КГБ = Клуб на Готините Баби - 106

  • 43 474
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 77

Баба Мими, добре дошла! Hug
Радвам се, че ставаш една от нас!
Разкажи ни за себе си и пиши редовно! Laughing
Аз съм баба на четири внучета, двама са близнаци, пенсионерка.
Ако си редовна бързо ще ни опознаеш.

Светле, браво на вас с Боби, много сте упорити! Heart Eyes Heart Eyes
Стискаме палци и чакаме медали от нашето момче! thumbsup

Момичета, на втората и третата снимка на басейна на Боби  най-добре се вижда нос Галата, южната част на залива, а за да се отиде до там по суша, се минава през моя квартал.

# 676
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
И аз се явявам на рапорт росна прясна и с отпушено ухо hahaha
Снощи се върнах от Русе - изкарах весело.В неделя и двете внучета се събраха и баба беше щастлива баба!
Днес сутринта взех направление за ушен доктор и заминах за Разград,че тук нямаме.Почистиха ме хората,изписаха ми едни капки,че все още имало малко възпаление и съм готова.Преди малко се върнах и си признавам,че не съм чела назад.Но сега отивам!

# 677
  • Мнения: 549
Да кажа добре дашла и аз на баба Мими.
Да кажа също и добре дошла на Яна,че май забравих./май не е проблема в годините Joy, виж аз съм млада пък пак забравям/ Joy
Доста е студено и тук,но аз днеска го чаках моя в кафето на топличко с много майки от групата ни.Въобще не разбрах кога минаха час и половина.
Янче,съчувствам ти за ушото Hug и аз от малка си страдам от  уши.Бързо оздравяване ти пожелавам.

# 678
# 679
  • София
  • Мнения: 16 159
Добър вечер.
Исках да пиша, но профилактика на форума....
Добре, че сега успях да влеза.
Светле, браво на вас с Боби, голяма работа сте. Аз нали съм страхлива не бих завела Ани на открит басейн в студеното. То сигурно затова е толкова кекава сега.
Танита, разгледах снимките и си представих къде живееш - много хубаво място. Сигурно имаш гледка към целия залив.
Баба Мими, добре дошла при нас. Обаждай се често, постепенно ще свикнеш с нас и ще ни опознаеш.
Янке, за ухо - цял живот лекувам домашните със запалена фуния от вестник.
Свивам вестника, топвам острия край в олио и го забивам в болното ухо.
После запалвам широката част на фунията, то постепенно загасва и изтегля болката от ухото.
Тутулина,  Joy, дано сте добре вече.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 751
      Добър вечер,момичета.
      Баба Мими,добре си дошла!Разкажи ни за себе си!
      Свеле,много е хубав басейна на Боби.Ха,дано през лятото се събереме във Варна.Ще аплодираме Боби.
      Аз  искам да се похваля с резултата от хистологията-прост полип, а аз чаках осмокрак Joy
      Днес се чухме с баба попадия Дидка,та ми повиши желанието за живот.Тази жена има талант да разсейва тъмните облаци и да дава кураж.Дидка,благодаря! Hug
      Дидиа, ти питаше за щастливата дата-17 юни,една седмица след рождения ден на таткото.Дано само всичко да е наред.
      Янче,и аз лекувам уши кати Айша.Действа учудващо бързо и лесно.
      Момичета,имам си още проблеми.Днес малко ми просветна,та пиша.Но утре може пак да ме стегне шапката.
      Приятна вечер и ви гушкам всичките! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 681
  • Мнения: 7 446
                     Привет,момичета!Ето ме и мен!
                     Яжке,аз си имам момиченце през юни - близначе зодия и точно за това попитах.Надявах се,че ще уцелите нашата дата и двете заедно ще черпим  Laughing Може и първо едната , а после и другата.Всичко ще е наред.Юнакът се е хванал здраво и ще се пусне когато му дойде времето.Само Софи да се пази от вирусите и да си стои в къщи на топличко.Броени дни бързо минават и ей сега ще излетят месеците и ще имаме нови попълнения в групата на бабините слънчица!И никакво стягане на никакви шапки.Всичко ще отмине.
                     Айша,тоя метод със запалената хартия го знам от години,но никога не съм се престрашила да го правя.Днес правих една чиния и трябваше да пообгоря малко салфетка и......си запалих маникюра.Добре,че дедито беше излязъл по работа,че щеше да ми чете конско.Да взема да се запаля и то сама. Mr. Green Ръцете си подпалих та да го сложа на човек до косата......чак ме втриса само от мисълта.
                    Ей,че съм блейки.Забравих да поздравя баба Мими! ooooh!
                    Бабо Мими,добре дошла и се чувствай като у дома си при нас!  bouquet
   

# 682
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Ами то този метод и аз го знам от доста отдавна,ама аз съм си чешит.
Едно време комшийката и Тодор се убиваха да си го прилагат един на друг,ама аз така и не дадох да го пробват върху мен! Абе, свекърът (лека му пръст),който се пенсионира като фурнаджия и беше много мъдър човек, казваше на времето: "Две шепи брашно да имаш, дай ги на майстор питка да ти направи!"Та и аз само на "майстори" позволявам да ми пипат нежното тяло и придатъците Joy Joy Joy

# 683
  • Мнения: 77
Мина първото културно мероприятие за тази година.
Събрахме се групата в барчето на театъра, поприказвахме си, почерпихме се по пенсионерски- кой чайче, кой 3 в 1, кой горещ шоколад, като мен.
Касиерката пак ни предложи посещение на 8 февруари, пак 3 лв. билета, в четвъртък като се съберем, ще видим дали има желаещи да не изпускаме тези промоционални представления за пенсионери! Страхотна публика сме, интелигентна, възпитана, точна......но бедна! newsm78

Айша, от терасата на моята къща се вижда целия залив, вълнолома с фара, целия град, моста, канала, част от езерото и летището.
Наистина живея на хубаво място, но и стълбите ми много бе! Stuck Out Tongue Winking Eye
Дано през лятото да направим среща във Варна, като дойдете ще видите! Laughing

Яге, моето преди почти 11 години, беше същото като твоето. Heart Eyes
Пу, пу, пу, минало-заминало, сега ти предстоят хубави преживявания, нашите близнаци Стефи и Вани са родени на 16 юни, близнаци-зодия Близнаци, на един ден със Симеон Сакс........ newsm05

Ох, и аз страдам от млада от ухо, чувала съм такова лечение, но нали съм си бъзла, не съм го прилагала, дори не съм виждала как се прави. Mr. Green

Запланувала съм ремонт в кухнята през април-май, ще сменим дограмата с PVC и да поставим ламинат, пребоядисване на хола и зазидане на портална врата между хола и кухнята.
Доста работа ще е, но Стефан е навит, дано не се отметне дотогава! hahaha
Миналогодишния ремонт беше в нишата, сега е ред на кухнята и хола! Joy

Отивам да приготвя мама за сън, после пак тук!

# 684
# 685
  • Мнения: 77



Л   Е   К   А         Н   О   Щ !

# 686
  • Мнения: 2 017
добро утро дами !!! Hug Hug Hug

 
Ама ,че картинка бях сложила Mr. Green Mr. Green
само буквички Grinning Grinning

Забелязахте ли ,че вече не се вижда кой е  на клона?
От снощи е така и се чудя дали само при мене или си е така newsm78 newsm78 newsm78

Яжкя - радвам се за тебе Hug Hug
Яне - гадно е да те боли ухо. Дано вече  е отшумяло Hug Hug

Баба Мими - добре дошла и от мене Hug Hug

Имам много работа.Края на месеца, нов месец и т.н. Crazy

Лек ден ви пожелавам на всички !!!
 Hug Hug Hug

А - сега се вижда кой е на клона. newsm78 newsm78 newsm78 Grinning

Сега се сетих
Днес е Трифон Зарезан !!!
Я да се почерпим,за да спазим традицията Grinning Grinning


Ако имаме именници - живи и здрави да са !!! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 10:05 от Gabkata

# 687
# 688
  • Мнения: 2 099
Добро утро, сладурки!   food010  Kissing Heart

Баба Мимиwelcome  ideauu  superuu

Да ви разсмея рано сутрин с един притеснено-притеснителен  Whistling бабешки въпрос: момчешки баби, с какво мажете топчиците на внучетата когато много се подсекат? Или никоя не е успяла така да си подреди момченцето, та кръв да му потече. На лягане, болни и кисели всички, не успях добре да го измия и - стой та гледай на сутринта! Втори ден не мога да го преживея и се треса. Не ни стига останалото, ами и това да свърша...  Sob

# 689
  • София
  • Мнения: 1 529
 Здравче нашата Елина се подсича при пробиване на зъбки. Скоро и изникнаха 2 кучешки и се бе подсякла жестоко,въпреки миенето.
 Майка и я намаза с онова лилавото-пиоктанин. За леки подсичания мажем с крем Бочко.
 Гъбче ще му пийнем по чашка  червено вино да уважим светеца. Ние обаче го празнуваме на 14-ти. Ще го съчетаем тогава и с любовния празник.

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 11:20 от Шпунц

Общи условия

Активация на акаунт