Майчета 2009! - 5

  • 32 129
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Честито на Ванковците на Мийка и Лято!
Да са здрави и усмихнати!
Честито и на всички имащи повод за празнуване днес!  Hug

Зайо, аз пудрех Калин е една пудра, която му облекчаваше доста сърбежа, но въпреки това се почесваше. Пудрата я правеха на място в една аптека, така, че не мога да ти кажа име. Но ментолов спирт е другото, което помага. Температура ми вдигна еднократно и то чак на втория ден от избиването на пъпките. Може да прочетеш, че не бива да се къпят децата в този период, но педиатър ми каза, че е добре да се къпят с не много гореща вода и без сапун. Та аз Калин го къпех, без душ гел и без да го търкам, само се плацикаше в чиста вода. И това му облекчаваше сърбежа, като че ли... Simple Smile

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честит имен ден на Ваньо на лято и Ванката на miika!
Днес и аз съм именничка,почерпете се за мое здраве!

# 17
  • Мнения: 110
Честит имен ден на двамката Ванчовци, Смехоранка, да си жива и здрава, честито и на Ваня1975 и на всички,носещи това хубаво име   bouquet

Лято!, и Сами тези дни се буди начесто с рев и много неспокойно спи, венците му са на бабуни, явно са тръгнали кътниците, нослето му е запушено, пък и кой знае, може и разположението на звездите да им влияе  Laughing. Сутринта не можах да се включа, щото беше много кисел, излязохме за час и нещо и като се върнахме и почна един рев - слага си шапката, шала, носи ми дънките и иска пак навън. В чудо се видях. А той като ревне се захласва, почва да се дави, ужас.
А в тази мъгла хич не ми се излиза, и ме е яд сега, че съм такава пъзла, ако смеех да шофирам щяхме да се метнем на каруцата и на Витоша, сега там сигурно слънце пече и е по-топло от тук   Sad
Само да се махнат снеговете и почвам да карам, обещавам пред всички, че да ме е срам да се откажа...

# 18
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Здравейте и от нас в новата тема, за която благодаря на Ели!   bouquet
Да почерпя и аз за именния си ден:
Да честитя именния ден на Ваньовците на Мийка и Лято и на смехоранка! Бъдете живи и здрави и с гордост си носете името! (името ни значи "божия благодат", между другото  Crazy)

# 19
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ох,голЕма съм шматка значи........................ ooooh!
Ванче,извини ме! Embarassed
Да си жива и здрава и много усмихната!
Честит имен ден!

# 20
  • Мнения: 30
Цоп и аз в новата темичка!Ели- smile3525Честит Имен ден на двамката малки Ивановци,на Смехоранка и Ваня1975!От здраве да не се отървете и в щастие се къпете. Wine Glass

# 21
  • Мнения: 110
Брат ми се казва Иван и е бил наистина "божия благодат" за майка ми. Ядял и спял и не му се чувал гласът, за разлика от сестра си  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 565
Честит имен ден на всички именници - малки и големи! Името им да им носи много здраве, успехи, любов, късмет...!

Днес и в нашето семейство празнуваме - синът ми Йони има имен ден  Heart Eyes

Ето и с какво ви черпи...

ПС: Ели, благодаря отново за хубавата тема!   bouquet

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
И понеже пия антиалергични,съм по цял ден,като надрусана,та пропуснах
да честитя и тук на diveto. Embarassed
Честит имен ден!Много здраве,любов и щастие ти желая!  bouquet
Да са живи и здрави всички,всички именници на този ден!

# 24
  • София
  • Мнения: 5 247
На днешния хубав празник се радвам да поздравя нашето сладко приятелче Ваньо на Лято!, както и Ванката на Мийка, Смехоранка, Ваня75 и на всички, които си имат близки, които празнуват!

# 25
  • Мнения: 142
Здравейте момичета Simple Smile
От доста време не съм писала , но следя всичко Simple Smile
Ще се включа по-обстойно утре , наминавам да почерпя за именния си ден !
Благодаря за пожеланията и честито на всички които имат повод днес !

# 26
  • Мнения: 781
Запис Grinning
Честит празник на всички вчерашни и днешни именици. Да сте живи и здрави, да сте винаги усмихнати, да не срещате трудности в живота, да не знаете що е тъга и винаги да сте с лека душа  Hug
Бързо оздравяване на всички болнички дечица.  Praynig
И Сиана изкара подобен вирус - две седмици си ходи сополова и кашляща.

# 27
  • Мнения: 30
Добър ден HugДнес времето е прекрасно и бомба падна newsm78

# 28
  • Мнения: 83
Здравейте и от мен  Hug
Ели,благодаря за темичката  Hug
Незнам при вас как е но аз все нямам време за компютъра,а не правя кой знае какво! Rolling Eyes
За всички болнички  Hug и бързо да оздравяват!Повечето деца са с предстоящо избиване на зъбки,а тогава имунитета им е доста слаб и е нормално да се разболяват!Още повече че е и такъв периода на грипчета и настинки.Дано бързо да минава и всички да са много здрави!
Бобито,браво на вас за екскурзииката.Снимките са супер,да не говорим за Тоши  Heart Eyes
Зайко,миличка  Hug Дано бързо и леко да изкарат варицелката малките куклички,ако са я хванали!
ТуиГ,как ме разсмя
Когато Атанас се разболя лятото, го залъгвахме с какво ли не, само и само да не се чеше. Е, накрая ми заяви: "Мамо, отказвам се от подарък, ще се чеша" и избяга в другата стая.
Честито на патерички на всички именници и рожденници,пропуснати от изминалите дни!Пожелавам им да са много здрави щастливи!
Ставам,че ме викат:"Мамоооооо"

# 29
  • София
  • Мнения: 5 247
момичета, а какво стана със снимките? останаха без колажи? newsm78
Ани! честита работа! дано успяваш и като майка и като работеща жена!
Зайче, пиши как сте? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт