Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 142
Добро утро!   Да се запиша, че съм на линия вече  Grinning

елдра, така здравословно ли закусвате всеки ден у вас?  то и аз се старая да е нещо хем вкусно, хем леко и полезно, ама доста често залагам на сандвичите Blush

# 61
  • Мнения: 38
В интерес на истината,аз от малка не понасям закуските.Просто не мога да хапна нищо преди 12.А и след това не съм по яденето.Да се чудиш, как ги качвам тези ужасно много кила.  #Crazy
Намерих нещо подходящо за нас, да се посмеем: Laughing

Една жена спира такси на улицата и казва задъхано:

– Към родилния дом!

Шофьорът подкарва възможно най-бързо. След малко жената казва:

– Моля, не карайте толкова бързо! Аз работя там.

# 62
  • Мнения: 984
 Joy Joy Joy
Здравейте и от мен. Ние се завърнахме от Варна - хванахме прекрасно време и много разходки  Mr. Green
Колкото до таксито.. ние нямаме кола и си бях мислила да ходя с такси първия път. Не знам обаче кой щеше да дойде като чуе, че е за родилния дом. После като видях и колко води изтичат - ужас, ще наводня някоя кола. Та първия път ме приеха за преносване и бях в болницата, когато раждането почна. Сега нямам идея какво ще правя. Ще вися по цял ден в близката градинка с приготвен багаж  hahaha

# 63
  • Мнения: 0
Елдра и аз бях така, преди да забременея, но сега изцяло промених навиците си, със ставането правя сок за мен и за мъжа ми и приготвям нещо за закуска, за сметка на това още от първите месеци вечер не можех да хапна нищо. А в момента вечер хапвам нещо много леко - плод или мляко и се чувствам по-добре.
За такситата съм чула, че дори някои отказвали да возят бремелинки!?!
М@я благородно ти завиждам за разходките във Варна, обожавам този град, там съм завършила и мъжа ми е оттам, но как се справи с пътуването?

# 64
  • Мнения: 181
Добро утро и от мен. А вица си го биваше. Доколкото за стигането до болницата в онзи момент и аз незнам какво ще правя ако е през деня, защото мъжа ми не работи в града.А съм чувала за истории мами са шофирали до там , но нещо не ми се вярва, а пък тук доколкото знам докато не ти изтечат водите май няма смисал да ходиш до болницата, защото там и без това ще те карат да обикаляш салона.

# 65
  • Мнения: 4 370
Слагате огромните превръзки, мятате се на едно такси и право в родилния. И аз така отидох течаща първия път. Голямо шоу беше.  Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 142
елдра, готин виц  Joy

М@я, ти пък защо ще казваш, че е за родилния дом, когато го поръчваш Mr. Green  после като се качиш, няма как да те върнат  hahaha
Но извън кръга на шегата - това е ужасна практика, как така няма да взимат родилки и бременни  Shocked направо възмутително  #Cussing out

Фея на зъбките, ти откъде беше (извинявай, но не се сещам Blush)

# 67
  • Мнения: 227
Но извън кръга на шегата - това е ужасна практика, как така няма да взимат родилки и бременни  Shocked направо възмутително  #Cussing out
Готин виц  Joy Joy!
И аз се чудя как ще ти откажат...направо  Shocked
Значи ако ни се наложи, няма да казваме за къде е таксито...това е поуката  hahaha

# 68
  • Мнения: 27
Здравейте мили мами, много ще се радвам ако мога да се включа във вашия отбор. На 28 юни очаквам детенцето си. Все още не знаем дали ще е момченце или момиченце, но аз скришно се надявам за мома, защото имам в къщи един малък герой на 2,4 години.  Laughing
Прочетох ви само последната темичка и ми се стори доста забавно при вас.Обещавам да наваксам и с другите темички  Embarassed
Аз съм от Шумен и съм на 25 години (това за информация, ако трябва)

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки
Благодаря на Чин за страхотната тема, пак е много хубава Hug

Честито на патерици на рождениците, че вчера не смогнах да пиша, живи и здрави да сте много радостни мигове с бебоците   love001

Някой беше питал с какво се мажем, аз си взех едно масло на икаров и едно кремче май беше кокона и майка за сега съм доволна. След като ми се обели целия корем сега новата кожа стой такава една мазничка.

# 70
  • Мнения: 27
GARLEY, аз предния път ползвах един крем на Гарниер, ама файда никаква нямаше. Сега съм се ориентирала към обикновено бебешко олио на бочко, дано да ми помогне повече. Това за бебешкото олио ми го казаха майки, когато бях бременна първия път, ама аз все си виках, че колкото е по-скъпо мазилото, толкова повече ефект ще има. Ама уви  Sad излъгах се.

# 71
  • София
  • Мнения: 142
Здравей, Ели, добре дошла Hug  Вече много шуменски мами станахте май  Wink  Аз пък се радвам, че има още някой около моя термин, защото повечето момичета са по-напред и аз се чувствам изоставаща  Laughing

За мазането, аз съм споделяла и преди, че си купих био-мазило - чисто масло от карите (ший), което обаче редувам с бебешко олио.  Засега кожата ми се чувства добре, но да видим какво ще излезе newsm78  Моите съображения са, че и двете съдържат възможно най-малко отрови, които да поемам чрез кожата си.  Не съм сигурна, че тези, които са предназначени специално са бременни, са съобразени с това  newsm78

# 72
  • Мнения: 90
Добро утро и от мен!Добре дошла на Ели  Hug
Не се притеснявай,Sleeping B, и аз съм от "изоставащите"  Simple Smile Тъкмо после ще има откъде да черпим опит  Party
Офф,като ви слушам,всички се мажете,как може да съм такава несериозница...  Tired мазала съм се точно 3 пъти...

# 73
  • Мнения: 722
Ели, значи ставаме три от Шумен Hug
Като гледам за какви мазила пишете, се чудя само аз ли с нищо не се мажа? И първия път не се мазах, пък нищо не ми стана newsm78
Аз да се оплача пак - до понеделник бях в отпуска, 20 дни седях у нас и нямах никакви оплаквания, освен лека депресийка. От вторник съм на работа, още вторник взе да ме боцка около сърцето. Вчера обаче направо се уплаших - вдигнах кръвно след обяд - 135/100, пулс 98. При положение, че кръвното ми обикновено е 90/60, 100/60, с пулс около 72-75. Лежах цяла вечер, днес май съм добре. Нещо не ми се отразява добре трудовия живот Wink. Броя дните докато се върне АГ-то, и си вземам болничния без угризения, и се скатавам зимен сън. Според джипито обаче, мястото на болните е в болницата, останалите са скатавки. Пак ще се сменя явно, все на такива попадам.

# 74
  • Мнения: 0
Sleeping Beauty какво е това по на зад аз съм в последния възможен ден на месеца Hug
няма да се косиш

Иначе тези и двете мазила въобще не са скъпи, сега мисля че никоя няма проблеми с кожата на края стават белите ама според мен всичко си е до кожа ако си еластична ще се разпъне и събере без дори никакви мазила.

Общи условия

Активация на акаунт