Отговори
# 30
  • в гората
  • Мнения: 25
Биби, Честит Рожден Ден!!!

 За спането, Борис спи при мен в моето легло, в повечето случаи върху ръката ми  Heart Eyes.А аз усилено си го мляскам всеки път когато си отворя очите.
 За лапането на ръчичките - лапа си ги и ги мляска много звучно, но най-странното е, че започна изведнъж след като някой тук спомена за това.Сякаш прочете и идеята му хареса  Thinking.

# 31
  • Мнения: 610
Биби-честит рожден ден и тук.    bouquet
И ние смучем юмручета доста звучно,но това си е период който ще отмине.
Mishinatorka -водете я на док.Мел за да си спокойна.

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
Запис и се връщам да ви изчета.

# 33
  • Мнения: 23
Mishinatorka -водете я на док.Мел за да си спокойна.
Ще изчакам малко, защото сега не кашля, хрема няма.
Не се притеснявам за друго, освен ваксината й в сряда. Ако док каже, че й няма нищо, а има вирус в нея..  Confused Много ме е шубе..

# 34
  • Мнения: 4 589
Запис и от нас. Ние продължаваме да се мъчим с този конюнктивит, само че сега и с таткото сме заразени. Той днес замина за Канада и ме остави с двете чавета  Embarassed, но майка му е с нас, една пирятелка сутринта ни помага. У нас е весело, винаги има по някой помощник.

Ние вчера направихме първата разходка за 20 мин и днес пак и мисля, че мн добре им идва на децата.

# 35
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Честит рожден ден, Биби и от мен!    ura

За спането си говорите - Ива си спи в кошарката, която е в нашата стая нощем, а денем си е пак в кошарката, но я пренасям в хола при мен. Когато се случи да има колики, спи върху татко си обикновено, само така се успокоява.

Mishinatorka, не се тревожи предварително. Ти ще споменеш на доктора оплакванията преди ваксината, а и те преглеждат, преслушват, гледат гърлото също, ако го усъмни нещо едва ли ще сложи ваксините  Hug

nikolina-pikolina
, скорошно оздравяване! Аз прочетох в темата за Токуда за този конюнктивит, ужасна работа  ooooh!

Бръмбазела, сигурна съм, че стриите по гърдите не са от бременността, тогава много щателно се оглеждах и мажех  Embarassed А и са пресни-пресни, още розови  Sick Взех си все пак крем на Mustela, ще мажа след кърмене и ще мия преди следващото, както казваш, дано има ефект  Praynig

# 36
  • Мнения: 4 589
 Smurfieta и при мен има розови стрии по гърдите, няколко на кръста, една до пъпа и коляното. А и аз се мажех уж.

# 37
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Mishinatorka,
може да е от въздуха в стаята. Марти има суха кашлица сутрин от него, както и понякога се буди със запушено носле. Но към обяд се оправя след като проветря...ама то от тая мъгла не мога хубаво да освежа стаята  Hug

# 38
  • Мнения: 908
Запис  Hug

Честит рожден ден, Биби!!! Да си жива и здрава, щастлива и обичана  Heart Eyes  bouquet Hug

# 39
  • Мнения: 425
За лапането на ръчичките - лапа си ги и ги мляска много звучно, но най-странното е, че започна изведнъж след като някой тук спомена за това.Сякаш прочете и идеята му хареса  Thinking.

И при нас така се получи  Joy днес четох за това и дребосъчето цял следобед си смуче юмручето.

# 40
  • Мнения: 1 878
Мерси много за страхотните пожелания, и тук и във Фейса!  Hug  bouquet

За лапането на ръчичките - лапа си ги и ги мляска много звучно, но най-странното е, че започна изведнъж след като някой тук спомена за това.Сякаш прочете и идеята му хареса  Thinking.

И при нас така се получи  Joy днес четох за това и дребосъчето цял следобед си смуче юмручето.
А при нас от вчера!  Joy И е много сладък като го смуче!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 10
Kölsches Mädel Честит Рожден Ден!!!
Песните "Мама ми купи днес..." и "Хей Ръчички" са ни любимите Wink
Ръчичките също са ни любимата залъгалка, а от вчера така си е зяпнал юмрука...и се сеща често за него-гледа,гледа,говори си му-много ми е смешен шушулката  Grinning
korali моите гърди винаги са били меки като мекици, а си имам достатъчно кърма(да чукам на дърво)-втрърдяването не е мярка за количество.от 3.500 на 2 месеца мъника беше станал 6.100 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 7
Биби, честит рожден ден и от нас със София! Желаем ти много здраве, а мъжете ти да те обичат, слушат и глезят, както никой друг! Дано тази година ти бъде изпълнена с много вълнуващи и радостни моменти!  Heart Eyes
И ние много си харесваме десния юмрук. Днес и купих Колийф и дано и помогне с тези колики, че понякога много се напъва и пищи чак.
Както си спа в леглото от понеделник вечер без никакви оплаквания, в четвъртък реши, че вече не иска и си спа с мен в леглото. Следователно аз почти настинах, че спеше само отгоре ми,а така можем да се завием само до нейните рамене и моето гърло, гръб и врат болят и са схванати ужасно сега. Сега след капките я сложих в нейното легло, но да видим дали ще ме огрее  Laughing
Утре ще кажа.
Лека нощ на всички!

# 43
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Биби честит рожден ден! Много да те глезят твоите двама мъже!

Ох това моето дете нещо му става. Вярно че бързо се учи на хубави работи ама все се нядавах че няма да се разглези толкова покрай тия колики. До късния слетобед рев да спи на цица, в момента е още буден и мрънка - или цица или на ръце. Направо може да умори човек и от глад и от жажда и от умора.

# 44
  • Мнения: 293
Ей , да не ви изтърве човек от поглед  ooooh! Изписали старата , и преполовинили новата тема  Grinning

Мен майка ми днес ми заяви , че сме направили детето "уличник"  Joy Има нещо верно  Laughing Цяла седмица излизаме около обяд и не се прибираме преди 6 часа вечерта. Имам задачи да върша на вън и като ги съчетаем с разходката и пазаруването ей ти ги 5-6 часа. Лошото е , че се придвижваме навсякъде с кола и няма шанс да сваля някое и друго килце покрай хайманосването. Аз да се похваля , че след почти 3 месечна почивка , вчера сефте се качих на колата като шофьор. Супер готино ми беше , още повече че карах извънградско , движението беше изключително спокойно и имах възможност да се насладя максимално на преживяването.  newsm68

Алекс спи в кошарката си , но сме свалили преградката към нашето легло и сме я залепили  плътно до него.Така нощем само го придърпвам, яде и пак го слагам да си спинка там , за да ми е по-спокойно , че инак не мога да се отпусна и се събуждам схваната.

Относно усмивките насън се усмихва още от първия ден , а осъзнати усмивки раздава от началото на втория месец , но до скоро много му се свидеха  Wink Най  се радва на баща си , мен явно ме свързва повече с храната , а него със забавленията . Първата усмивка получи баткото и беше особено горд и щастлив от факта  Laughing Разтапям се като ми се усмихне , колкото и да ме е ядосал , усмихне ли ми се всичко ми минава.А и той едни широки ги раздава , цялото му личице грейва.Напоследък се смее с глас , но единствено на музикалната си играчка над леглото.Направо се заливаот смях  Grinning  И гука , но много рядко , по-често си вика "ая, ая , ая" , което на неговия си език значи "нани , нани , нани"  Joy

Kölsches Mädel , жива , здрава и щастлива ! newsm51  Hug  А в най-близко бъдеще очаквам и вестта за снахата  smile3503

korali , мило , кажи  следващия път на твойто педи да си скъса дипломата , а ти се успокой , престани да се втеляваш на тема увеличаване на лактацията и си храни детето винаги  и колкото пожелае. Кърмих баткото 3 месеца , и ако имаше преди 15 години кой да ми каже да не си слушам педиатъра вероятно щях да го кърмя поне още толкова.Сега Алекс е на 2 месеца и до ден днешен АМ не е видял.Надявам се скоро и да не види. Между Коледа и Нова Година направих за кратко една хипер лактация без да разбера от къде ми е дошло. Люси  Hug успя на време да ми даде съвет и овладях положението , но така и не разбрах как се получи.Вчера бързах и за вечеря направих леща.Снощи се събудих цялата в мляко Shocked Чаршаф , завивки ... ooooh! И ми светна .На Бъдни вечер пак бях варила леща и тъй като мъжете ми не си падат много по постните ястия си я ядох сама няколко дни.Не очаквах, но е факт.При мен явно лещата действа лактогонно. Междувпрочем, само тази на Панино. Правила съм леща и преди , но такова чудо не ми се е случвало. Половинката ме закача , че била ГМО .

Smurfieta , ако мазането ти помага да се упокоиш , предполагам можеш да се мажеш , но без да ти чупя хатъра трябва да ти кажа  , че лек за стриите няма каквото и да ти говорят по аптеките и скъпите парфюмерии. Друг път ще ти разправям от къде знам.

Ysabell , не се оплаквай от детето , ти нали искаше килограми да сваляш  Wink Hug Период е, едва ли се е раглезил , не се притеснявай.
 

Общи условия

Активация на акаунт