Привет Hug
Сириус, честит рожден ден на  патерици и нова къща. Само хубави емоции и смях в нея Hug
Цвети е добре, вчера бяхме на контролен, след като педито идва преди 2 дни у нас да я види. Понеже тогава при нея през деня имаше 30 деца, а я водихме същия ден и при Масларски във Вита, но там също имаше около 10 деца , педито дойде привечер и я прегледа - леееко зачервено гърло, нищо друго. Вчера вече й нямаше нищо, но днес сутринта се събуди със кашлица и задни сополи и така.... явно ще минем през всички етапи, поне температура няма. Водих я днес да й вземат кръв и урина за всеки случай.

БРАВО на здравите, бързо оправяне на болните Hug А също и честити нови придобивки на  всички Hug

Лекарства давам и аз със спринцовката на панадола Peace
Юлскобебе, от този сайт съм поръчвала столче за хранене. Мотаха ни тогава доста време, все нещо се случваше и столчето неидваше във офиса им, но поне хората бяха всеки ден на линия и никога не ни отказваха съдействие. Тогава също ми казаха, че не приемат нашата карта, а всъщност плащането се извърши, та ходихме до банката да вземем извлечение и го пращахме по мейла да им докажем , че е платено. Съгласиха се без проблем, и си получихме столчето.Можеш да ги питаш дали не става със сигурност ако си харесала нещо.  Бебефон имаме на ГРАКО, ето този, удобен, малък,  има зум, вибрация, но бързо му пада батерията и трябва да стои почти постоянно на кабел http://www.productwiki.com/upload/images/graco_imonitor_video.jpg

Аз съм решила да се пробвам тази година да спазвам великденските пости. Или ще я отбия тогава заради тях или ще ги спазвам в по-лек вариант. Разбрах, че бременните и кърмачките били на по-лек режим по време на  постите Laughing Буболече, браво на твоето дете за отбиването  Heart Eyes

Това за ортопеда след прохождане съм го пропуснала  Blush