ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 78
Привет  Hug
Как сте, аз изпуснах и вчерашните мачове... ама проверих за довечера - Ливърпул-Фулъм - 2200 международно военно време  Joy за премиер лигата, а Бирмингам-Уест Хям - за Карлинг Къп от 2145 по ринг.бг.

Реал Мадрид взе под наем Адебайор  Thinking
 
Една новина специално за Роми Wink  Hug Лудогорец излъга Литекс, спечели блиц турнира в село Вълково

# 166
  • Мнения: 746
Аз да почерпя за рожденния ден на Мо  Joy


Резултата до в момента Севилия-Реал-0:1  Laughing

наздраве

Последна редакция: ср, 26 яну 2011, 21:37 от ani12544

# 167
  • Манчестър
  • Мнения: 2 638
Светли мерси за кафенцето  Peace
Ave, много неприятно наистина  Close, а не можеш ли да ги гледаш онлайн, сега има доста възможности затова, при това с добро качество..
Рали верно доста спорно положение, но лично според мен ДА имаше дузпа  Thinking интересно, че в нашите спортни сайтове никъде не го коментират или поне аз не видях...
Мацки знам, че не гледате испанските мачове, ама днес е полуфинала за Купата ... стискайте палци Реал да бият Севиля за да гледате после финал между Барса и Реал които честно казано на мен хич не ми се гледа ама... Rolling Eyes
Само , че ми писна всеки път съдята да е 12тия футболист на Юнайтед!  .. И това е всеки мач!
А аз какво да кажа  Crossing Arms - 1/4 финал за Купата Барса  се пада срещу Бетис -единствения отбор от втора лига... 1/2 финал срещу Алмерия които са пред изпадане от лигата....... Да е съдията 12 играч да го преживееш, ама имам чувството, че и Господ е на тяхна страна.... Tired да е..а калитарското отборче.....

Всичко трябва да е уредено до петък вечерта. днес си прибрах всички чаркове от каубоя инженер и успях да му просъскам да не си помисля друг път да мята на джанката източно-европеици.......имам друг инженер уреден за петък, събота трябва да съм на линия за мача със светците....

# 168
  • Мнения: 70
Добро утро очертава се финал Барселона Реал.Хубав ден,дано при вас е по топло ?

# 169
  • Мнения: 107
Гри, днес кафето е било страхотно  Grinning

# 170
# 171
  • Мнения: 70
Добро утро наистина ще е интересно на кой отбор от Англия ще стане треньор за сега го спрягат за три.

# 172
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Добро утро!

Интересно, той беше обявил, че иска да тренира МЮ, но пък точно на този етап не виждам как ще уволнят Сър-а.  Thinking Може той да иска да се пенсионира вече, за да си порка на спокойствие.

# 173
  • Манчестър
  • Мнения: 2 638
Добро утро!

Интересно, той беше обявил, че иска да тренира МЮ, но пък точно на този етап не виждам как ще уволнят Сър-а.  Thinking Може той да иска да се пенсионира вече, за да си порка на спокойствие.

Градската клюка още от миналото лято реди,че Мориньо си е наел къща в Манчестър и уж Съра щеше да си заминава. Ама ...нищо. Иначе Съра не го виждам да си замине поне следващите 2-3 години...ако вземем титлата тази година + ШЛ, тогава вече по друг начин ще изглеждат нещата.
освен това пак градската клюка реди,че Съра е на две седмици notice да си замине..А Съра никога няма да го уволнят,..... тои сам ще си замине...и след това ще има един умрял период от около 10-ина години дето може и до Чемпиъншип да стигнем.

# 174
  • Мнения: 746
Според мен това е поредната манипулация от негова страна  Whistling
На фона на всичките му провокации срещу съдии, ръководство и т.н за 6 месеца феновете на Реал от недоволни, как разбирате ли Реал не са свикнали на "некрасив" и защитен футбол се появиха лозунги от сорта "Бернабеу е готов да умре за теб Моуриньо" и това при условие, че същия този Реал загуби от Барса с 5 на 0 и в последните си мачове измъчено завършва 1:0 (За равния мач с един от изпадащите няма да коментирам....)
Ей богу добър е  Sunglasses Някак неусетно за супер кратко време успя да убеди всички фенове, че разбираш ли наистина би умрял за този отбор и те му повярваха  bowuu
Интересно е сега Перес на коя страна ще застане ... феновете или Валдано  Thinking Аз лично мисля, че няма голям избор...

# 175
  • Мнения: 631
Добро утро!

Веднъж да изпреваря Гри с кафето...

# 176
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Слънчеви усмивки за всички днес!
Страхотно кафе Шами!  bouquet

# 177
  • Варна
  • Мнения: 294
прииивеет  Mr. Green
тенкюю за кафето Шами

Днес мачове:

14:30    Евертън - Челси - Diema
19:15    Саутхамптън - Манчестър Юнайтед  - Diema

# 178
  • Мнения: 2 506
Ч.Р.Д на Бербатов

                 newsm59  nbirthday  Gift  party023  cook Gift  bigdance2  Party Time

# 179
  • Мнения: 746
Ч.Р.Д и от мен на голмайстора във Висшата лига
И честита титла на Барселона  Cry

Общи условия

Активация на акаунт