До кога повръща бебето ви

  • 3 306
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Дъщеря ми е на 8 месеца и половина с рефлукс , засага още повръща - по 4-5 пъти на ден но винаги след оригване.знам , че всяко дете е различно , но кажете ми ако детето ви е имало проблеми с повръщането(рефлукс или по-чувствителен стомах)кога го е израстнало.

# 1
  • Мнения: 1 796
И моята беше с рефлукс.Повръща до към 10 месеца и половина.Всъщност докато мина на обща храна от детската кухня.И сега макар,че е на година и 4 месеца ако пие повечко вода или сок пак ги повръща.Но в сравнение с това което беше преди сега е нищо.А и тя рядко прекалява с водата.

# 2
  • Мнения: 304
До 6-я месец след всяко хранене.Сега само ако хапне повечко.Не е била с рефлукс,а просто имаше чувствителен стомах.

# 3
  • Мнения: 245
kristina(1986) моято буба също след вода повръща като се оригне и хоп водичката потича , дано скоро спре , че то преобличане , лигавници а и често се изрива около устата.

# 4
  • Мнения: 1 796
Много е неприятно,но ще мине скоро.Само потърпи още малко.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 916
Дъщеря ми повръщаше до 7-8 месец.
Само като новородена повръщаше на фонтан, към 7мия месец по-рядко.

# 6
  • Мнения: 245
Да , тя сега не повръща много големи количества от както направи 5-6 месеца , но все си мислех че се израства до към 6 месец и се притесних , явно за това АР млеката ги правят до 1 година
Сетих се още нещо да ви питам , повдигнах преди 2 седмици матрака й защото имаше лека хрема , но сега усещам че повлия и на повръщането до кога мога да държа матрака така повдигнат.

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 23:12 от tweety_misheto

# 7
  • София
  • Мнения: 1 498
Моят син спря да повръща малко преди да стане на годинка. Преди това беше просто ужасно, а нищо не помагаше. И изведнъж всичко спря, сега е на 1г.4м. и няма вече никакви проблеми.

За повдигнатия матрак - не мисля, че има ограничение до каква  възраст да е повдигнат. Щом помага на бебето, дръж го така.

# 8
  • Мнения: 8 926
При моята отшумя някъде към 5-6 месец. Но АР млякото много помогна. Матрака го повдигах до края на шести месец. АР мляко, смесено с обикновено давах до осми месец.

# 9
  • светлата страна на Луната
  • Мнения: 67
Дъщеря ми връщаше до 5-6 месец след кърмене при оригване! При сина ми такова нещо не е имало! Поздрави на бебоците!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 1 426
И моята дъщеря повръщаше някъде до 11-я месец.Давах АР мляко и нямахме проблеми Peace.

# 11
  • Мнения: 15
Моят син също е с рефлукс. Той още е едва на месец, но откакто сме на Аптамил АР нямаме проблеми.

# 12
  • Мнения: 1 475
Моето дете повръщаше до 5м, буквално след всяко ядене и то по-много!Когато захраних повръщането и изведнъж изчезна!

# 13
  • Мнения: 158
До навършване на 1 година. Като след захранването рефлуксът значително намаля (1-2 пъти седмично, когато се обръщаше по корем).

# 14
  • Мнения: 275
До 6-тия месец.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт