Кой е филмът? - Тема 9

  • 17 741
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 072
Те се срещат на гроба на майка му. Приятелят му го пита: "Какво правиш", а той отвръща "Ей онова дърво там бях решил да сваля върху главата ти".

# 691
  • Мнения: 2 072
Момчето е влюбено в млада учителка и решава да й построи аквариум. Отива при приятеля си-милионер, който го пита "Значи реши да приемеш работата?", а той отвръща "Нее, имам една идея и се нуждая от малко пари."

# 692
  • Мнения: 2 072
Хм, никой не се е досетил? Последен жокер

Името на колежа е ключово, той казва, че за него то олицетворява целия му живот.

# 693
  • Мнения: 703
Ми не се сещаме, newsm78
 Алооо,има ли тинейджъри тука,я се обадете???? Hug
Много от отдавна не съм в колежанска възраст,иначееее... CrazyАйде предаваме се.... Peace

# 694
  • Мнения: 2 072
Rushmore, много забавен филм, препоръчвам.



Бии, давай ти нова загадка.

# 695
  • Мнения: 703
Добре...
Той е банков обирджия,тя медицинска сестра и третия е нейния съпруг,който се оказа пълен мухльо и ги издаде на полицията... Hug Лесно....

# 696
  • Мнения: 2 545
Хей, няма ли кой да я отгатне тази "лесна" загадка?
Нещо замря играта...  Sad

Bee, дай някакъв жокер, че малко да се пораздвижат нещата.

# 697
  • Мнения: 703
Жокер казваш...
Тя е мед.сестра в старчески дом.Той е докаран временно от затвора в този дом.Напълно парализиран е и неадекватен.Но тя решава,че ще направят големия удар заедно. Peace

# 698
  • Мнения: 2 072
Сестра Бети ...май Rolling Eyes
Ако съм познала, нека друг задава, че не мога тази вечер.

# 699
  • Мнения: 703
Не,не е Бети.  Hug
Жокер:Тя се казва Carol.И е смела авантюристка.И само тя се усъмнява,че той не е болен и че симулира.
......Засили се с инвалидната му количка и го изхвърли в езерото.... ShockedИ се оказа права.На него наистина му нямаше нищо,само дето за малко не се удави...

# 700
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
"Където са парите"/Where the money is

# 701
  • Мнения: 703
 HugЕее,най..накрая верен отговор...

# 702
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Развълнувана булка тича по стръмна планинска пътека към малка къщичка, кацнала на върха на скала. Тъкмо е посегнала да отвори вратата, когато последната се отваря и на прага застава тръпнещият в очакване младоженец. Уви, булката така и не идва на сватбата... Wink

# 703
  • Мнения: 703
Toва не беше ли някаква комедия? newsm78

# 704
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Мдаммм, твърде идиотска, при това Laughing

Общи условия

Активация на акаунт