Сняг се сипе на парцали - ЮЛКА със коремче започва да се хвали!

  • 23 462
  • 703
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 206
Абе този сайт не излиза нещо  newsm78

ааааа, явно ме редактират и името не излиза .... Sad еми сори

бгдомакиня се казва

# 61
  • Мнения: 140
Не знам за компресите, на мен топлата кърпа ми помогна. Може би защото не беше толкова сериозно. Днес вече не ме боли главата и се чувствам доста по-добре. Преди когато се бях подула от синузита не минах без пункция, но този път е по-леко положението.

Elena_11 честити ти сини гащи. И аз като теб не искам момченце, ама да видим какво ще излезе на финала Simple Smile Важното е да е живи и здраво Simple Smile

˙·٠Butterfly™٠·˙ браво че Коско е по-добре.

# 62
  • Мнения: 277
Файтче ти при д-р Колева ли беше ? ако да, при нея трябва да питаш и да я провокираш да говори, ама като почне не млъква  Joy.

За пола не се ядосвай, така е по сладко като е изненада, аз със Петър до седмият месец не знаех Simple Smile

# 63
  • Мнения: 38
Използвам случая да се редактирам малко, gali3009 и naiema, защото току що си напазарувах. Дънки за бременни. И съм доволна. Явно е било от модела и магазина, но какво пък. А колкото до новия гардероб, аз честно казано нищо не пазя от предната си бременност, първо минаха почти 6 години, второ много от приятелките ми родиха след мен и трето определено нещата са излезли от мода. Добре де, признавам излишно суетна съм, но какво да се прави. Мисля, че ако бебето живот и здраве е момиче мъжът ми ще има голям проблем Simple Smile.
Но съм доволна - излязох за 1 час от работа и си обнових гардероба.
Елена, браво за добрите новини и много се радвам че си разбрала какво ще е бебето *hug*

# 64
  • Мнения: 207
eka не знам за кашлицата, но аз имах по-вначалото малко отлепяне от кихане и сега вече ме е страх да кихам или кашлям. А точно сега все ми се киха, но се старая всичко да пресичам още от самото начало. Опитай се да контролираш тези състояния - знам че не е лесно. Аз се бях понаучила на това след операцията за киста - тогава разбрах, че кихането, кашлянето и смеха минава през корема.  Hug
Ти си направо супер, че имаш панталон, който закопчаваш - аз вече отдавна нося едни дънки с колан и дълъг пуловер, ча да не свижда, че не мога да ги закопчея.  Crazy Анцига с ниска талия ми е супер все още...

tzveta33 при пътувания лекаря ми даде съвет за двойна инжекция Папаверин или Но-шпа - отпускат мускулатурата на матката и ако е възможно полягвай си отзад с възглавница и одеяйце ако нещо те стяга. някъде бях чела, че бременните трябва на всеки 1 час да се разхождат, за да се раздвижи кръвта в кореманата кухина, най-вече при седнало положение.

Ох, petya_ направо нямам думи. Както се сетя за моя приятелка в Канада, дето роди преди две години  си казах, че мразя студа, но искам да се местя в Канада! Защо не провериш как е там?
Все сме недоволни от БГ системата, но както гледам май има и положител ни неща тука. Не мога да си предствя ако бях заминала за Италия от сега - и там както поразучих си казах, че ще съм в БГ докрая, пък дори и да раждам в нашите мизерни условия, но пък имам вяра на докторите.

Дами за колажа, може и аз да се заема. И шапките ще ги сложимжение, стига да ми се дадат розова и синя снимани от различни положения, мамитата и бебчетата (която роди дапраша да правя полека -лека колажа). Правя фалшификати всякакви.  Flutter

jen пази се и оздравявай!

Момичета да повдигна нова тема - днес бях в Тина Киркова и изпаднах в кошмар - няма нито едно кафене там за непушачи!  #2gunfire Кошмар!  #Cussing out А #Cussing out медецинската сестра, която засякох в асансьора ми каза, че няма къде да се пуши! Пушачите бяха посетители! И това е болница за бременни! В Хепи не пускат деца под 18 в залата за пушене! Това трябва да се реши!

Julsko bebe благодаря много за инфото!  Hug А доставката до дома ли е или на митница?  newsm78

milena_st, minesota добре дошли при нас и успешна бременност докрай!   bouquet

Elena_11 честито синьо щъркелче и да ти е живо и здраво до термин и след това!  stork-boy и не се разстройвай - момчетата обичат майките си повече. Wink

на останалите не споменати от мене Hug



# 65
  • Мнения: 0
Здравейте на всички мами тук Simple Smile
Аз съм най-новата мисля и искам да се включа в списъка и имам да ви задавам куп въпроси...
Честито на всички Hug
Не знам само как се пуска "заявка" за членство в списъка с юлските термини  newsm78

# 66
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, честита ни темичка. Аз макар и късно, но най после успявам да се включа!!!

Първо исках да питам Юлка, къде мислиш да ходиш на йога? Аз си харесах арт студио Янтра, но нямам никакви отзиви за него. Някой ако има нека сподели.

Идеята за шапките е страхотна, както споделих и във ФБ, дано да успеем да се организираме!

Нещо полезно, което научих - за болките в главата е много ефективно хомеопатичното лекарство Ментат. Сестра ми е с мигрена и ужасни главоболия по принцип и сега също е бременна (с месец пред мен) и сподели с мен, че много й помага, като се има предвид, че беналгина и тем подобни вече хич не й действат. Дано да е от полза на тези, които имат такъв проблем.

Това за срещата е супер и аз съм за, но наистина е важно да е в помещение за непушачи и по възможност да не е в работно време Simple Smile

Елена, честити сини гащи и от мен! Добре дошли и на новите мамчета! Simple Smile И да се оправят всички по-бързо и никакви болежки повече!!!

# 67
  • Мнения: 1 226
Минавам само да ви  Hug

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте! Нова съм тук. Терминът ми е на 24.07. Това ми е първата бременност.
Благодаря ви и всичко най-хубаво!

# 69
  • Мнения: 206
Ехеее, колко нови мами  wavey

Супер! Леко бременеене с нас и здрави пухкави бебчета на финала  baby_neutral
Момичета можете да пишете на Петя на лични данните си, за да ви въведе на първа страничка  Peace

# 70
  • Мнения: 0
Не занм дали тук трябва да задам този въпрос, но предполагам, че да. Ако не е за тук ще ми кажете и ще го преместиме някак Simple Smile.
 Въпроса е следния:
 Утре съм на лекар за изследвания (кръв и урина), и ще ми направи и ехографския преглед. Та искам да питам знаете ли дали ще ме гледа само с коремния или пак ще се ползва вагиналния видеозон? Ако някой е минал вече през този преглед да сподели, че ми е доста притеснено от това, че не знам какво ще ми правят.
 Термина ми е на 18 юли   bouquet

# 71
  • Мнения: 118
VANQ, по термина ти съдя, че си 11 седмица. Бебето би трябвало да е достатъчно голямо и да го видят добре и през коремния ехограф. На прегледа в 12 седмица и сега и при предишната ми бременност ме гледаха с коремен ехограф. /всъщност с вагинален са ме гледали само докато лежах в патологията/

# 72
  • Мнения: 0
Би трябвало да съм в 13, даже в началото на 14 седмица, броейки от първата дата на последния цикъл....  newsm78
 Дано е само с коремния, че другия ехограф ми е доста неприятен

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Hug Скоро не съм писала и си викам да се цопна и аз в новата темичка! Simple SmileДоста сте изписали smile3501 !Не мога да смогна да изчета всичко! Simple Smile
Първо на новодошлите мами-лека и безпроблемна бременност и здрави бебоци през юли! Heart Eyes
На всички видели пола-честито!!!
petya Благодарско за новата тема!Само хубави новини да има в тази! Praynig Съжелявам, че са ти отказали за прегледа!Тук с тяхните принципи и порядки, понякога ми се струват като луди #Crazy ! На бебчо нищо няма да му има-сигурна съм smile3521! Просто е гадно, че ще трябва да чакаш още 2 седмици, докато го видиш Hug !Но след това ще ни се похвалиш с хубави новини Party!
misskapriss Освен , че newsm45 за каквото се сетя, вечер се будя по никое време и започвам да мисля само простотии и гадости!!! #Crazy И за капак на всичко съм адски сприхава  #2gunfire-само се заяждам, с който сваря!Успокой се не си само ти така-от хормоните е smile3503!
VANQ Ти си в 13-г.с нали?Най-вероятно ще те прeгледат с коремен.Мен предната ме гледаха с коремен(термина ми е на 17.07).Иначе с вагинален в 7 и 8г.с само Simple Smile

Момичета да ви попитам-има ли някоя от вас, която да продължава да повръща и гаденето да не е сутришно, а целодневно?Аз все още съм така и започвам да се отчайвам newsm45! Ям по малко, течностите са ми проблем също!Чета, че всички вече сте започнали да си купувате дрехи за бременни, а аз си нося старите панталони и дънки все още(всички  дрехи са ми големи)!
Това е за сега от мен!После пак ще намина Hug Heart Eyes!

# 74
  • Мнения: 356
Добре дошли на новите мами   bouquet

katiapateto,аз повръщам още  Sick Преди беше сутрин и вечер,а днес и по обяд,а и посред нощ пак се случва.

VANQ.,мен от 8 г.с. ме гледат с коремен,така че предполагам че и при твоя преглед ще е с него.

Общи условия

Активация на акаунт