какво мислите за тази машина за хляб?

  • 1 242
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Аз без машина за хляб - съм загубена  Crazy доста неща си правим вътре  newsm10

# 16
Абе Лаура като й гледам цената ТРЯБВА да е хубава Mr. Green

# 17
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Не знам дали не са го пускали, но това е един сайт рецепти за машина за хляб.
http://www.razzledazzlerecipes.com/bread-machine-recipes/index.htm

# 18
  • Мнения: 804
абе прощавайте, че съм толкова зле, но тези машини за хляб само месят тестото или и пекат, въобще не мога да си представя на какъв принцип работят newsm78 Ние сме от скоро в САЩ и до сега един нормален хляб не мога да си намеря, а така обичм разни филийки с разни неща от горе eat И откакто съм бременна мечтая за хляб Стара Загора bg Та светнете ме малко ooooh! Мисля това да си поръчам на дядо Коледа Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 116
абе прощавайте, че съм толкова зле, но тези машини за хляб само месят тестото или и пекат, въобще не мога да си представя на какъв принцип работят newsm78 Ние сме от скоро в САЩ и до сега един нормален хляб не мога да си намеря, а така обичм разни филийки с разни неща от горе eat И откакто съм бременна мечтая за хляб Стара Загора bg Та светнете ме малко ooooh! Мисля това да си поръчам на дядо Коледа Mr. Green

Всичко правят, ако искаш само тесто за питка, ако искаш направо готов изпечен хляб, само слагаш продуктите и вадиш готов хляб.
Ето можеш да му подшушнеш на дядо Коледа за това

# 20
  • Мнения: 804
Танита много благодаря, тъкмо следващия ми въпрос беше в какъв магазин мога да намеря това чудо на техника. Дядо коледа се връща скоро от работа и ще му показа какво искам, да не се обърка Joy Най-после ще ям нормален хляб, много ти благодаря за инфото newsm51

# 21
  • Мнения: 1 116
Танита много благодаря, тъкмо следващия ми въпрос беше в какъв магазин мога да намеря това чудо на техника. Дядо коледа се връща скоро от работа и ще му показа какво искам, да не се обърка Joy Най-после ще ям нормален хляб, много ти благодаря за инфото newsm51
Почти във всеки магазин магазин където има home store ще ги намериш, а ако на дядо Коледа не му се изръсва толкова, може да се намери добра машина и за по-малко парички, но тази машина я препоръчвам, две от приятелките ми вече си подмениха старите машини с такава и наистина хляба е страхотен. Моята е купувана съвсем случайно преди 3 години, въобще не съм я избирала и съм  много доволна за сега, ако сдаде багажа скоро, може би ще си купя горната.

# 22
  • Мнения: 7 605
МаШинката иzглежда добра, Лаура, но на мен ми се вижда малко скъпи4ка. Вси4ки маШини ли струват горе долу толкова при вас?
НаШата е "ку4е марка", zа 35? я вzех но съм много доволна, хи4 нямам проблеми с нея и хлябът не само 4е е страШно вкусен и пресен, но ми иzлиzа и направо беz пари. Продават готови смесеци zа хляб на маШина, с маята ве4е вътре, най раzли4ни видове има, супер лесно е и един хляб ми иzлиzа само 40цента (беz ток  Wink )
Палмира, при вас не се ли продават такива готови смесеци? Ако си блиzо до немската граница, виж там, или пък в Лидл или Алди, не zнам. С тях просто няма ма4ин да не се полу4ава хляба  Wink

# 23
  • Мнения: 2 825

Палмира, при вас не се ли продават такива готови смесеци? Ако си блиzо до немската граница, виж там, или пък в Лидл или Алди, не zнам. С тях просто няма ма4ин да не се полу4ава хляба  Wink

А в Лидъл как се казват и как изглеждат тези готови смеси ? И при мене положението е като при Палмира, досега 2 пъти е станал хляба и около 10 пъти - нищо  Sad Сменях брашно, сменях мая и не ще да стане  #Cussing out

# 24
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Cuisinart e хубава марка, като се сравнява с Тоасмастер и другите.. ,които са по 40-50 $. Така, че Лаура, добре си се ориентирала.
Аз се отказах от машината за хляб , миналата година по Коледа само се оглеждах за такава, но ..най-накрая реших да  си взема машина за еспресо  Grinning , което си беше по-голяма набутвация от финансова гл.точка  Embarassed
 

# 25
  • Мнения: 2 452
Cuisinart e хубава марка, като се сравнява с Тоасмастер и другите.. ,които са по 40-50 $. Така, че Лаура, добре си се ориентирала.
Аз се отказах от машината за хляб , миналата година по Коледа само се оглеждах за такава, но ..най-накрая реших да  си взема машина за еспресо  Grinning , което си беше по-голяма набутвация от финансова гл.точка  Embarassed
 

Кухнята ни е stainless steel и затова преподчитам такава машина за хляб; зная, че плащам около поне още 10-15% за екстериора, но нямам избор (т.е. имах преди  две години и го направих). Аз имам машина за еспресо; всъщност май само машина за хляб ми липсва. Laughing Почти всичките ни дребни уреди са Cuisinart - и аз съм доволна както от вид, така и от качество.

# 26
  • Мнения: 7 605

Палмира, при вас не се ли продават такива готови смесеци? Ако си блиzо до немската граница, виж там, или пък в Лидл или Алди, не zнам. С тях просто няма ма4ин да не се полу4ава хляба  Wink

А в Лидъл как се казват и как изглеждат тези готови смеси ? И при мене положението е като при Палмира, досега 2 пъти е станал хляба и около 10 пъти - нищо  Sad Сменях брашно, сменях мая и не ще да стане  #Cussing out

Ами не zнам да ли ги има при вас, тук във Франция ги няма а пък в Италия примерно ги имало, поне така съм 4увала, живеем на 1 4ас път от Италия но не съм ходила да проверя.
Иzглежда то4но като пакет браШно, но на него пиШе естественно 4е е смес zа хляб. Има най раzли4ни видове, бял, 4ерен, ръжен, със семки, 4абата, картофен хляб и пр. Цената в Германия е 0,79?, в Италия май били към 1 ?.
С тях става супер лесно, пакета е от 1 кило, zа един хляб 750грама слагаШ полувин пакет с вода (колко то4но си пиШе на опаковката) и това е. До сега нямаме нито един несполу4лив хляб с тях  Grinning
Ако има Алди при вас, виж и там, в Германия в Алди има доста, при нас нямаШе като ходих последно, но това беШе преди 1 година, сега може да са ги пуснали.
Успех  Wink

# 27
  • Мнения: 7 605

Палмира, при вас не се ли продават такива готови смесеци? Ако си блиzо до немската граница, виж там, или пък в Лидл или Алди, не zнам. С тях просто няма ма4ин да не се полу4ава хляба  Wink

А в Лидъл как се казват и как изглеждат тези готови смеси ? И при мене положението е като при Палмира, досега 2 пъти е станал хляба и около 10 пъти - нищо  Sad Сменях брашно, сменях мая и не ще да стане  #Cussing out

Ами не zнам да ли ги има при вас, тук във Франция ги няма а пък в Италия примерно ги имало, поне така съм 4увала, живеем на 1 4ас път от Италия но не съм ходила да проверя.
Иzглежда то4но като пакет браШно, но на него пиШе естественно 4е е смес zа хляб. Има най раzли4ни видове, бял, 4ерен, ръжен, със семки, 4абата, картофен хляб и пр. Цената в Германия е 0,79?, в Италия май били към 1 ?.
С тях става супер лесно, пакета е от 1 кило, zа един хляб 750грама слагаШ полувин пакет с вода (колко то4но си пиШе на опаковката) и това е. До сега нямаме нито един несполу4лив хляб с тях  Grinning
Ако има Алди при вас, виж и там, в Германия в Алди има доста, при нас нямаШе като ходих последно, но това беШе преди 1 година, сега може да са ги пуснали.
Успех  Wink
има готови смеси, последния път се опитах да правя ciabata  и стана пак недопечен, с готовата смес
вчера пък пробвах панетоне, и пак нахраних патките
става глетав, и само кората може д а с е яде
вътре е недопечен, отгоре също, абе гадост някаква
не става за ядене
аз даже я захвърлих тая машина, понеже ви четох веднъж как правите хляб, викам, я да си купя, ама голям боклук ми се вижда
всъщност може в мен да е вината- аз съм ужасен готвач, ма това уж просто-слагаш всичко и вчера 3 ч и половина с е облизвах да чакам да направи панетонето да се наям Twisted Evil и пак гладничка си останах

 Mr. Green  Mr. Green

нищо де, поне заслабнах така Mr. Green

Е това ве4е наистина е странно. По принцип с такава смес няма как да бъркаШ освен ако сложиШ по малко вода, или в пове4е. Може би маШината ти да е повредена. Ако е оЩе под гаранция, смени я да видиШ дали греШката не е в нея  Wink

# 28
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Cuisinart e хубава марка, като се сравнява с Тоасмастер и другите.. ,които са по 40-50 $. Така, че Лаура, добре си се ориентирала.
Аз се отказах от машината за хляб , миналата година по Коледа само се оглеждах за такава, но ..най-накрая реших да  си взема машина за еспресо  Grinning , което си беше по-голяма набутвация от финансова гл.точка  Embarassed
 




Кухнята ни е stainless steel и затова преподчитам такава машина за хляб; зная, че плащам около поне още 10-15% за екстериора, но нямам избор (т.е. имах преди  две години и го направих). Аз имам машина за еспресо; всъщност май само машина за хляб ми липсва. Laughing Почти всичките ни дребни уреди са Cuisinart - и аз съм доволна както от вид, така и от качество.


Simple Smile Щом кухнята ви е stainless steel  тази машинка за хляб ще й отива   Wink.
Аз още се чудя дали да си взема , понеже заради диети и др... хляба го намалихме до минимум.

Общи условия

Активация на акаунт