Препоръчайте сериал от рода на Момичетата Гилмор

  • 4 820
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Само 13 серии са в първия сезон Simple Smile
  bouquet

# 16
  • Мнения: 106
Ето ме и мен-още един фен на сериалчето Момичетата Гилмор!Много остроумен,това е филм за всяка бъдеща и настояща майка,от една-две серии човек научава толкова много за човешките отношения.....страхотни диалози,много хуманен и много класически сериал за живота!.....сега ще има какво да гледам докато чакам Добрата съпруга:)))

# 17
  • Мнения: 131
Здравейте отново! Аз пак имам един въпрос. Изгледах 1 и 2 сезон на Parenthood. Та искам да попитам 18 ли са сериите от втори сезон и дали някой знае дали Ще има трети? Много ми хареса и ми се иска да има оЩе сезони. Благодаря предварително Hug

# 18
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Според IMDb трябва да има още поне 4 епизода до края на 2-ри сезон. А според един друг информационен сайт, в който си следя датите на излъчване, паузата ще е дълга - еп. 19 е планиран за 29 март.
Засега не съм видяла информация за съдбата на сериала - нито че го спират, нито че са договорили трети сезон... Вероятно защото ако всичко по-горе е така, то 2-ри сезон ще се излъчва поне до края на април. Има още време да кажат какво са решили.

Всъщност намерих една новина за нов герой, който се очаква да се появи наскоро... Може би това означава, че нямат намерение да приключват сериала.  Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 мар 2011, 17:26 от mia4ik

# 19
  • Мнения: 131
Страхотно, дано има оЩе серии, благодаря за отговора  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 514
Много харесвам Мей Уитман, смятам, че се справя отлично с ролята си на тийнейджърка-бунтарка, която в същността си е добро дете.  Grinning Но този пич, дето ще й го тропосат за БФ, не ме кефи нещо... Дано да е добър актьор, детето.
Аз също не мисля, че ще спрат със сериала, бих се изненадала, ако рейтингът не е висок. Ей на - Братя и сестри колко пъти го окепазяваха, но продължават да снимат. Щом и мен не са ме загубили като фен още...  Laughing

# 21
  • Мнения: 106
Момичетата Гилмор за мен е най-хуманния,интелигентен,сладък,мъдър и много позитивен сериал!За първи път мога да гледам сериал повторно и да ми е хубаво....много съм благодарна за темата!Сега ще започвам втори сезон и не знам какво ще правя,когато свършат сезоните,но няма  да го мисля от сега:)....бих го препоръчала на дъщеря ми ,когато поотрасне ,също на всички майки!...много любимо ми стана кафенето на Люк,къщата на момичетата,даже баба Гилмор е много забавна,абсолютно всички герои са просто уникалнииии.

# 22
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Снощи във "Военни съпруги" баба Гилмор/т.е.актрисата/ участва в ролята на сенаторска вдовица и много ми хареса! Харесвам и двата сериала и толкова се вживявам , че се усещам как ми е хубаво когато серията свърши добре или пък ми е тежко когато нещата се развият зле за момичетата Гилмор, както стана с последните две сериии.

# 23
  • Мнения: 347
Защо пък да са се развили зле нещата в последните две серии?

А този сериал "Военни съпруги" къде мога да го намеря? Въобще сваляте ли го от някой торент сайт или го гледате по телевизията?

# 24
  • Мнения: 413
Снощи във "Военни съпруги" баба Гилмор/т.е.актрисата/ участва в ролята на сенаторска вдовица и много ми хареса! Харесвам и двата сериала и толкова се вживявам , че се усещам как ми е хубаво когато серията свърши добре или пък ми е тежко когато нещата се развият зле за момичетата Гилмор, както стана с последните две сериии.

Точно щях да питам къде го гледате освен по Дива този сериал за съпругите?
 Когато изгледах последната серия на Гирморките, се почувствах като изоставено дете, а трябва да подчертая, че съм гледала 5 сериала в живота си, този е един от тях. Тъй като нямам време, си го пазех вечер като скрита захарна пръчка и като заспят всички, си подарявах по една серия, другите си ги кътках Crazy
Наистина по-симпатични герои и интелигентен сценарий, посипан с шарена сол от живота не бях виждала наедно, да не говорим за свежия хумор Simple SmileЛипсва ми.

# 25
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Гледам то по Дива и в последните серии бащата на Лорелай постъпи нечестно с приятеля и , майка и си излезе на хотел и т.н.
Военни съпруги също там. Нямам достъп до компа в къщи, синът ми го е окупирал и затова разчитам на Дива.

# 26
  • Мнения: 106
Снощи във "Военни съпруги" баба Гилмор/т.е.актрисата/ участва в ролята на сенаторска вдовица и много ми хареса! Харесвам и двата сериала и толкова се вживявам , че се усещам как ми е хубаво когато серията свърши добре или пък ми е тежко когато нещата се развият зле за момичетата Гилмор, както стана с последните две сериии.


Точно щях да питам къде го гледате освен по Дива този сериал за съпругите?
 Когато изгледах последната серия на Гирморките, се почувствах като изоставено дете, а трябва да подчертая, че съм гледала 5 сериала в живота си, този е един от тях. Тъй като нямам време, си го пазех вечер като скрита захарна пръчка и като заспят всички, си подарявах по една серия, другите си ги кътках Crazy
Наистина по-симпатични герои и интелигентен сценарий, посипан с шарена сол от живота не бях виждала наедно, да не говорим за свежия хумор Simple SmileЛипсва ми.
Аааа,това със скритата захарна пръчка много ми хареса като изказване,даже звучи малко в стил Гилмор:)))....аз си мисля,че бих го гледала многократно,ще си го запиша на дискове за всеки случай,че нещо стане с компа:)))...мнг ми харесва градчето,стила на живот,подредбата на къщата на Гилморките,навиците им,Пати с балетната школа,Лейн,просто толкова много ми харесва,че ще полудея!

# 27
  • Мнения: 347
Dazy, а гледала ли си McLeod's Daughters? Пак е много човешки сериал, семеен, с много колоритни герои. 8 сезона са, мисля, по 22-23 епизода на сезон, свалям го в момента и нямам търпение Simple Smile

# 28
  • Мнения: 131
Мрън, откъде го сваляШ? Гледала съм го преди години, първи сезон май само, но после загубих следите му неЩо. Наистина е страхотен.

# 29
  • Мнения: 347
Свалям го от http://www.torrentreactor.net/, има сборни торенти по 12-13 епизода накуп. На мен големият ми проблем обаче е, че съм малко глуха Embarassed и всичко гледам с английски субтитри. А за този български за съжаление няма никъде (освен на 4-5 епизода) и много се надявах да намеря английски, но без успех. Обаче съм почнала да го свалям, та ще си го гледам някак. Ако някой намери английски субтитри, да сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт