв.
Аз си взех 18 салфетки за 5.90 лв. и мисля да стана редовен клиент. Единствено не ми хареса, че няма никаква организация на салфетките по герои, цветя, животни и т.н.

# 74
  • Мнения: 0
zdraveite,
az syshto edno vreme sybirah salfetki kato vas,no sega prosto gi razprodavam.
Skoro shte kacha album,ako nqkoi se interesuva da kupi neka mi pishe na e-mail:
bepakita@abv.bg

# 75
  • Мнения: 0
Здравейте. Преди време колекционирах салфетки, но с времето спрях. Въпреки всичко съм ги запазила. Сега обаче искам да ги разпродам, защото искам да си купя електрическа китара за да продължа да свиря, така че и от това може да има все някаква полза :Д Ако някой се интересува, може да ми пише в скайп( bibs26 ) или на е-меил bibity_libity@abv.bg Simple Smile

# 76
  • Мнения: 0
много ми харесаха салфетките ти за размяна и искам да си разменяме

# 77
# 78
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 145
http://zlare.snimka.bg/hobby/salfetki.712050.28948080
ето и моите салфетки

# 79
  • Мнения: 0
Има ли още запалени колекционери на салфетки?Нека се организираме да се видим и да обменим салфетки, идеи и места, където може да се купят единични екземпляри.

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте,и аз се присъединявам към запалените колекционери : )Скоро ще кача линк с моите салфетки,в профила си във фб имам албум.Може ли някой да ми каже на лично или като отговоро къде на Красно село се продават на бройка,защото аз знам едно местенце точно в бившия базар Милениум(не знам длаи още се казва така),но там няма голям избор и вече купих по една от всички,които нямах : ) Но чух,че на няколко места на Красно село се продават,а аз друго освен това не знам,макар че търсих : ) Иначе си мисля,че би било хубаво някъде някой ден да си огранизираме нещо като голяма среща на всички колекционери  и да си разменяме на воля : )  Joy Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 247
Едното място е с/у рибарницата на ъгъла в едно магазинче за чашки еднократна употреба на ъгъла на един базар ев дворче(това май не е милениум newsm78).второто е на самия цар борис 3-ти и улицата на ДСк на ъгула-те са на един собственик.

# 82
  • Мнения: 8
И аз съм запалена по салфетките. Ако някой иска да разменим, да ми прати линк към албума си с тези за размяна и аз ще пратя.

# 83
  • Мнения: 0
zdraveite az su6to sybiram salfetki i imam golqmo jelanie ga razmenqm  ako nqkoi jelae moje da mi pi6e

# 84
# 85
  • Мнения: 0
Здравейте! Ето тук са моите салфетки - както за размяна, така и за продажба - http://bibliotekata.eu/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0-viewprofile324.html Simple Smile Ако сте заинтересовани моля пишете ми тук или на и мейл - atanasova92@abv.bg Simple Smile

# 86
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Здравейте Grinning
Не съм предполагала, че все още има толкова хора, които колекционират салфетки.
Имам голяма колекция -започнах да събирам като дете.Най-много си харесвам паяжинките.
В Пикадили продаваха пакети чехски салфетки-по 20 и всичките различни,но от месеци не съм купувала.
Сега отделям повече време за другата ми колекция от пощенски картички.

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте!
Да "поразбудя" малко темата  Wink
Ето ги и моите салфетки за продажба/размяна:
http://mira72.snimka.bg/hobby/salfetki-za-razmyana-i-prodajba.793113.32179954

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Харесаха ми доста салфетки, но утре ще ти пиша допълнително в Снимка бг.

# 89
  • Мнения: 0
и аз събирам и разменям салфетки. Ако някой се интересува нека да пише

# 90
  • Мнения: 7
Сестра ми дълги години събираше салфетки. Ще и кажа за темата, ако има интерес да се включи.

# 91
  • Мнения: 0
http://siseto2.snimka.bg/details/salfetki.796712.32337470 Eтоя и моята колекция за размяна ! Simple Smile Simple Smile

# 92
  • Мнения: 0
Здравейте!

Ето линк и с моите салфетки за размяна:
http://gorrilaglass.snimka.bg/?album;aid=799483

# 93
  • Мнения: 1
Здравейте , много се радвам че има и други хора които събират салфетки. Ето ги и моите
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007549384941&sk=p … 384941&type=3

# 94
  • Мнения: 3
Здравейте,събирам салфетки близо от 4 години имам колекция от 600 салфетки..разменям повтарящи се ако някой има интерес ще се радвам да разгледа колекцията ми тук http://bububka.snimka.bg/hobby/salfetki.805396.32788417 и да ми пише в snimka.bg чакам (колеги) поздрави!

# 95
  • София
  • Мнения: 10 698
 Grinning имам си и аз...скъп спомен от детството ми...в шкафа са,много яки екземпляри имам,в тях имам и паяжинки..не съм се сетила да ги снимам,някой ден ще го направя!

# 96
  • Мнения: X
 Здравейте на всички! Simple Smile Гледам албумите ви със салфетки и ви завиждам, много са красиви!
 Този декември ще станат 6 години, откакто и аз като вас съм горда притежателка на колекция. Дори си спомням първите ми 3 салфетки и как от тях отидох на скромните ~925 (близо 6 класьора).  Laughing
 Допреди 2 години доста време отделях за тях; постоянно ги подреждах, защото през няколко дена ми даваха нови салфетки и аз много държах (и все още държа) да са ми подредени тематично. Обаче откакто започнах гимназията оставих салфетките на много заден план, защото никой от новите ми съученици не колекционираше. Имаше 2-3 момичета, които ми казаха, че са колекционирали преди и аз се опитах да събудя интереса им отново, но за жалост не успях. Разбира се, че все още разменям със старите ми познайници, но и те, изглежда, вече нямат същия интерес както преди години.
 Гледам, че има доста хора, които искат да си обогатят колекцията си. Ако иска някой да разменяме, да пише. Simple Smile Нямам снимки на повтарящите ми се салфетки, но ако някой се интересува от определена тема (примерно "с цветя" или "коледни"), ще снимам и ще пращам.

# 97
  • Мнения: 1
Аз също колекционирам от доста време! Преди една година си бях накупила сигурно 20 пакета със салфетки и разменях с една моя приятелка! И аз ще ви изпратя колекцията си за да я видите!  Wink

# 98
  • Мнения: 10
Аз съм доста запалена и имам много видове за рзмяна.

# 99
  • Мнения: 4 097
Присъединявам се, макар че отдавна не съм си попълвала колекцията.

# 100
  • Мнения: 184
Здравейте.Аз събирах салфетки като малка. Запазила съм ги в една кутия. Бих ги разменила за салфетки с подходящи мотиви за декупаж. Сега съм се  запалила по това. Ако някой се интересува да ми пише на лични. Ще ги снимам.

# 101
  • Sofia
  • Мнения: 305
Майка ми е запалена по салфетките! Като малка си е била събирала, но преоткри страстта си наскоро.  Повечето ги е сортирала по теми, някои в кашончета, други в папки джоб и така...От време на време си купува, няма значение малки, големи или средни. Чудя се останаха ли такива, които да не са й в колекцията  Rolling Eyes Виждам, че са красиви, но аз така и не се запалих  Laughing Поздрави , много са ви хубави   bouquet

# 102
  • Мнения: 3
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001679044184&sk=p … 3&uploaded=15
 Това са моите салфетки за размяна.  Ако някой се интересува да ми пише в ФБ.

# 103
  • Мнения: 41
Здравейте,
и аз се интересувам от размяна, но засега моите са качени само в един от сайтовете за продажба на стари и не толкова стари вещи Simple Smile Понеже е против общите условия на форума, не мога да напиша линка, но ще се радвам да се свържа с други колекционери Simple Smile Имам много интересни стари салфетки, купувани преди повече от 30 години от чужбина. Пишете ми!

Общи условия

Активация на акаунт