Новата спирала на Лореал?

  • 20 719
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А каква и е цената?
Не съм ползвала досега спирала на Лореал, не съм и купувала та затова питам
Да не те плаша, но е 28-30 лева, като си помисля че от безмитния си взех Хипноз на Ланком за 19EUR, мисля че Лореал малко прекаляват с цената  Crossing Arms
Във вашият квартал големи надценки си слагат явно, в магазин Драка цената и е 22,70 лева.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 309
А каква и е цената?
Не съм ползвала досега спирала на Лореал, не съм и купувала та затова питам
Да не те плаша, но е 28-30 лева, като си помисля че от безмитния си взех Хипноз на Ланком за 19EUR, мисля че Лореал малко прекаляват с цената  Crossing Arms
Във вашият квартал големи надценки си слагат явно, в магазин Драка цената и е 22,70 лева.
За Volume Shoking ли говориш  newsm78 в подлеза на Плиска е 28лв.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
За Volume Shoking ли говориш  newsm78 в подлеза на Плиска е 28лв.
На тези в подлеза на Плиска заедно със спиралата и част от наема сигурно си плащаш  Mr. Green
Иначе говоря точно за тази спирала да  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 10 309
За Volume Shoking ли говориш  newsm78 в подлеза на Плиска е 28лв.
На тези в подлеза на Плиска заедно със спиралата и част от наема сигурно си плащаш  Mr. Green
Иначе говоря точно за тази спирала да  Wink
#Crazy странно... не съм си мислила че разликата в цената ще е толкова голяма  Sick  я сподели къде се намира този магазин Драка?

# 19
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Разбира се,че може Wink Hug На Лореал Double Extension


 newsm10
от 5 години ползвам за вси4ко Лореал и съм страшно доволна

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
#Crazy странно... не съм си мислила че разликата в цената ще е толкова голяма  Sick  я сподели къде се намира този магазин Драка?
Магазина в който аз я гледах се намира на Коперник там където имаше магазин Ловико, а сега направиха Т-маркет. Иначе магазини Драка има преди пазара Ситняково и в закритият базар на Слатинският пазар. За другите квартали незнам, иначе аз я гледах преди повече от седмица бяха я сложили в една златна кутийка, за да се набива на очи и цената си и беше 22,70.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 309
Мерси Валерия! Магазина на Коперник ми е най-близо ще се разходя да го разгледам, явно държи добри цени и каквато съм маниячка на тема козматика  Embarassed

# 22
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
и за ползвам спирала на Лореал,но не е най-новата.За мен това са най-добрите.Преди няколко години се бях вманиачила на тема Лореал и купувах какво ли не:крем-пудра,червило,крем за лице,тоник и тоалетно мляко и др.неща.Всичките са им хубави,но спиралите са най-добри. lovekiss

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Мерси Валерия! Магазина на Коперник ми е най-близо ще се разходя да го разгледам, явно държи добри цени и каквато съм маниячка на тема козматика  Embarassed
Не всичко там е на добри цени, в аптека Ремедиум съм намирала някой неща на доста по-ниски цени отколкото в Драката.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм възхитена от Интензифик. Хем дава обем, хем дължина. Супер са спиралките на Лореал  Hug

# 25
  • Мнения: 2 672
абе , те май всичките им са хубави.
2 съм имала- първата Интензифик-а , втората- сега я клепам -е Архетект-а

# 26
  • Мнения: 165
от 2седмици я имам новата спирала и съм много,много доволна не бях ползвала такава с гребенче но наистина много добре покрива и прави невероятен обем.Eдин мой приятел ги внася та се уредих с нея само за 15лв Hug

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
от 2седмици я имам новата спирала и съм много,много доволна не бях ползвала такава с гребенче но наистина много добре покрива и прави невероятен обем.Eдин мой приятел ги внася та се уредих с нея само за 15лв Hug
Рони, уреди ни и нас със спирали по 15 лева, много ще ти бъдем благодарни  Hug Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 9 477
Рони, уреди ни и нас със спирали по 15 лева, много ще ти бъдем благодарни Hug Wink
Абсолютно! Praynig Grinning

# 29
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Аз ползвам Double Extension  и съм мнага доволна. Купих я от Технополис за 20.90 лв.

Общи условия

Активация на акаунт