Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 22

  • 54 743
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241
http://www.youtube.com/watch?v=VhfzVMucd9I&feature=related
Ето Ви първата целувка между Бихтер и Бехлюл.
Тя е в края на 21 оригинална серия, но 22 започва с нея.
Бехлюл няма грешка - позна, че тя чака някъде там в ......

# 691
  • Мнения: 1 296
А добър ден от мен, момичета, че сега ставам

За реванш за закъснението- черпя с шоколадови бонбони

# 692
  • Мнения: 12 009
tzarina,грабвам си от бонбоните,мерси,как да устои човек на тази усмивка Wink


Първата целувка,бам шамар,а после Бихтер: ''Мамо помогни ,не мога без него". newsm78

# 693
  • Мнения: 8
Ask I Memnu-Епизод 99

ББ:

3 години по късно...

След неуспешен опит за самоубийство, Бихтер е в кома.Междувременно госпожа Фирдес/ незнам дали така се пише/ се е омъжила за чаровния белокос господин/не му знам името/.Но според поговорката: вълка козината си мени ,но не и нрава, тя започва да му кръшка и да му върти номера.Разбирайки за това, той и иска развод като я оставя само с дрехите на гърба-така е според брачния договор.Каквото сам си направиш и господ не може да ти помогне.Така, Нихал след като разбира за всичките „изцепки” на Белюл заминава в странство.Решава да избяга от всичко и всички.Там се влюбва,но връзката и бързо приключва.Любовта и към Бехлюл е много силна и не може да го забрави.Обмисля да се върне в у дома и там да лекува нараненото си сърце.А Нашия красавец заминава отново за Франция за да се скрие от себе си.Но там оставайки без средства/Аднан му е спрял издръжката/ решава да се вземе в ръце и да започне живота си на чисто.Завършва образованието си като същевременно създава свой печеливш бизнес.Не успява да срещне голямата си любов  в Франция.Разбира,че без Нихал не може да живее и решава да се върне в Турция за да я потърси/Бехлюл не знае нищо за Нихал/.Мадмоазел се грижи всеотдайно за сина на Аднан. който междудругото е станал прекрасен младеж изживявяйки първите трепети на любовта.Тя продължава да въздиша по Аднан и да му „мята” влажни погледи.
  В една прекрасна утрин Бихтер се събужда.Идвайки в съзнание моли Аднан да отиде при нея.Моли го да и прости за всички грешки които е допуснала.Казва му , че съжалява затова че се омъжила за него.Изричайки тези думи тя издъхва.
   Бехлюл и Нихал се срещат , женят се и заживяват в града на любовта Париж.Аднан и Дениз накрая се откриват и те се женят.Фирдес остава самотна и забравена от мъжете в своя живот пък може и да гледа внуците си............
    Това успя да роди моята фантазия
. Mr. Green

Все пак това са бъдещи събития.
Slavena , ами това си е един много приемлив сценарий за продължение, само без това за Бихтер разбира се .
Защо не вземеш да го изпратиш където трябва , кой знае , може и да послужи.
/Преди година феновете от на един друг сериал от USA, който и аз следя с интерес бяха дали идея във форумите да се направи предиистория и дори какво точно да включва, тъй като поради заболяване на главния герой не можеше да се снима втория сезон и не след дълго точно това направиха ./
Аз съм от тези , които смятат че любовта Б-Н заслужава своя шанс  , а също и че Бехлюл заслужава своя шанс да постигне нещо в живота и да стане по-добър човек.

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 11:44 от peti07

# 694
  • Мнения: 1 296
tzarina,грабвам си от бонбоните,мерси,как да устои човек на тази усмивка Wink
Първата целувка,бам шамар,а после Бихтер: ''Мамо помогни ,не мога без него". newsm78

Тъкмо изгледах видеото за първата целувка. Още но следващата сутрин отблъсна мъжа си от сутрешна целвка Thinking

# 695
  • Мнения: 12 009
Аз съм от тези , които смятат че любовта Б-Н заслужава своя шанс  , а също и че Бехлюл заслужава своя шанс да постигне нещо в живота и да стане по-добър човек.
-----------------------------------------------

И аз смятам че тяхната връзка има шанс и търпи развитие.Човек се учи да оцелява и справя с трудностите именно от своите грешки и от опита на другите, базиран на техните грешки.Така че ,образа на Бехлюл търпи развитие в положителна посока.

# 696
  • Мнения: 12 009
Tina,запрятай ръкави за нова тема Laughing

# 697
  • Мнения: 1 296
Tina,запрятай ръкави за нова тема Laughing

Ей, нямате спиране
Само си чешете езиците с тия двамата луди-млади, двете Б-та Joy

# 698
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
сега правимм анкета , кой най много ви дразни от мъжете нали newsm78

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 241

tzarina, хем ги чакаме с нетърпение, хем ги плюем.
ОБИЧАМЕ ГИ.

# 700
# 701
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
като стигнете 49 страница се поспрете малко ,че излизам по работа и към 1.30 ще пусна новата тема

# 702
  • Мнения: 1 296
като стигнете 49 страница се поспрете малко ,че излизам по работа и към 1.30 ще пусна новата тема

РАПОРТ ДАДЕН - РАПОРТ ПРИЕТ Peace

# 703
  • Мнения: 12 009
в превод

Това не означава да не пишем, имаме още 2 стр

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
А любопитна съм относно едно действие напред в сериала  ББ (любовната сцена Бихтер-Белюл, задето са глобили продуцентите ):

http://www.youtube.com/watch?v=fO3IHEV91u8

Кой (коя) ги видя и обърна онази вещ, за да покаже, че са забелязани ?

Общи условия

Активация на акаунт