Грис!!!

  • 2 384
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 672
Давам му за следобедна закуска, а за сутрешна съм давала макарони на звездички на "Стела".

днес дадох такива макарони , много залепени станаха Sad а уж спазвах упътването newsm78
Я , ме светни как ги правиш , някакъв номер ли има за да не се залепят? Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Педито каза да й давам също кус кус !
Аз давах на Бобо кус-кус със сирене - много му хареса и изобщо не се задави. Давала съм му, дори спагети, които още преди да сваря, съм начупила на ситно. И тях много ги хареса....

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс обича грис много. Давам й го винаги за следобедна закуска. Но и аз не винаги уцелвам пропорцията.  Досега само с мляко и ванилия.
Как го правите със сирене,я кажете?

# 18
  • Мнения: 5 713
Давам й, да, и сутрин и слеобед. За сутришна закуска го правя с масло и сирене, а за следобедна най-4есто с тиква, мляко, канела.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 358
Вдъхновена от таиз тема направих на ицката царевичен грис със сиренце и мляко. Е такава физиономия не бях виждала. Отвратен беше. Какъв давате- царевичен или пшеничен ?

# 20
  • Мнения: 472
мммммм , и аз пробвах с чаревичен грис със сиренце и масло , на малката не и хареса и май закуските само аз ги ям  .

# 21
  • Мнения: 5 713
И цареви4ен и пшени4ен съм правила, Маги си ги хапва с охота. Цареви4ния само с масло и сирене съм правила.

# 22
  • Мнения: 3 394
грис с адаптирано мляко Хип с ванилия (3 етап)-много го харесва!
но го давам за следобедна закуска
сутрин-попарка, кус-кус, мюсли

# 23
  • София
  • Мнения: 6 182
Mamma Mia, моля те кажи как го правиш с компот Simple Smile

Малко със закъснение, ама като съм блейка Embarassed

В тенджърка слагам водата от компота (около 1 чаена чаша) и гриста (около 3 чаени лъжички) и варя на не много силен огън до сгъстяване. Като стане с желаната гъстота добавям пасирани или намачкани плодове от компота, изливам в чашка и оставям да изстине. Така става плодов десерт с грис, с ориз (после се пасира), с нишесте става плодов кисел.

Общи условия

Активация на акаунт