Тема Незабравима (Unutulmaz) 148

  • 24 754
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Погледът му е един и същ! Къде са тези мъже, бе?! hahaha

По филмите, другите ги избиха на фронта... hahaha

П.С И захвата на Харунски не се е променил през годините

# 61
  • Мнения: 0
някои знае е ли колко серии е филма

# 62
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Благодаря на Моксито за новата тема!През 2-3 дни си сменяме къщата и интериора! Супер!
Харесвам разнообразието!Думата ми е за Арас!
 В интерес на истината той не ми е много ясен! Не съм 4ела негови диалози! Оттук-оттам!Но и не е сложен като образ! Първи4ен,много, много не мисли преди да действа,няма сложни дилеми за решаване! Набива ми се външния вид!Късо подстригнат, обле4ен  с анцуг и маратонки или с костюм, златен ланец/?/,татуиран,кара фамозен джип,  намръщен,гледа под вежди,прилага юмру4ното право!
Човекът може да си е 4естен! Но това не зна4и, 4е  е джентълмен! Под път и над път раздава тупаници!Необичайна агресия!Нали разбра кой е Кенан, какво  от това?Заради думите на Бату, 4е не може да се мери с Харун пред Еда, едва не го смля от бой! Така защитава 4естта си!Тепърва ще го видим!Ами ако Еда го отблъсне категорично, и сметне това за наранено достойнство, какво правим!
Едва ли ще вкара Еда на ринга и да я смеле! hahaha
Толга ми беше симпатичен и пак не го съжалих, та Арас ли?! Както иска да си избива тогава комплексите и честолюбието! Бих му дарила харем от Ниса, Мелда и Ферда, барабар с 2-те й деца + 3-то в проект! Само да не ми закача двойката любимци, че...! bash box #Sniper #Sniper #Sniper #Sniper #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 63
  • Русе
  • Мнения: 2 320
някои знае е ли колко серии е филма
Даже и сценаристите не знаят!

# 64
  • Мнения: 0
може да са общо 23  досега са минали 12 ав сряда ще е 13серия

# 65
  • Мнения: 0
ниса е подходяща за  арас -дано в следващите серии да се сближат  по някакъв нячин стига бату да не е на хоризонта

# 66
  • Мнения: 9
Ами ако Еда го отблъсне категорично, и сметне това за наранено достойнство, какво правим![/b]

 Еда на няколко пъти до момента му показа,че той е излишен в нейния живот. Включително и последната сцена в къщата на Харун. Арас е наясно с чувствата и, както и  нейните желания.Това беше и причината да не се "хване в капана" на Едже с плика.

# 67
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Хе-хе, компания, каква снимка са постнали?! hahaha hahaha hahaha

# 68
# 69
  • Мнения: 9


Хе-хе, компания, каква снимка са постнали?! hahaha hahaha hahaha

Супер си е! Бъдещ проект на Йозлем и Серхан!

# 70
  • Монтана
  • Мнения: 305
Мили дами и господа,благодаря на всички,които ме поздравяват за Именния ми ден!И вие да сте живи и здрави!И да се почерпите за мое здраве!
   
Името  ИВАН е на особена почит в нашия род-дядо ми се казваше така,а неговите трима синове/един от които е и моят баща/ решили да кръстят по едно от двете си деца на него!Така че четирима човека на времето празнувахме на този ден!И беше много весело-от тогава го обичам  и почитам повече от рождения си ден!Господ ме събра преди 25 години с човек,носещ името Иво,така че от тогава празнуващите се увеличиха...За наша обща радост този ден е особено весело в къщи...Почита се подобаващо!Както ще направим и тази вечер!
 Наздраве на всички именници и да пребъдне името ни!От все сърце желая на всички хубава вечер и спокойни почивни дни! Hug Hug smile3525 smile3525 smile3525

# 71
  • Мнения: 33 435
Тепърва ще разберем дали Еда ще надуе корема, или не  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Мили дами и господа,благодаря на всички,които ме поздравяват за Именния ми ден!И вие да сте живи и здрави!И да се почерпите за мое здраве!
   
Името  ИВАН е на особена почит в нашия род-дядо ми се казваше така,а неговите трима синове/един от които е и моят баща/ решили да кръстят по едно от двете си деца на него!Така че четирима човека на времето празнувахме на този ден!И беше много весело-от тогава го обичам  и почитам повече от рождения си ден!Господ ме събра преди 25 години с човек,носещ името Иво,така че от тогава празнуващите се увеличиха...За наша обща радост този ден е особено весело в къщи...Почита се подобаващо!Както ще направим и тази вечер!
 Наздраве на всички именници и да пребъдне името ни!От все сърце желая на всички хубава вечер и спокойни почивни дни! Hug Hug smile3525 smile3525 smile3525
Току-що научих и значението на името Иван - Бог е добър!
Дано и към теб и твоите близки Бог да е добър и щедър! newsm24 newsm24 newsm24

# 73
  • Русе
  • Мнения: 2 320


Хе-хе, компания, каква снимка са постнали?! hahaha hahaha hahaha

Супер си е! Бъдещ проект на Йозлем и Серхан!
Самата снимка е като актова! Серхан как я е обгърнал, двамата са щастливи...Перфектно! newsm03

# 74
  • Русе
  • Мнения: 2 320
Тепърва ще разберем дали Еда ще надуе корема, или не  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дали АКО стане, пак ще хукнат да я предумват за аборт?!/аз пак сложих тигана преди рибата.../

Общи условия

Активация на акаунт