ФУТБОЛНИ фенове - (тема 8)

  • 22 196
  • 734
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • Мнения: 2 506
Виляреал - Наполи правят страшен мач!! Simple Smile Домакините направиха обрат, сега предстои второто полувреме.

# 512
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 289
и ние сме на Ринг,ама не ми пука кой ще бие Laughing

По повод клюките от Роми :Аз не мога да разбера защо Роналдо е трябвало да плаща на някой да му износва детето,щом е решил да се жени Thinking

# 513
  • Мнения: 2 506
и ние сме на Ринг,ама не ми пука кой ще бие Laughing

По повод клюките от Роми :Аз не мога да разбера защо Роналдо е трябвало да плаща на някой да му износва детето,щом е решил да се жени Thinking

може би тогава още е бил неосъзнат хетеро  Laughing или просто му е било прищявка Simple Smile

# 514
  • Мнения: 70
Добро утро.Аз също гледах Виляреал  Наполи хубав мач.Вече се настройвам за съботното българско дерби.Хубав петък.

# 515
  • София
  • Мнения: 6 225
Здравейте!
Пиша с молба за помощ. Мъжът ми иска да гледа или да си свали мачове на Гунди. Дали някой може да ми помогне?

# 516
  • Мнения: 2 506
Трудна работа... като за начало можеш да му изтеглиш пълнометражния документален филм за Гунди.

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=32820&hit=1

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=9811acdcfa1f2 … a3b020c131b5ebadd

# 517
  • София
  • Мнения: 6 225
Супер, мерси много   bouquet! И това е нещо.
Той каза, че е търсил в замунда, пък не бил намерил... кой го знае как е търсил  ooooh!.
И с половин уста ме пита дали няма качен мач на Гунди с Левски, в който размазват ЦСКА (аз нали съм ЦСКАрка)  hahaha.

# 518
  • Мнения: 2 506
Тази вечер е дербито м/у ЦСКА  и Левски, 18.00 по Бтв Екшън. Някой ще гледа ли?  Grinning

# 519
  • София
  • Мнения: 6 225
Даа! Въпреки, че изобщо не знам що се радвам  Mr. Green. Организирали сме събиране в едни приятели, а аз съм единствения фен на ЦСКА в групата. Ако спра да пиша, да знаете, че са ме набили, щото много обичам да ги дразня  Joy.

# 520
  • Мнения: 78
Тази вечер е дербито м/у ЦСКА  и Левски, 18.00 по Бтв Екшън. Някой ще гледа ли?  Grinning
Аз! На стадиона.  Wink   Дано тук да си направите купон!  Hug

# 521
  • España
  • Мнения: 1 760
Кажете дали МАЧЪТ може да се гледа онлайн? Щото  по Ал джазира Спорт едва ли.... Joy Joy Joy
Тези,дето самоотвержено ще подкрепят отбора на стадиона да викат с пълно гърло и за нас!!! Hug

Вени,гледай само да не са те.....изяли hahaha hahaha hahaha,щото "на бой носим",ама на друго...... Laughing....
За Гундии "размазващите "победи на Левски мисля,че можеш да се обърнеш към Поци.

А за Роналдо само знам,че той Хубавата Ирина я е срещнал в последствие-демек пред славянската красота и ъъъъ.... newsm78 newsm78 "странно"-сексуалните онемяват!!!! Laughing Laughing
И в този ред на мисли-наскоро четох някъде,че полските хомосексуалисти искали специални сектори по стадионите на ЕВРО2012 Rolling Eyes Rolling Eyes При цялото ми уважение,против съм Naughty Naughty Naughty(не,че някой ме пита ,де,но да си кажа Simple Smile).Те нали постоянно и навсякъде тръбят,че са хора,като всички останали,ами тогава да се държат ,като такива,а не само ,когато им "оттърва" Naughty...То иначе утре може да си поискат сектор и педофилите,после и  некрофилите,геронтофилите и т.н.т. "нестадартно"ориентирани люде.......

# 522
  • Варна
  • Мнения: 294
мацки, на мен тази седмица нещооо не ми се отдава мноого мнооого да пиша  Blush

няма да съм вкъщи за мача - "вечното дерби"  Mr. Green, някъде на заведение май сме щели да го гледаме  newsm78  Crazy
На Цеци, Шами и Све им пожелавам приятно гледане на живо  Crazy, стискам палци да ен ви е студено ииииии ... да имате поводи за радост  Crazy, ама крайния резултат предпочитам да не е във ваша полза  newsm43  Mr. Green

Ромиии, как може Ал Джазира така да се издънят с нашия мач, неееее знааам, паднаха ми в очите да знаеш  Joy

Вени, стискам палци да имаааш мнооого възможности за дразнене на компанията  Mr. Green и само ако някой та е докоснал с пръстче, Викай, ще помагаме  Mr. Green Crazy Crazy

# 523
  • Мнения: 11 606
Здравейте, момичета!!!! Не смея да пиша, защото съм виноват и то много!!!!!! Пусти мързел ме е обхванал, признавам си,че нищо не съм чела.......

Сега обаче смятам с вас да седна с пуканки в ръка и да гледаме.....

Естествено, резултата до този момент показва,че мъж ми ще спи на терасата, някоя добра червена душа от темата ако обича бързо да му оплете пуловер за там........

Последна редакция: сб, 26 фев 2011, 18:48 от Мама Цоцоланка

# 524
  • Мнения: 2 506
Аз съм дала вчера прогноза 1-1 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт