Домашни любимци?

  • 8 313
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Имам няколко...кучета.
Голдън ретривър, Ирландски сетер и Шар пей (последната предобивка, на 1 годинка и 2 месеца), и един заек се намира.

# 16
  • Мнения: 3 356
Кокер и сетер Wink

# 17
  • Мнения: 5 317
в момента имаме една сиамска котка-симона(тя не излиза на вън),и на двора още 7 котета и три кучета.

# 18
  • Мнения: 5 140
Имам, имам Mr. Green
-ротвайлер, на 4 год(Нана)
-шар пей на 2 год(Спайк)
-мини пинчер на 8-9 год(Джеси) Mr. Green Mr. Green
За други животни нямам място, иначе бих си взела още Laughing

Baby@,как ги разхождаш всичките,имаш си помощник нали newsm78?

Аз при майка ми и баща ми имам куче малтийска болонка на 13 год и се казва Мила.
Тук в къщи си имаме също куче Рой-питбул е,но е лигня голяма,повече и от болонката.

# 19
Имаме си черен персиец на име Чарли.

# 20
  • Мнения: 3 405
Имаме голямо куче Аксел, порода- мелез - немска овчарка (мама)+ротвайлер (татко).
Изглежда изцяло като овчарка, на ротвайлера не знам какво е наследил.Ники казва, че е характера - ако познавате ротвайлер дето целува всеки срещнат и обича всички, значи той е таткото на Аксел.
А Акси е най-доброто, умно, обичливо и т.н. куче на света. Joy
Ако някой реши да спори по този въпрос да знае, че и зъбите са му голеееми. hahaha

# 21
  • Мнения: 171
Имам персийска бяла котка с различни очи
И ние имаме бяла персийка с различни очи  Laughing Казва се Бианка. Но сега ми е много мъчно , защото след няколко месеца ще трябва да я махнем от апартамента, а толкова си я обичаааааааам  Cry Cry

# 22
  • Мнения: 2 673
Но сега ми е много мъчно , защото след няколко месеца ще трябва да я махнем от апартамента

защо ще я махате?

# 23
  • Мнения: 171
Защото чакаме бебе , а котката е дългокосместа и ще е проблем - бебе + летящи навсякъде косми.... Оставяли сме я за месец най-много в Русе при моите родители и малко преди да си я вземем пак откривах косми къде ли не... Колкото и да се чисти с прахосмукачка , все се появяват....
А сега и в Русе не можем да я занесем, че и брат ми ще имат бебе ...Уффф , много ми е гадно  Cry Cry

# 24
  • Мнения: 35
Ние си имаме една маца на 4.5 год. Улична подобрена.  SunglassesДокато бях бременна спеше до мен, върху мен и т.н.  smile3524и сега малкия има нейния характер . Кефи се на торбички, мърдащи чехли и на нея най-вече. Grinning Но все още не ги оставям заедно в една стая без надзор и тя не влиза в неговата стая.

# 25
  • Мнения: 2 673
Защото чакаме бебе , а котката е дългокосместа и ще е проблем - бебе + летящи навсякъде косми.... Оставяли сме я за месец най-много в Русе при моите родители и малко преди да си я вземем пак откривах косми къде ли не... Колкото и да се чисти с прахосмукачка , все се появяват....
А сега и в Русе не можем да я занесем, че и брат ми ще имат бебе ...Уффф , много ми е гадно  Cry Cry

аз като бях бременна котката беше с мен , тя също е с дълга козина и падащи косми Wink пипала съм я 1-2 пъти и веднага съм си мила ръцете - страх ме беше като теб , но ...не сме я махали

като родих мислехме доста дали да я задържим , но решихме в нейна полза - доста трудно- в стаята на детето ВЪОБЩЕ не припарва
Дори ми е отмяна  Simple Smile- малкия е луд по нея , постоянно я търси и иска да я дърпа - много е пухкава.
Веднъж докато я гледахме как яде , той я копна за опашката , почна да я дърпа и то към устата си , ама тя само мяка и иска да се отскубне . Как не се обърна и не му направи нещо - направо незнам.
Свикнаха си двамата и нямаме проблеми.
Деца ,които са отраснали с животни имат по-голям имунитет , по-общителни са , по- съпричастни , по-отговорни.......
Помислете си пак , не бързайте да я махате! Praynig
просто няма да я допускате до стаята в която спи бебока и така Wink
нищо фатално няма да стане , споко Wink
 

# 26
  • Мнения: 5 299
Имам, имам Mr. Green
-ротвайлер, на 4 год(Нана)
-шар пей на 2 год(Спайк)
-мини пинчер на 8-9 год(Джеси) Mr. Green Mr. Green
За други животни нямам място, иначе бих си взела още Laughing

Baby@,как ги разхождаш всичките,имаш си помощник нали newsm78?

.

Ми по принцип любимия се занимава с раходките, но сега аз се занимавам Mr. Green

# 27
  • Мнения: 171
Мерси за съветите, Мойри  Hug Аз не съм се отказала в опитите си да убедя съпружеското тяло...но засега той е категоричен  Confused ... А иначе ако знаеш на какви неща съм способна да подложа горкото животинче...едно на ръка , че ще го ваксинирам отвсякъде и за всичко, но четох някъде, че хирургически премахват ноктите на котки , май беше завинаги ....И това съм склонна да му причиня...само да има шанс да остане .... Кълна се и обещавам, че на ден 3 пъти ще пускам прахосмукачка....но засега нулев ефект  Cry  Cry  Даже му предложих да я подстрижем .... Успокоявам се засега с това, че имаме още няколко месеца и аз ще продължа да действам...току виж го убедя.
А иначе твоя постинг ще му го прочета ...аз само търся примери да му давам за съжителство на бебе с котка , ще пробвам и с вашия случай  Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нямаме.Искаме да си вземе котка,но искаме и второ дете,така че котката ще почака Wink

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Имам си - тате, бате, бебо, 10-тина рибки и 3 охлюва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт