90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №121

  • 26 465
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Здравейте момичета да ни е честита новата тема и да е пълна с много минуси!  Hug Hug
Виждам , че пишете за храната като количество и аз се интересувам от това!Аз нещо много ям ходя на фитнес със сестра ми и по 2 часа тренировки и такъв апетит ми се отваря  Shocked Shocked Тя е свикнала с тренировките но аз не съм и лошо се получава!Искам да попитам с тренировките ще се ускори ли отслабването или ще се забави?  Confused
sladur4e33 относно тестеното ти трепоръчвам да ядеш !Аз ям тестено и отслабвам не трябва да лишаваш организма от нищо защото после като започнеш да хапваш пак мисля че пак ще качваш а така като свиква организма няма да имаш проблеми ! Но нека по опитните от мен да си кажат мнението!Много минуси на всички!  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 430
 newsm10Това е и мое мнение,не се лишавай от сладкото във въглехидратния явно има змачение за диетата ислед нея. И аз вчера за първи път правих шоколадовите квадрати и на мен ми се сториха много сладки, може би  сме поотвикнали от захарта.
Sladur4е, аз най-често във въглехидратния ям филиики с лютеница, много я обичам. Спагети за пръв път ядох вчера, то затова и обърках дните естествено, не съм свикнала да ги ям.
sisiii,разбира се че със фитнеса се сваля по-бързо, освен това кожата не се отпуска и по-бързо намаляват сантиметрите от колкото кг., а според мен това е по-добре да се намалят обиколките.

# 17
  • Мнения: 217
Аз да не ви изпусна , да се запиша,

Днес бобовия нещо много дълъг ми се видя с този мой ориз  и зеленчуци

Ставам че малката  иска да чати Twisted Evil, само на 11 м е а ако е вкл ПС ....ох немога да пиша...после пак

# 18
  • Мнения: 12
Duhi, казах 5 мандарини, защото и аз като теб разсъждавам. Щом според увода са позволени: 2 ябълки, 2 круши и т.н. - това се равнява на 4-5 нормални мандарини. Няма да задълбавам, исках само да дам предложение за причината за задържане.  Peace

Благодаря на Жани за новата тема! Нека я изпълним със свалени килограми!

# 19
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,   bouquet

Жани, благодарим ти за новата темичка, нека я изпълним с много минуси.

Първи ден белтъчен: з- банан, о- 2 принцеси  кайма + малко млечна салата, в- една принцеса с малко млечна салата. С водата съм много зле, но нещо отвикнах да я пия през почивните месеци, което ми е голям минус.
Относно нея мога да ви кажа, че тя е най сигурното нещо, за да нямате главоболие и за да свалите по бързо килограмите.

Относно задържането на килограмите, това е съвсем нормално след воден особено, при повечето момичета се наблюдава задържане от 2 до 3 седмици след него, но после нещата отново тръгват надолу. Аз лично си го обяснявам, така че на организма му е нужно време, за да се приспособи към новите си килограми, макар и по бавно свалени.

Относно количествата храна, те са строго индивидуални за всеки човек. Един може да се засища от 2 мандаринки, а друг от 5, не сравнявайте менютата си с останалите, защото рискувате организма ви да влезе в защитен режим. А за тези, които вече са попаднали в клопката му, начинът е да раздвижите отново метаболизма си за два три дни. Като увеличите задължително количествата, а ако се налага и да прегрешете с някои храни дори и да не са позволени за съответният ден. После всичко, ще се нормализира и отново ще сваляте килограми.

Много минуси и положителни емоции на всички!   bouquet

# 20
  • Мнения: 120
Днес мина леко плодовият ден.Сега ще хапна една малка салатка и съм готова

# 21
  • Мнения: 517
Здравейте. Аз съм изключително доволна от режима. За 7 дни съм свалила 3 килограма!!! Това съвсем не е шега! Не ям ограничено количество. Ям колкото ми се яде, но не прекалявам. Пия минимум по 1.5л вода на ден. Днес съм на въглехидрати. На обяд изядох две филии ръжен хляб с лютеница и кисело краставички. В 17 часа ядох 1 филия лютеница с парче торта. За вечеря макарони. Това количество за мен не е голямо, защото свалям и усещам, че всичко е наред в мен и свалянето. Желая на всички успех.Аз съм на мнение, че не трябва когато се яде в 12 часа следващото ядене да е чак в 20 часа, но вие си знаете. Не напразно хората са писали, че между яденето трябва да има минимум 2 часа, 4 часа и в зависимост от деня. Миналата година, когато правих диетата се хранех както и сега. Свалих 10 килограма за два месеца. Изказвам мнение, не ангажирам никого с него..Simple Smile Поздрави на всички

# 22
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Здравейте, искам да попитам дали в плодовия ден е разрешено да се яде крем супа от тиква? Според мен може, но да попитам Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 117
BAD WOMAN междинното хапване е от плод ,а така имаш 2 вечери - в 17 и когато си планирала следващото си ядене

Виждам голям наплив след празниците...ами успех фиданки.Аз съм почти на финалната права,ще се отчета след като я прекося Simple Smile

# 24
  • Мнения: 33
gloriana мисля, че си яла прекалено много хляб днес. Разрешава се една филийка на обяд. А не 3 и то едната за вечеря.

BAD WOMAN обяда е добре. Но това ядене в 17 часа е било прекалено. Филийката може да се преглътне, но тортата не знам....


kovatcheva аз мисля, че не може, но все пак другите да кажат.

Моето мнение не е миродавно затова моля ви не се сърдете. Просто аз мисля, че така е правилно...

# 25
  • Мнения: 1 054
Здравейте, искам да попитам дали в плодовия ден е разрешено да се яде крем супа от тиква? Според мен може, но да попитам Hug
Ако супата е варена тиква пасирана с вода - може...
Ако супата е варена тиква пасирана с мляко или сметана, подправки - не се връзва с плодовия ден Simple Smile
BAD WOMAN, трябвало е да спреш с филията и тортата, а най-добре само едно от двете. Wink

# 26
  • Мнения: 517
Момичета не ме критикувайте. И миналата година, когато правих диетата съм процедирала така. Това, че съм свалила 3 килограма за 7 дни показва, че не греша. Вие си правете както знаете Simple Smile) Усмивки.

# 27
  • Мнения: 1 054
То, реало ти правиш както си знаеш, ние просто ти казваме какви са правилата.  Peace

Нека всеки си усеща организма и нуждите му, не е лошо Wink

# 28
  • Мнения: 8 242
BAD WOMAN, на мен също ми направиха забележка за 100 гр. сирене за следобедна закуска..
Аз също за 11 дни съм -4 кг, при положение, че искам да сваля още толкова (т.е. нямам 20-30 за сваляне).. 
И аз тълкувам 2-4 часовите интервали като такива, а не че се яде 2 пъти на ден само..
Не мисля, че е много разумно да се озверява от глад от обяда до вечерята.. При положение, че се спазват интервалите, разбира се..

Но вече не коментирам, защото явно не разбирам какво правя..  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 33
Не се засягайте така момичета. Когато аз започвах и на мен коментарите не ми харесваха, но сега осъзнавам защо са ми правили забележка.
Не си мислете, че след като сега сте свалили килограми и за напред ще е така.

duhi_puhi аз като започнах исках да сваля 10 кг. В първия цикъл свалих 5, а във втория едва 2 кг, като почти нямам прегрешения. Сега си мисля, че няма да успея да сваля повече от 2 кг още...но какво да се прави....

Общи условия

Активация на акаунт