Салфетки - има ли колекционери?

  • 22 680
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Знаех си, че не може да сме толкова малко Peace. Радвам се, че има толкова много хора със същото хоби.

# 31
  • Мнения: 0
О, колко много колекционери ... Wink Непременно искам да видя салфетките ви за размяна ..  newsm78 ..
Пишете ми на скайп x.x..hug..x.x или e-mail himona@abv.bg  Praynig .. txtloves

# 32
  • Мнения: 0
 Privet, i az se vkiuchvam kam kolektsionerite na salfetki. Tuk moje da vidite tezi salfetki za razmyana , ako nyakoi ima interes. http://www.album.bg//sve_40
Laughing

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте  и аз събирам салфетки ако някой от Русе знае къде се продават да кажи Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, здравейте!
Разменяте ли си салфетки?
Аз мога да кажа, че вече почти удвоих колекцията си и съм много доволна.  Laughing
Към момента нямам време да снимам, но и това ще стане  Peace
Напоследък доста пари вложих в това позабравено хоби, но пък ми е доста приятно Simple Smile
Влизам да ви споредя, че днес открих едно магазинче на Красно село в София, което е точно за хора като нас - за колекционери на салфетки. Продават се сигурно хиляди видове салфетки. Подредени са в кашони и си разглеждаш измежду пакетчетата. Цените ми се сториха малко соленички, но така е - трябва да се печели от нещо. Малките салфетки са по 0,30 лв., а големите 0.35лв.
Аз си взех 18 салфетки за 5.90 лв. и мисля да стана редовен клиент. Единствено не ми хареса, че няма никаква организация на салфетките по герои, цветя, животни и т.н.

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
Добре де, защо ходиш да си купуваш единични бройки  newsm78
5, 90 е много за нещо толкова излишно.
Аз от толкова години събирам като купувам за използване по един - два пакета месечно или за празници, за гости. Отделям си по 2-3 бройки за колекцията.
Един пакет струва от 1,50 в магазините по левче до 6-7 лева на paper design сериите.
Единичните принципно се продават за декупаж и други украсителни техники.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 010
Ами честно казано последните 2 месеца накупих около 20 пакета салфетки, повечето са на цена около и под 2 лева, но пък имам и 5-6, които са с цена 4, 6 лева. Аз ги купувам с цел размяна, да имам повече бройки за "менкане" и понеже започнах да трупам много пакети днес реших, че мога да си позволя да си купя и на бройка. Един вид излиза, че вместо 20 салфетки за 6 лева пакета аз си взимам за 5.90 лв. 18 броя, ама поне всяка ми е уникална  Peace
Скъпо излиза, да. Добре поне, че не колекционирам златни чаовници  Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
Да, може би аз понеже не съм спирала да събирам.
купувам си единични бройки само ако нещо мнооооооого изключително ми хареса или за декупаж.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 010
Разбирам те!
И при мен най-вероятно ще отшуми този интерес от последно време, а и най-вече едва ли ще останат хора в нета, с които да си разменям  Joy

# 39
  • Мнения: 71
Здравейте, здравейте!
Разменяте ли си салфетки?
Аз мога да кажа, че вече почти удвоих колекцията си и съм много доволна.  Laughing
Към момента нямам време да снимам, но и това ще стане  Peace
Напоследък доста пари вложих в това позабравено хоби, но пък ми е доста приятно Simple Smile
Влизам да ви споредя, че днес открих едно магазинче на Красно село в София, което е точно за хора като нас - за колекционери на салфетки. Продават се сигурно хиляди видове салфетки. Подредени са в кашони и си разглеждаш измежду пакетчетата. Цените ми се сториха малко соленички, но така е - трябва да се печели от нещо. Малките салфетки са по 0,30 лв., а големите 0.35лв.
Аз си взех 18 салфетки за 5.90 лв. и мисля да стана редовен клиент. Единствено не ми хареса, че няма никаква организация на салфетките по герои, цветя, животни и т.н.


Красно село го знаем кажи къде там Praynig

# 40
  • София
  • Мнения: 6 010
Писах на лични  Peace

# 41
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229
Лаленце, дай ми и на мен адреса, моля. Много обичам да ровя в кашони GrinningТъкмо влязох да ви пиша, че от Слънчоглед си купих цели 7 салфетки. Разкошни са! Там вече са доста запуснати нещата. Цената на големи и малки салфетки е по 0.60.

Ако си видяла и работното време на магазинчето по дни и часове заслужаваш  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 6 010
Иха... 60 стотинки!  #Crazy
Дай поне да видим снимчици да оплакнем око  Sunglasses

Адреса ти го мятам на лични.  Peace

# 43
# 44
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 229

И на мен ми се видя скъпо още повече, че преди 1-2 години бяха по 0.50 големите, а малките по 0.30. Ама много ми харесаха, направо им се хвърлих. Аз така си купувам салфетките - да ме грабнат, пък цената я преглъщам някак.
Имат и едни миниатюрни тухлички единички от глина. Копие на истинска тухла. Взех три - на мъжа ми, на малката и на себе си -нали колекциониам миниатюри. Пусто нямам фотоапарат да ги снимам свястно и да ги кача Embarassed

А новите салфетки ще снимам някак с телефона, колкото е добра снимката - толкова Grinning

Общи условия

Активация на акаунт