С какво ВИЕ дразните най-много свекървите си?

  • 18 317
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 457
Гледам темата за свекървите не слиза от първа страница, та реших малко да обърнеме нещата и всяка от вас да си признае, с какво тя самата най-много дразни "любимата" или наистина любимата си свекърва.
Вие сте, кажете си без бой  Naughty

# 1
  • Мнения: 4 916
На бас, че 99 на сто от отговорите ще бъдат "с това, че готвя по-добре от нея и синът й непрекъснато го повтаря пред всичките ни познати, освен това съм невероятна домакиня, комшийките все говорят как няма една прашинка вкъщи, а при нея парцалът, с който чисти тоалетната, е завъдил нови форми на живот."

# 2
  • Мнения: 2 622
Аз моята тенденциозно и нарочно я дразня като й обяснявам  като на бавноразвиваща се как точно да ми гледа децата когато са с нея.А те доста често са с нея Mr. GreenПравя го защото запомня нещо само ако й натъртиш,иначе минава покрай ушите й.И затова всеки път когато остава с децата, повтарям едни и същи инструкции,макар да я усещам,че се дразни и вбесява.Но го правя нарочно,признавам си EmbarassedЗа готвене и пр.битовизми нямам допирни точки с нея,всяка е у тях си,кой както може да готви,кой колкото иска да чисти.Претенции към нея имам единствено за това как ми гледа децата Naughty

# 3
  • Мнения: 2 457
 Joy Аз съм много гадничка. Като ходиме у тях (което е веднъж в годината - на Коледа и трае един час), та тогава нарочна, ама съвсем нарочно си обличам възможно най- курвенските дрехи, защото знам колко много я дразни как изглеждам,  направо вдига кръвно като ме види така Laughing
Тея дрехи ги пазя специално и единствено за посещенията у тях. Ще кажете - лоша съм, пошла съм..
Такава тя поиска да бъда - такава ще ме получава Sunglasses

# 4
  • Мнения: 3 540
С това, че не и казвам "майко" /веднъж даже ми се скара по този повод/ и с това, че не искам да се срещам поне по веднъж на ден с нея, а съответно и да си "говорим" поне по пет пъти на ден. Под "говорим" имам в предвид аз да слушам, тя да говори.

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Аз не я дразня нарочно....тя сама си се докарва - синът и обича повече мен, отколкото нея. Слуша какво аз ще кажа, подкрепя ме винаги, дори и да не съм права. Посвещава вниманието и парите си единствено на мен.
Това за манджите няма как да го подмина - но, винаги когато направи забележка, че е понаедрял - отговарям, че е така откакто се оженихме и взех да го храня аз!  Mr. Green

Последна редакция: чт, 06 яну 2011, 21:47 от Wild_rabbit

# 6
  • Мнения: 613
Може и да я дразня, но не знам с какво. Всъщност вероятно с това, че пуша. Когато бяха малки децата сме имали пререкания около възпитанието им, но от както пораснаха много се обичаме и ни е приятно заедно.
Между другото моята свекърва не би се дразнила дори и да готвя по-добре от нея. А коя готви по-добре - не знам. Тя готви страхотно, мен също ме бива. Готвим обаче доста различно, просто ние се храним с по-други неща.

# 7
  • Мнения: 581
 С това, че не позволяваме да ни помага в отглеждането на детето; не приемаме съветите й; не ходим на тяхната вила; не взимаме вещите, които иска да ни подарява.
 Но най-вече се дразни от това, че със сина й сме на едно мнение по горенаписаното.

# 8
  • загубено
  • Мнения: 6 502
Защо трябва да дразниш някой,когото не харесваш?
Детинско ми се вижда.
Елиминираш и продължаваш.

# 9
  • Мнения: 9 814
Дразня я с това, че ме мързи да си мия прозорците в общата ни къща и викам за целта жена.
Дразня я и че каня гости, когато тя изрично ме е помолила да не го правя, защото е в творчески отпуск и има нужда от усамотение.
Дразня я с това, че не ми харесва цветната й градина.
Дразня я и с това, че защитавам открито свекър си.

Сигурно има и още...

# 10
  • Мнения: 804
Дразня я с това,че отказвам всякаква помощ от нея (по простата причина , че много се хвали по хората)
Дразня я , че никога не и изправям кривите краставици.....и никога не и казваме кога,къде и за колко време ще пътуваме някъде.
Дразня я с това,че с другата и снаха се разбираме много добре

$hantalche кефиш ме....това го прилагах и аз  Laughing

пп но жената не е лоша...просто си е такава

# 11
  • София
  • Мнения: 397
 С това, че не й давам отчет за всяка стъпка в ежедневието и не й търся мнението, като другата й снаха. С това, че домакинствам когато и колкото мога, а не във всяка една свободна минута. С това, че зачитам мнението на децата и не ги бия, не ги плаша и не желая и тя да го прави.
 Поне за тези неща й личи, сигурно има и още.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 468
   Като млада булка с късата поличка, после вече толкова рядко се виждахме, та дори не знам дали съм я дразнела с нещо. Сега вече не ме и помни, та и да искам не мога да я дразня! Ама се записвам , та да ви чета!Но много ме съмнява, че темата ще се развие,като другата!

# 13
  • Мнения: X
Не знам!
И да я дразни нещо в мен,никога не го е показала!
Това вместо запис...    Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 1 573
Умишлено с нищо не я дразня. Не съм такъв човек просто, а и тя не ми е дала основания да го правя  Rolling Eyes
Иначе знам, че се дразни от това, че когато излизаме някъде вечер оставяме детето на майка ми, а не на нея. Но го правим защото майка ми живее на 2 преки от нас, а свекърите на другия край на София и просто ни е по-удобно.

Общи условия

Активация на акаунт