МАЙските ни бебчета красиви, стават все по-весели и игриви! №15

  • 23 527
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 164
Честит празник на всички празнуващи  Hug

Ние още си нямаме никакви наченки на зъбче Rolling Eyes, преди известно време си помислих, че е тръгнало, но уви, нищо подобно.

Относно говоренето, ние сме на "Ууууу, тата, татееее, айде, баба, аггг" и много рядко мама

# 46
  • Мнения: 5 944
Само гол запис от мен за сега  Hug

# 47
  • Мнения: 52
Златиии, и аз си мисля коя ли пак ще си сложи лентичка че чака бебе  Laughing след моята кошмарна бременност няма да съм първа  Naughty

Анни честита придобивка

desex ако го регистрира фирма м/у 400 и 600лв, може и сам( малко ходене по мъките е ) , но излиза към 180-200лв с държавните такси. Сега отпадна стартовия каптотал от 5000лв. и  е доста лесно. Ако искаш процедурата стъпка по стъпка пиши на ЛС

Искам да питам, някой давал ли е риба?

# 48
  • Мнения: 1
Запис и от мен ,Славче благодаря ти много отново за страхотната темичка   bouquet
Относно говоренето нашия беб си ги бръщолеви негови ,но нищо съществено от време на време с повтарянето на Ббббббб може и да чуем Баба ,но не е целенасочено  Laughing
Честито на всички Именници да са живи и здрави и много щастливи   bouquet
аЗ СЕГА СЪМ СЕ ЗАМИСЛИЛА ЗА ЯСЛАТА И СЕ ЧУДЯ ДАЛИ СТАВА С ВРЕМЕННА РЕГИСТРАЦИЯ ,ЗАЩОТО НИЕ СЕ ВОДИМ НА АДРЕСА НА СВЕКИТО ,А НЕ МИ СЕ СМЕНЯТ ВСИЧКИ ДОКУМЕНТИ  Thinking newsm78

# 49
  • Мнения: 195
Нати честита ти именничка! Жива и здрава! Честито и на други ако има празнуващи
Сиванова утре менято на кухнята е с риба и сефте ще дам, после ще кажа как е приета  Peace

# 50
  • Мнения: 553
ileina, може да си извадиш от общината регистрация по настоящ адрес - не е задължително да кандидатстваш по постоянен.

# 51
  • Мнения: 21
Силве, за рибката, аз съм давала на Гербер и на Ганчев, прие се много добре както и очаквах  Peace Нормално вкъщи тази храна често присъства и онзи ден пеках прясна черноморска скумрия и си хапна и от половинката , половинката , ей така с кеф , та ще продължавам.

# 52
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Запис и от мен!!
Благодарности на Славчето за темичката!!Нещо напоследък се губиш,къде се спотайваш?Или Цветето не те оставя на мира?
За говоренето-Сияна най-много "кака" повтаря,разбира се,че го казва спонтанно,но кака И е най-щастлива от цялата работа Laughing
Аз днес съм от именничките и се наградих с разходка без беба и кафе с колежки.Ейй,много добре ми дойде психически,че моят дзвер не се трае.Не знам дали има по-мрънкащо и ревящо бебе от моето CryГрам не стои само,само мен иска и постоянно циври за нещо...абе кошмар е,ама се надявам да е от зъбите(които още никакви ги няма)и да мине този период.Край,няма да се оплаквам повече,само да ми здравичка,всичко друго минава и заминава. Peace
Лилка,май ти беше на 90дневната диета,сподели резултати.Че аз от 3 дни съм я започнала,ама още се чудя дали да правя плодов ден,че съм си още кърмачка и ме е страх да не минават наистина някакви токсини. newsm78
За още деца си говорите гледам-и аз като Нати бях до тук.Хайде дано някоя мама скоро се похвали с две чертички... Hug
Хайде ставам,че диването омрънка света само в кошарата!!

# 53
  • Мнения: 219
Аз съм давала риба, не от пюре, а когато ние си готвим. Но само колкото да опитва, защото често присъства на трапезата ни и да свиква  Simple Smile Давала съм скумрия, пъстърва, сьомга, ципура, че даже и дроб от треска  Crazy ...по мъничко де. Никога не ми е отказвала и не е имало реакция

# 54
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Честито на всички именици!
Момичета, ето нещо интересно за изкарване на допълнителни доходи. Още не съм го прочела цялото обаче.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=529529.30

Някой запознат ли е?

# 55
  • Мнения: 1 321
Лилка,май ти беше на 90дневната диета,сподели резултати.Че аз от 3 дни съм я започнала,ама още се чудя дали да правя плодов ден,че съм си още кърмачка и ме е страх да не минават наистина някакви токсини. newsm78
Inka и аз съм утре на плодове и да ти кажа едно че не съм напълно стриктна ами и за утре се чудя каква кърма ще имам с тия плодове.Макар че се позволяват и ядки ама си мисля че не е достатъчно за да има нормално кърма.Това е мое мнение.Нещо си мисля дали да не хапна и малко жито.. Mr. GreenДа ти кажа нещо не ми се рискува много.. ooooh!
Честити имен ден на всички които днес празнуват.  bouquet

# 56
  • Мнения: 17
Записче и от мен, Славче   bouquet за темичката
Честито на всички празнуващи - месечинки и имен ден!
Болничките - по-бързо да оздравявате  Praynig, kapchica и вие много се измъчихте с тази кашлица 
Нашето и то като диване се проявява  #Crazy Обаче след банята и хапването в повечето случаи заспива и тогава ми почива главата.
Днес направихме половинчасова разходка и бабата на първия етаж ни хвана и почна една лекция за мъглата и пневмониите, едната история даже завършваше със смърт на 6 месечно бебе от пневмония  #Crazy Мен както ме мързи в това време, съвсем се опита да ми убие желанието.
Иначе и нашата е бърборана, но основно сме на баа-баа, много рядко мам и разни там сборища от звуци - абе в това отношение сигурно ще се метне на мен и баба си  hahaha

# 57
  • Мнения: 2 558
Вивид, Силве,   bouquet  Hug Hug Hug
 
За Триваго - имам профил от година и половина там, интересно е, спокойно можеш да си губиш времето там /който има свободно, де  Mr. Green/, аз цяла бременност това правих  Wink
НО, не се надявайте на кой знае какво печелене на пари  Naughty Аз съм спечелила 50лв, но съм качила 620 снимки, имам 25 мнения, оценила съм около 900 мнения и снимки на други потребители. Незнам колко време трябва да прекарваш в сайта, за да печелиш повече  Crazy Тъй като от БГ платформата не могат да се добавят нови обекти - хотели, ресторанти, забележителности и т.н, съм добавяла такива през английската платформа на сайта, това стана преди година и тези обекти все още не са ми одобрени /одобряват се от работещите в българската платформа/, та това е причината да спра да правя каквото и да е в този сайт, все пак това ми костваше доста желание, усилия и време, а все още никакво развитие на нещата няма  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 37
Привет в новата тема  Hug Славче   bouquet

Нати, inka - Честит празник!!!!
Да е жива и здрава малката Таня и много да слушка  Heart Eyes

Изчезнахме от форума, но Али е сополива и кашля. По цял ден киселее и се носим вътре. направо в края на деня съм изцеден лимон.
Не ме оставя и за минута. Днес се пробвах да приготвя обяд, то загоря, то стана чудо  ooooh!

Иначе с приказването - стигнали сме до баба и мама. преди викаше и айде, но сега не го използва  Mr. Green
А зъбите са 3 броя - и не знам още колко са наболи, но е ад. Непрекъснато бърка с ръце в устата, а като я гушна веднага ми захапва рамото и така боли...  Crazy

Вени, Нелка - не бях чувала за това trivago. Звучи интересно, но в крайна сметка явно пак е побългарено за нас  Confused
Иначе тъкмо благородно бях започнала да завиждам на всички мами, които писаха, че си поработват от вкъщи. При мен няма такава опция - така че или се връщам на работа или оставам вкъщи. Засега нямам никаква яснота по въпроса и ми е много измъчващо, но ще видим...  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4
Здравейте момичета  Hug

Славчето защо се губи напоследък всичко наред ли е ??

А малката Айлин как е, не са писали отдавна май  Rolling Eyes

Какво да ви кажа незнам освен че моята щерка се наспа току що, "Добро утро от нас ". Заспа в 7 и половина и вече с енаспа  Crazy сега ще си легнем в 2 най рано  #Crazy #Crazy

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 22:24 от хабиби

Общи условия

Активация на акаунт