ОКТОМВРИйска дружина 2007

  • 71 095
  • 632
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 817
Таня, да ти е жив и здрав юнака!
 Много да те радват твоите момчета!






пс/ Иma поздравления за бебче във Фейса на Мимка. От днес са. Не разбрах момче или момиче е новият член.  
Мимка, честито и от мен. Да сте живи, здрави и щастливи! Бързо възстановяване!

Сега видях...ОТНОВО МЪЖ! ЖИВ и ЗДРАВ да е!

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 17:01 от _Venera

# 601
  • Мнения: 6
Здравейте, дами! Промених заглавието на темата, да е по-универсално и дано ви хареса.
Чудесно лято за всички Hug

# 602
  • Мнения: 22 430
Здравейте и от мен. )
Тук тотална пустош е настанала. ) Но все пак да се разпиша. )

На Калина рождения ден го отпразнувахме този път само с 1дете (останалите все по почивки) и след това в къщи с родителите ми. Голяма радост беше, защото подаръка и е дървен магазин с всичките му аксесоари (артикули за продаване, касов апарат, пари и т.н.).
И на море бяхме, в началото на август...голяма жега уцелихме, но добре пък че бяхме на морето. ) Идеално си беше.
В края на миналата седмица разбрах, че семейството ни ще се увеличи с още един член. Малко като гръм от ясно небе ми беше, та ми трябваха няколко дни да преживея новината. )
Живот и здраве, по мои изчисления (че доктора пропусна) в началото на април ще се роди бебока.

# 603
  • Мнения: 283
Мира, честита, макар и неочаквана хубава новина! Лека бременност и на финала здраво и послушно бебче!!! Wink))

Варненки, ние от събота ще сме в Св. Св. Констатин и Елена, ще се радвам да се видя с някоя от вас!  Wink

Да чукна на дърво, ние сме добре, децата растат и щуреят, пшонякога малко лудвам, но май е нормално!!! Laughing

Хайде дано до НГ изпишем темата и от догодина с нова! Hug

Поздрави и целувки на всички!  Hug

# 604
  • София
  • Мнения: 521
Мира, честито!!! Лека и безпроблемна бременност ти желая  Hug

# 605
  • София
  • Мнения: 1 228
Здравейте и от нас Simple Smile

Честито на всички с новите бебета!   bouquet Много здрави и с късмет да са!

ЧРД на Калина! на патерица  Embarassed
Много здраве и добри продажби в новия магазин Simple Smile

И ние готвим рождения ден. За пръв път мислим да е на детски клуб, че сам си поиска...

Лятото Ивото ходи 2 пъти на море - вендъж гръцкото, веднъж българското; през останалото време си беше на село.
Както и батко му едно време, усвои основни селски занимания: забиване и вадене на пирони, рязане с трион, цепене на дърва - всичко с истински инструменти.
Има си вече компания приятели там, но вече иска да си ходи на детска градина.

Май ще излезе музикален Ивото: Освен, че много танцива, от миналата година ми дава зор - пиано, та пиано, като види музикален инструмент, пеещите индианци, всякакви музики на живо, може да слуша с часове. А пиано като види, хеле пък истинско, направо като омагьосан е. Мисля да го запиша на пиано в най - близкото читалище, да видим.

Поли, оправихте ли се с градината? Държавните приемат сега деца набор 2007, длъжни са. Имам няколко познати, които преместиха децата си от частни в държавни градини.
В нашата примерно ми се стори, че са открили още една група набор 2007. Ние си оставаме твърдо в детската и двете години.
За училище ми се струва малък, въпреки че отдавна не спи на обяд, а и занимавката водене - взимане в предучилищна не става за работещи от 9 до 18 мами  Confused Градината е от 7 до 19.

Кажете по нещичко и за вашите мълчугани Simple Smile

Няколко снимки (последните ми тук, на работа, са от май месец): тук

# 606
  • Мнения: 1 593
здравейте!

Мира, честита новина и лека бременност!

Рали, много са пораснали момчетата, да са ти живи и здрави. Какво е спечелил Марти, похвали го  Grinning

За нас не знам какво да кажа, от толкова време нищо не съм писала, че няма откъде да започна. Засега сме в САЩ, Ноли ходи на градина, говори и двата езика, щурее, абе всичко засега по ноти пу пу. Радвам се, че мина детския пубертет най-после и имам едно сравнително разбрано дете. Пък да видим.
много целувки   bouquet

# 607
  • София
  • Мнения: 1 228
ЧРД на Дидко!   bouquet

ЧРД и на Мила, на патерица!   bouquet

Лени, шахмат играе Мартин. Точно на тези снимки навръх 10-ия си рожден ден спечели Купата на България "Търновка Царица", специално го поздравиха за рождения ден на награждаването, паричната награда беше добра, подаръка от нас - много желан ... въобще "най - хубавия рожден ден Simple Smile"... затова е тъй щастлив.

Започнаха петите рождени дни на децата ... вчера четох темата от 2007 по същото време ... стана ми носталгично и приятно Simple Smile Да са здравички всички, другото се нарежда  Heart Eyes

# 608
  • Мнения: 276
Честито на порасналите ни сладури! Нека са живи и здрави и най-щастливи на света!


 Рали, днес точно четох и аз, стана ми мило и много мъчно за това че хубавата ни дружина е май само мил спомен! Вярно е, вече времето не ни достига дори за най-важните неща, но не пречи да се виждаме поне по поводи, които ни събраха тук!
Ще се радвам и надявам на хубава и приятна среща! Да се наприказваме и да запазим това което имахме до сега!
Поздрави на всички  Hug Hug Hug

# 609
  • Мнения: 1 593
Рали, много впечатляващ успех! Да ви е жив и здрав да ви радва с много такива  Hug

Наденце, знаеш как е, по някое време децата спират да бъдат центъра на Вселената ни, поне не в този специален смисъл както бяха като бебета.

Ние мислим да си идваме ноември между 17ти и 25ти, искате ли да организираме нещо за 18ти примерно? Да се видим, да се наприказваме, да сравним юнаците и юначките  Grinning
Ако има навити, да казват, ще спретнем една група във фейса и така...

# 610
  • Мнения: 283
Лени, Наде, тъкмо мислех да пиша за среща!!! Навита съм с две ръце и двама юнаци (надявам се няма да е проблем да дойдем с малкия разбойник, който е по-див и палав от батко си)!!! Hug

Рали, честито на Марти и още много успехи!!!

Хайде казвайте кога и къде и сме на линия!!! Дано и времето да е приятно! Ще сии правим ли пак томбола с малки подаръци?

# 611
  • София
  • Мнения: 1 228
ЧРД на София! Много здраве и щури игри! 
  bouquet  bouquet  bouquet
Аз също съм ЗА една среща в София, но може би по друго време.
Ноември (7-19) съм на световно по шах с Мартин в Словения.

# 612
  • Мнения: 22 430
Здравейте и от мен. ))))

Честит Рожден Ден на София! Много подаръци и страхотни емоции!

rally, честито на баткото, страхотен успех. )

Аз се наслаждавам все още на хубавото време и отпуска, поне до края на месеца. )
В четвъртък бях на обстоен преглед, може би бебока ще е момче, но е малко раничко с точност да се каже. ) Имам си и 7мин. запис, та си го гледах вече 2пъти. ) Днес ходих да дам и кръв за БХС, макар че мислех да го пропусна, но мъжо настоя.
Ето и 1-2снимки от нас, от днешната ни разходка. )

Калина ухилена   с мама   и още веднъж

# 613
  • Мнения: 283
Привет!  bouquet

Аз влизам да се похваля, че преди няколко дни, точно на годишнината от сватбата ни на 17.09 Роско ни направи чудесен подарък, като проходи, та сега си имаме още едни ходещи крачета в къщи!!!
Hug

Мира, много сте хубави с Калина Hug

Хайде момичета, казвайте кога да се организираме и да се видим, да се запази клубче и т.н.!!! Hug

# 614
  • Мнения: 1 593
мира, много е пораснала Калина!

булечка, направи, ако искаш фейсбуук група и добави всички, които имаш, че тук не знам кой чете още...

Само да кажа, че има вече фейсбуук група за среща в София, ако някой не е добавен, а иска да присъства да драсне на Булечка (Болборета) на лични.



Последна редакция: чт, 27 сеп 2012, 15:50 от Лeни

Общи условия

Активация на акаунт