Течен или нормален прах за пране за бебешките дрешки

  • 7 280
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
До сега никога не съм прала нито наши нито дрехите на манинката с течен прах,но на скоро получих доста добри отзиви , а и твърдяха че течния прах бил по-добре от прахообразния защото не оставял евентуални следи и всичко се отмивало отлично.аз пера с тео бебе доволна съм , но дилемата следващия път когато ще купя пак е течен или нормален , вие от кой сте доволни и кой ползвате Thinking

# 1
  • Мнения: 1 424
Аз ползвам и течен и на прах...и от двата съм доволна. С марките им не знам дали ще съм ти полезна, защото свекър ми ги носи от чужбинско и тук не съм ги виждала.

# 2
  • Мнения: 4 335
И аз в началото перях с Тео бебе,бях доволна,докато малкия не започна да лази и да се цапа,тогава вече неможех с този прах да изпирам замьрсените дрехи.
Сега вече пера с течен,нашите и на детето дрешките,определено сьм по доволна от пьрвият:)

# 3
  • Мнения: 1 001
Пера с прахообразен на Тео Бебе. Не за друго, но нямам навик да купувам течен.  Embarassed Беше ми попаднала една мостра течен на Тео Бебе - хареса ми, но по навик следващият път пак си взех прахообразен. Не мисля, че има чак кой знае колко голямо значение. Но по принцип съм чувала, че течните перат по-добре, трябва да взема да пробвам най-накрая.  Embarassed

# 4
  • Мнения: 776
 Аз ползвам течен Тео Бебе и съм доволна. Взимала съм и на прах, разлика не намирам.

# 5
  • Мнения: 223
А къде се добавя течтия прах Blush вътре направо в дрехите или се налива горе където се слага прахообразния.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 426
Течният се слага в специална мерителна чашка вътре в барабана при дрехите Peace.

# 7
  • София
  • Мнения: 357
Аз започнах да пера с Тео бебе на прах, но след няколко изпирания установих, че дрехите не са изплакнати добре / не знам дали пералнята е виновна, сравнително нова е и досега не съм имала проблеми/ и минах на течен препарат. Много съм доволна, изпира страхотно, а препарата си го слагам във ваничката на пералнята, където преди слагах прахта Simple Smile

# 8
  • Мнения: 304
Аз дрешките на малката ги пера със течен "Емили Бейби" от "Кауфланд" го купувам.Много съм доволна от него,защото малката много се цапа и с "Тео бебе" понякога не се изпират добре и трябва да добавям и "Вениш".А като цена не се различават.

# 9
  • Мнения: 61
Дрехите на бебка пера със Сано(прах), не знам дали има течен вариант.Ползвала съм течен и прахообразен Тео бебе,но не съм доволна!

# 10
  • София
  • Мнения: 614
От първия ден пера щерката с прах и омекотител Сано, нямам намерение още дълго време да ги сменям. Пера на 40 градуса, рядко бялото на 60, но никога не съм имала проблем с петна и прочие. Доколкото знам, течните препарати не са най-полезното нещо за пералните машини и при дългата им употреба може да хванат мухъл. Течен препарат ползвам само Первол за черно  Peace

# 11
  • Мнения: 472
Аз перях с Тео бебе на прах и бях доволна.

# 12
  • Мнения: 15 379
Няма значение какво ще се избере - гел или прах.
Обикновено гелът е уж по-щадящ за кожата на бебето, но пък се изплаква по-трудно.

# 13
  • Мнения: 84
Вече доста отдавна ползвам само течен препарат за пране. Много по- доволна съм. За бебчо ползвам Персил сензитив - изпира много добре, приятно ухае и дрехите са мекички. Слагам го във ваничката на пералнята, а не вътре при дрехите.

# 14
  • Мнения: 176
течните се изплакват по-трудно, както е казала Sourcherry. А и не е доказано дали перат по-добре от праховете. Някои прахове перат по-добре от течни на една и съща марка. За пералната също прах е по-добре да се ползва.
По въпроса, всичко зависи от кожата на бебо, колко е алергичен към съставките. Моите съм ги прала с това, което пера и нашите дрехи, но ми носеха от Германия.

Общи условия

Активация на акаунт