Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 74

  • 22 573
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 970
Линче, благодаря ти, миличка!

Мурат Йълдъръм е "огън": любезен, щедър, гледащ напред, но и с променливо настроение, изпълнен със съмнения и самокритичност, некотролируем, без ясна позиция, педантичен, твърд.

Подходящ партньор за "огъня" е "дървото", "водата" и "огъня".

За съжаление, огънят вреди на земята!

# 61
  • Мнения: 2 116
Оставям ви с интересните теми, които подехте, но отивам да празнувам- Йордановден, на мой много близък човек.
 Drunk Wine Glass smile3546  bigdance2

# 62
  • Мнения: 2 157
Бюлент Инал - 19 Mай 1973

Онур Сайлак  12 септември 1982 г.
Елма, във фейса инфото за Онур не е вярно. Ние за РД му пращахме клипа през май, Ринка тогава ми каза, че във фейса има грешка.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Onur_Saylak

# 63
  • Мнения: 0
Бюлент Инал - 19 Mай 1973

Онур Сайлак  12 септември 1982 г.
Елма, във фейса инфото за Онур не е вярно. Ние за РД му пращахме клипа през май, Ринка тогава ми каза, че във фейса има грешка.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Onur_Saylak

Благодаря за разяснението   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 157
А това е от моят източник

12 . Спокоен, земен, градивен и приспособим човек, който цени дребните радости в живота. По природа е комуникативен, жизнен и спонтанен. Стреми се към оригиналност и равновесие, но ако се остави да бъде носен от теченията на живота би се обрекъл на безплодни усилия и разочарования. Този тип хора имат силен характер и запомнящо се присъствие. Те са дружелюбни, щедри, рационални, с бързи действия и нестандартни идеи. Притежават развито чувство за чест и достойнство. Имат способности за успешна кариера в области като медии, образование, театър, политика, медицина. Негативни аспекти: Непоследователност в действията. Наивност, безгрижие, склонност към надценяване.


13 . Човек със силен, инициативен характер и авторитет. Съзидателна и магнетична личност с доминиращи страсти и инстинкти. Отличава с последователност, практицизъм, обективност и недоволство от вече постигнатото. Убедително изразителна е, с което поражда доверие. Умее да използва своите качества и обаяние понякога за постигане на егоистични или користни цели. Този тип хора имат обществена насоченост на целите и интересите. Способни са умело да прикриват истинското си лице, идеи и намерения. Често притежават умения и познания в специфична професионална област. Негативни аспекти: Подозрителност, злопаметност, склонност към необмислени действия. Обича да морализаторства.

19 . Жизнен и независим човек с доминиращо лично присъствие. Стреми се към налагане, надмощие и повече свобода в действията. Обикновено е подвластен на своето усърдие, страсти, импулсивност и амбиции. Склонен е към използване на всякакви средства за постигане на целите, желанията и интересите си. Родените на тази дата са хора с убедително поведение и авторитет. Те са борбени, смели, чувствителни и инициативни идеалисти, които понякога обичат да морализаторстват. Умеят да прикриват своите цели и намерения и проявяват влечение към риска. Податливи са на променливи вкусове и настроения. Негативни аспекти: Нетактичност и склонност към необмислени действия. Крайности в поведението, инат

# 65
  • София
  • Мнения: 7 895
Никой ли няма да напише и ред за резюме или за анкетата.

Уважавам астрологията много ,ама колко са точни характеристиките за някой  само по рождена дата без да се вземат в предвид други фактори като час, месторождение и т.н.
И да ви кажа хич не ме интересуват нито Бюлент Инал, нито  МЙ,   а пък Онур ми е симпатичен само не и във връзката в която в последно време е участник.В клюкарската им преса.

# 66
  • Мнения: 1 095
Момичета, за първи път виждам във Фейсбук в сайта на Джансел Елчин (истинският), да има поместена информация за нещо, което няма пряко отношение към неговата личност (по принцип, всичко, което не касае него - го трият).
То е поместено от Джансел Елчин  - да разбираме от поддържащите сайта.
(Най- отгоре на страницата)

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?v=photos&ref=ts# … inofficial?v=wall

Фенче, мила би ли могла да го преведеш?

# 67
  • Мнения: 970
Ах, Уси, напълно се припокрива и с моето усещане, особено за Бюлент ИнаТ!

Момичета, Бюлент Инал е "вода", като Джансел Елчин! Дали вкусовете на Туба са константни?

Онур Сайлак е "земя", като нея самата!

За елемента "земя" и юли месец подходящ партньор е само "водата"! Туба си подхожда с Джансел и Бюлент!

# 68
  • Мнения: 2 157
Никой ли няма да напише и ред за резюме или за анкетата.

Уважавам астрологията много ,ама колко са точни характеристиките за някой  само по рождена дата без да се вземат в предвид други фактори като час, месторождение и т.н.
И да ви кажа хич не ме интересуват нито Бюлент Инал, нито  МЙ,   а пък Онур ми е симпатичен само не и във връзката в която в последно време е участник.В клюкарската им преса.


Аз си признах как съм гласувала, но другите не пожелаха да ме последват, затова минахме на варианта какви са в живота артистите.
Колкото до тази нумерология, за тези, които аз познавам е вярно повече от половината написано. Бях изненадана. А имам много близки родени точно на 13 и 20.

# 69
  • София
  • Мнения: 7 895
Момичета, за първи път виждам във Фейсбук в сайта на Джансел Елчин (истинският), да има поместена информация за нещо, което няма пряко отношение към неговата личност (по принцип, всичко, което не касае него - го трият).
То е поместено от Джансел Елчин  - да разбираме от поддържащите сайта.
(Най- отгоре на страницата)

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?v=photos&ref=ts# … inofficial?v=wall

Фенче, мила би ли могла да го преведеш?

Кое имаш в предвид newsm78

# 70
  • Мнения: 0
За пореден път се убеждавам, че голямата част от пишещите тук са не запленени, а заблудени! ЛиН  и в 2-та сезона е с по-висок рейтинг от ПнС, с изключение на точно 3 серии. Е, кой е по-голям хит от 2-та сериала?! Mr. Green Дори и прословутия Аси не е достигал гледаемост повече от 10 % освен в редки случаи, обикновено се е движил около 8 %. Да не говорим, че за сравнение филмите на Берен Саат не са падали под 15%, а 1001 нощ е стигал  и до 30%... Много се литкате по тъпи класации, а тези които са наясно как стоят нещата, си траят и ви държат в заблуждение. Grinning

Е добре, че беше ти, че да ни отвориш очите  newsm20
За теб хита е един, за мен пък съвсем друг, ако хит са ти само турските сериали, то светоусещането ти е на едно друго астрално ниво, не е за простосмъртни като мен.
Можеш даже да защитиш някоя дисертация на тема " Рейтинг, класация и още нещо от света на турския сериал..."
ще влезнеш в новата история на учебниците за висше образование  bouquet


 smile3501 smile3501 smile3501

# 71
  • София
  • Мнения: 7 895
Левент ще преживее шок, разбирайки от Мурат коя е Бахар    - 8 (6.4%)
Неканеният гост на вечерята на Хасрет и Мурат ще е Кобра    - 7 (5.6%)
След сцената на терасата Хасрет ще се отдръпне от Мурат    - 22 (17.6%)
Сайме и Гюлназ ще започнат нов бизнес, свързан с  уменията на Гюлназ да шие    - 12 (9.6%)

Ето така отговорих , нямам идея как ще свърши вечерта между Хасрет и Мурат , ама нито целувката ми звучи достоверно, нито "обичам те".
Също нямам усещане и за разговора между Хасрет и Левент, абе имам ама не ми се ще #Cussing out

# 72
  • Мнения: 0
Аз съм дала само три отговора в анкетата, и те са следните :

Прекрасният ден на Хасрет и Мурат ще завърши с целувка   

Левент ще преживее шок, разбирайки от Хасрет коя е Бахар   

След сцената на терасата Хасрет ще се отдръпне от Мурат


честно казано за вторият се колебая, но има логика и така да се случи  Hug

# 73
  • Мнения: 1 095
Момичета, за първи път виждам във Фейсбук в сайта на Джансел Елчин (истинският), да има поместена информация за нещо, което няма пряко отношение към неговата личност (по принцип, всичко, което не касае него - го трият).
То е поместено от Джансел Елчин  - да разбираме от поддържащите сайта.
(Най- отгоре на страницата)

http://www.facebook.com/canselelcinofficial?v=photos&ref=ts# … inofficial?v=wall

Фенче, мила би ли могла да го преведеш?

Кое имаш в предвид newsm78
Информацията която е най-отгоре на страницата (нещо свързано с участието на Туба в предаване за децата аутисти.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт