Хайде в Новата Година, с Юлчето игра ще има…

  • 21 597
  • 695
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 33
murzel,galia,scarly lele kak se uspokoih, 4e ne sme edinstvenite.Pri nas e ko6mar.Samo na garda i ni6to drugo.Probvam s drusane po 20 minuti,zaspii sled 15 min.pak se okokoril.Po princip ve4er mu se dospiva kym 10,30-11,00 4asa.zaspiva pri men na spalniata na gyrda.sled 4as se budi pak da posukne okolo 20/30 minuti dokato pak zaspi i  4ak na sutrinta.Tazi nosht oba4e se budi 3 pati.Cial den dnes reve.Ne moja da zaspi na gardata i go kyrmih za 2 4asa 3 pati i sega zaspa  Crazy Heart Eyes Laughing Kakvo da napravq? Kak da go otu4a kato se dere ot rev?!

# 61
  • Burgas
  • Мнения: 33
 newsm38 Честита 6та месечинка!!!

Олеле кога чакахме да се родят, сега се притесняваме за захранване, зъбчета и температура. И ние и астралните ни близначета станахме на 6 месеца.

Много усмивки и никакви болести!!!

# 62
  • Мнения: 1
Здравейте!
Да се запиша и аз в новата тема.
Ние само вечер заспиваме на гърда, през деня го приспивам като го люлея в количката или в шезлонга,понякога заспива сам но само когато сме навън, през нощта си спи в кошарата събужда се само веднъж за хранене.
Да ви се похваля ние днес си имаме зъбче.
Добре дошли на новите мами.

# 63
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Само ние ли сме беззъби  Joy

Бургаски майки, кога ще се съберем пак? Може и без бебчовците  Embarassed ? Моя татко е в отпуск до края на месеца и мога да го оставя малкия да се гледат  Mr. Green
Тъй като, както споменах, аз този месец съм улеснена мога да дойда навсякъде по всяко време, така че давайте предложения за дати и места  Hug



   

# 64
  • София
  • Мнения: 351
и ние си нямаме още зъбчета

# 65
  • Мнения: 723
И наш Борко е беззъб  tooth

Аз да си похваля отрочето. Днес моето момченце пи вода от чаша "за големи". Като за първи път се справи чудесно   superuu

# 66
  • Мнения: 94
Само ние ли сме беззъби  Joy

Бургаски майки, кога ще се съберем пак? Може и без бебчовците  Embarassed ? Моя татко е в отпуск до края на месеца и мога да го оставя малкия да се гледат  Mr. Green
Тъй като, както споменах, аз този месец съм улеснена мога да дойда навсякъде по всяко време, така че давайте предложения за дати и места  Hug


Аз съм ЗА...когато ,където и както кажете аз както винаги съм на среща:))

Относно захранването-засега замествам само  обедното хранене със заленчуково пюре(сама си ги правя засега),а на 14.01. ще питам др.Димитрова как ще продължим нататък.
Относно  спането-Дария вече почти месец е при мен на леглото Embarassed

И сега да се похваля-вече имаме второ зъбче newsm44(ама гоолям зор беше докато избие,въпреки че не вдигнахме температура)
   

# 67
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Аз за среща на бургаските мами ще се въздържа за момента. От 1 януари Алекси е със силна хрема и още не може да се оправи  ooooh! Даже преди малко започна да се дави докато заспи. татко му много се стряска всеки път, че ще се задуши, ама то си е стряскащо  Rolling Eyes
Захранването - засега даваме само зеленчуци. Днес за първи път яде купено (тиквичка и картоф на Хип) и много му хареса. Като цяло моето дете хич не е злоядо и си хапва всичко, което му дам  Mr. Green
Да се похваля и аз - днес за първи път си изпи осцилококцинума сам от шишенцето, а вечерта пи от преходната чашка. Така му хареса, че изцока 100мл вода и после за 1 час напълни 2 памперса  hahaha И в коритцето пишка 2 пъти  Laughing
Зъби още няма.
Заспиване - имаме си няколко начина, но най-чесо на ръце. Сам не помня да е заспивал откакто се е родил  newsm78 Голям "хит" напоследък е да му викам "хвъъър" докато се въртим на стола пред компютъра. Заспива много бързо  hahaha И слава богу, че ми става лошо да се въртя  Sick Иначе започна да разрежда храненията тази седмица. Вече се храни на 3-4 часа, а нощем вече няколко вечери се храни в 00ч и после към 4ч сутринта. Тази вечер дори реших да го сложа в неговото креватче (досега спеше при нас, че се хранеше много често0. Дано вечерта е спокойна  Peace

# 68
  • Мнения: 372
bobbi_bobbi Май ще трябва просто да чакаме да го израстат  Crazy

Ние също нямаме зъбки, макар че до скоро се давеше в лиги и беше много неспокойна, сега поизчезнаха зъбопризнаците, май са на моменти

Два-три дни се чудехме на пюрето от моркови, сега само като го види се разтреперва, размахва ръчички, хваща ми лъжицата и купичката, омазваме всичко.  По този повод мисля да продължа с нещо не толкова цапащо, сега си правим малко почивка само на кърма 2-3 дни и после продължаваме. Няма да замествам още цяло хранене  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 351
хаха, скарли, морковът и тиквата са особено мърлящи
аз увивам Тото в един лигавник от тези, които са с найлон от едната страна, като слагам найлона отгоре и го оставям да си маже; но като давам морков или тиква внимавам да давам по мъничко в лъжичката, за да си намаля омазването

# 70
  • Мнения: 723
За заспиването - аз на Борис от доста време не му давам да заспива на гърда. Когато се приспива по този начин цока като биберон-залъгалка и ми разранява гърдите. Той не яде от шише, така че ми е по-важно гърдите да са ми ОК, за да може да се храни. Обедният му сън обикновено е на вън, в количката. Ако се случи така че не излизаме, го приспивам в кошницата за кола, която слагам на стола за компютъра и го полюшквам за 5-10 минути. Понякога и в слинга заспива. Напоследък, вечерно време си заспива сам, след като е прихапнал стабилно Simple Smile
Иначе, от около месец го оставям да си спи в неговата стая за през нощта. Мисля че вече е голям и започва все повече да разбира какво се случва около него и по-добре да свиква в неговото си легло без много излишни драми и стрес  Peace

# 71
  • Мнения: 2 011
Заспиването този път се постарах да не е на гърда.
Понеже си патих с дъщеря ми (тя заспиваше само на гърда), сега внимавам да не го свикна и Росен така.
Заспива със залъгалка, гушнат в мен. Или в една люлка с пълно легнало положение(но рядко спи в нея).
Навън ,в количката, няма проблем със заспиването.
Още от раждането редовно оставям свекърва ми да го приспива. За да не свиква само аз да го приспивам.
И все пак нощем се буди по х-пъти и мрънка, докато не му дам да суче.  Tired Не се залъгва с друго.

# 72
  • Мнения: 2
Добро утро  Hug
Ние сме вече изцяло на АМ от един месец,от ноември му давам Деавит ,когато се сетя Embarassed по две капки,но си мислих нали в АМто има витамин Д,дали е достатъчно там,че хич не ми се дава тоя деавит,много им били растяли главите от него прочетох някъде,не знам вярно ли е другата седмица сме на консултация ще питам.

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
хи хи Wink)) и ние правим 7 месеца, но реално се води 6 - при проследяване на развитието - отчитат от термина Wink))затова сме си в една групичка, нищо, че лентичката отчита месец повече

и ние сме без бели бисерчета в устичката, макар, че предната нощ сънувах, че му се е повило едно зъбче Wink))

ето 1 снимка от иванов ден, като беше именник...каква любов е с това пате ....само го прегръща и целува - има афинитет по руси мадами  Heart Eyes; а като му дам някоя мечка - започва ръмжане и хапане Joy Joy Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 419
Добро утро  Hug
Ние сме вече изцяло на АМ от един месец,от ноември му давам Деавит ,когато се сетя Embarassed по две капки,но си мислих нали в АМто има витамин Д,дали е достатъчно там,че хич не ми се дава тоя деавит,много им били растяли главите от него прочетох някъде,не знам вярно ли е другата седмица сме на консултация ще питам.
Ортопеда при който водихме малаката каза точно така - когата се дава за профилактика и детето е на АМ няма нужда от капките защото в АМ има достатъчното количество. За растенето на главата нищо не мога да кажа, не съм чувала newsm78

Общи условия

Активация на акаунт