Отговори
# 15
  • Мнения: 280
4uvala sam,4e ECHINACEA dava strahotni rezultati,homeopati4no lekarstvo e,taka 4e nishto pone niama da navredi.

Аз четох че последните изследвания казват че ECHINACEA не засилвала имунната система ..... но поне няма да навреди.

Аз съм здрав привърженик на натуралните и безвредни продукти. Бях много щастлива като открих една  нова американска компания която произвежда натурални продукти и имат продукт дето се казва Imuno Start.
Мъжа ми го пие защото има авто-имунна болест на Крон и да чукна на дърво се чувства много добре. Аз също взимам много от продуктите на таз фирма и съм адски доволна - дори и на бебето давам.
Фирмата е Mannatech.
Продават се от човек на човек в САЩ, Канада, Англия и други страни, но още не в БГ.

Пишете ми ако искате повече инфо.

# 16
  • Мнения: 819
На баткото давам ве4е 3-та зима "Бромховаксом" от БГ и да 4укна на дърво не ми е боледувал!
От скоро и на двамата запо4нах да давам "ехинацея" и комплексни витамини!
Ох и ние тръгваме на ясла от понеделник и ми е едноо  Sad
И аз съм доволна от Боронховаксома.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Тя е ваксинирана с превнар (срещу пневмококи, к. са основен причинител на отити  при малки деца) и с противогрипна ваксина вече трета година.

Лаура, можеш ли да ми кажеш тази ваксина Превнар дали може да се поставя на по-големи деца т.е. на 4-5 годишно, имаш ли идея дали мога да я намеря тук и има ли евентуално аналог, необходими ли са реимунизации?
Мерси предварително и поздрави!

# 18
  • Мнения: 2 452
Тя е ваксинирана с превнар (срещу пневмококи, к. са основен причинител на отити  при малки деца) и с противогрипна ваксина вече трета година.

Лаура, можеш ли да ми кажеш тази ваксина Превнар дали може да се поставя на по-големи деца т.е. на 4-5 годишно, имаш ли идея дали мога да я намеря тук и има ли евентуално аналог, необходими ли са реимунизации?
Мерси предварително и поздрави!

Да, може; не се налага реваксинация; относно наличността - виж в дългата тема за ваксините в здравния форум.
 Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 208
От около половин месец започнах да и давам мултивитамини,под формата на шоколадови парички.По две на ден,засега не съм усетила ефект,но сигурно много бързам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт