Януарската дружинка чукна втората годинка

  • 26 670
  • 739
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249



   

Нашите бебета са вече големи момичета и момчета. Рождените им дни можете да видите тук



Кой е кой като мен
вече съм голяма,вече съм голяма
за рожденният ми ден
торта правим с мама.

Тра-ла-ла,тра-ла-ла
на рожден ден ела
ще ядем,ще ядем
вкусна торта с крем.

Там звездички ще горят
на глазура бяла,
на глазура бяла
ще ги духна отведнъж
в радост засияла.

Гостите ще кажат :Ах,ах,ах
като тебе сладка,
като тебе сладка
мама ще разкрий пред тях
цялата загадка.




Старата тема

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Да ни е честита...аз нали уж уча  Rolling Eyes

# 2
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Да ни е честита,Дони,благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 645
Запис в новата тема!
Дони  bouquet
Честит рожден ден на Ягодка!Здраве,успехи и много любов!
Честит празник на всички именици!Живи и здрави да са !

# 4
  • Мнения: 3 861
Бърз запис на първа страница и отивам на бебешки купон!

# 5
  • Мнения: 80
И такаааааа!

Честити рожденници и именници! Да са здави и напети за гордост на околните!

Ще споделя, че получих един безкрайно мил и Усмихнат смс и колкото и да недолюбвам писането на на тел. клавиатура, с радост върнах жеста. Много беше мило и неочаквано! Heart Eyes

Сега отново в немой стил пускам и снимки на рожденника и първата ми торта с покритие от пластелин (както казва Никола): http://www.facebook.com/photo.php?fbid=492940312607&set=a.49 … .279140.833642607 и http://www.facebook.com/photo.php?fbid=492940312607&set=a.49 … 279140.833642607#!/photo.php?fbid=492941752607&set=a.492940287607.279140.833642607&pid=5898234&id=833642607
Прасетата на тортата ми станаха божествено сладурски и понеже имах само зелено и розово, успях да измисля това, което се вжда като краен резултат.

У нас има драми, по-точно ревност под формата на вбебосване, игнор на майката, а в момента единият умишлено дразни другия, за да може вторият да крещи и да тича подир първия. Клщчовата фраза от последните дни е: "Стига с тая майка!" (Никола -> Матей, който тича да ми се оплаква от всяка несправедливост).
Гледам сега стари снимки и въздишам какви малки са били шушките и какви са сладки, как бързо растат.... нещо ме е налегнала носталгия...

# 6
  • Мнения: 774
Момичета, много благодаря за поздравите и пожеланията! Направихте слънчев деня ми!   bouquet  bouquet  bouquet

Честит рожден ден на бившия ни годеник ПреКраси! Да е жив и здрав и много послушен!

Честит имен ден на празнуващите днес, испешъли фор Даненцето и Боги на СиСиТу!

Дони, благодаря за новата тема! Мисля да не го сменям мъжа... Laughing Вчера ме изненада с нов телефон...  Shocked розов, но вече започвам да свиквам с цвета му. Подари ми и три огромни рози, ама наистина ме изненада! Heart Eyes

Ивайла много се кефи да се облича и съблича сама и аз се опитвам да не й се бъркам, ако няма нужда. Брат й с 3000000 мъки се научи да се съблича и облича на 3 1/2 някъде. За сега има афинитет към едни бодита с "мони" = барбарони и понеже са само 3 броя, това започва да се превръща в проблем, де да знаех, че ще й харесват толкова, да й бях купила повече бройки!  Crazy
Ревност не виждам да има от страна на баткото. Много я обича, пази гледа, играе с нея, занимава се, абе направо си е трети възрастен! Heart Eyes Като се прибере от училище първо пита тя какво прави и понеже тя обикновено спи той казва: "Еее, как искам да я цункам по малките бузки!", а като се събуди, пръв тича да я вземе!  Crazy

Ланг, не мога да видя нито рожденика, нито тортата.

# 7
  • Ловеч
  • Мнения: 683
и аз тук Дони заглавийцето е чудесно  bouquet
 Lang нищо не се вижда от тортите с пластелин newsm78
На моето момченце му взех коте-черно-бял младеж.
Резултатът е прекрасен- няма жертви все още,но му бяха показани всичките играчки и казани всички думички които знае Ивко.
Нещо много стана силна Рекламата на мамите с 2бр деца - чакам да видя на кого Дядо Коледа е оставил подаръче за след няколко месеца Laughing
Хайде и по едно късно кайве ,че стана почти ракиено време- отивам да правя питка- домочадието реши че сме на ЛЕКА вечеря. Wink

# 8
  • Ловеч
  • Мнения: 683
И пак аз че се отплеснах - някой да ползва тренировъчни гащички???

# 9
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И пак аз че се отплеснах - някой да ползва тренировъчни гащички???
Даже не зная какво е това чудо на техниката  newsm78
Дони, благодарско за темата  Heart Eyes
Момичета, нормална е ревността, не се притеснявайте. Алекс и Преслав са с доста голяма разлика в годините ,(9) но баткото едновременно с обичта изпитва и не- малка доза ревност, като понякога е доста неприкрита и директна, в стил ти все нямаш време за мен, постоянно старание да се нагнезди да го гушкам, да ме млящи и т.н. Но пък и ревнува и защитава брат си. Абе луда работа.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 879
Честито на всички празнуващи днес!   bouquet

# 12
  • Мнения: 857
Честито на всички празнуващи днес!

Аз от 19 започвам курс по немски език, да видим до къде ще го докарам. Но се радвам,че ще имам време за себе си.

# 13
  • Мнения: 84
Честит рожден ден на Ягодка!
Честит рожден ден на патерици на Кало и Матей!
Честит празник на всички именници и на сладура Боги!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 389
Цоп и аз в новата тема... Доника  bouquet ... и разбира се едно Наздраве от мен!!!

това чудо не е било....Елия е още будна и пищи в кошарата с баща си....какво му става на това дете незнам...да ми е жива и здрава само, ама яко опъва нерви:)

Общи условия

Активация на акаунт