Лидл 3та тема

  • 104 865
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
Топеното сирене с една крава на капачето отгоре,което мисля доста хора тук го хвалят,че било много вкусно,от днес е на промоция.Аз още не съм го купувала,но ще взема,ако ходя,надявам се наистина да е добро.

# 16
  • Мнения: 2 784

Вероятно за тези става дума.
Аз съм си набелязала сладката, и тях някой ги похвали, смятам да си взема от всеки вид по едно, но не знам дали ще имам път натам в следващите 2 дена, а виждам, че промоцията им е до 5 ян. Някой знае ли каква им е цената, когато не са на промоция?

# 17
  • София
  • Мнения: 6 302
Сладкото от горски плодове е невероятно! От сирената също съм доволна, купувах няколко вида, всичките ми харесаха. Исках да опитам и от замразените щрудели, някой да ги е пробвал?

# 18
  • Мнения: 180
Гледам тъкмо брошурата от днес. Конфитюрът е на 1лв, а непромоционалната му цена е 1,60лв.  Peace Не взех, че от предните сладка имам 2 броя още неотваряни Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 132
Сладкото от горски плодове е невероятно! От сирената също съм доволна, купувах няколко вида, всичките ми харесаха. Исках да опитам и от замразените щрудели, някой да ги е пробвал?
А, опасното сирене с бактерията, продават ли го в бг - ''сирене с марка “Райнхардсхоф” на австрийския производител “Пролактал”?

# 20
  • Мнения: 2 784
1,60 е добре, нямам претенции да ги вземам на промоция. Тогава ще изчакам до петък, тъкмо ще са излезли и нехранителните промоции.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 024
Вчера пазарувахме в ЛИДЛ.
Нова стока, която опитах и
мога да похваля, е гръцкото сирене
"Ливади". Килограмът му идва 7.77лв.

# 22
# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 132

didiela Благодаря! Язък, не печеля!  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 142
Честита нова тема, дано тази е без караници и изтъкване кой има повече и кой е по-беден, а да спазваме добрия дух на темата.  Hug

# 25
  • Мнения: 62
Да се оплача от Лидл в новата тема  Crossing Arms Ставам аз по-рано отивам в 12 часа като си мисля,че ще си купя нещо от промоциите ама нъцки...всички продукти с червени цени от брошурата ги няма  Tired ни едно... реших,че няма да си пълня торбата с излишни неща,само защото съм там при положение,че Билла ми е на 5мин, а Лидл на 25мин. Скоро няма да го посетя отново,това си е направо подигравка с хората! Няма да ходя в 8 и да се надбягвам с бабите за един салам ooooh! ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 280
Някой пробва ли вече гиросите? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_7339.htm В Гърция съм яла, много ми харесаха.

# 27
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Дано през новата година нещата се поуспокоят и да я няма вече тази блъсканица в Лидл.

# 28
  • Мнения: 1 563
Аз още не смея да отида там, пък и мъжа ми не иска да чува за него. А и като ви чета сега, явно трябва да си ранобуден и бързо да бягаш, за да хванеш нещо на ниската цена.
Аз единствено от дрешките и нещата за дома се интересувам, но от отзивите тук може да пробвам някой път и хранителните. Затова ще ви следя и ще си водя записки Joy

# 29
  • Мнения: 358
На сайта са излезли промоциите за четвъртък - 06.01.2011 г.:

дамска мода
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-1262C114-0C946870/lidl_bg/hs … tm?offerdate=7361
Има стоки за банята, за спорт, детска мода

хранителни стоки:
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/6708.htm

Последна редакция: вт, 04 яну 2011, 09:16 от Lana26

Общи условия

Активация на акаунт