Пъзели 20

  • 32 276
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
    Добро утро!  Hug

  venny, много хубави пъзели си снимала в този магазин. Толкова много си харесах от тях,  ooooh!, не казвам "всичките" от скромност. Blush

 Такива красоти в нашата дълбока провинция май не съм виждала. Но книжарници "Пингвин" поне имаме, ще ги наобиколя днес - утре.

 Аз тази седмица съм в болнични, сега си изпивам кафето и сядам на земята да редя. Ох, ами кой ще готви?   chefСъвсем забравих.

          Хубав ден!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 419
АУУУ, в този магазин има зодиакалните знаци на Едука, и то 4000-ник.

# 47
  • Мнения: 113
Ех, загубила съм ви ... И си мислех защо никой не пише  Laughing

Много хубави неща сте показали   bouquet

А от този сайт на Равенсбургер не може ли да се поръчва?  newsm78

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 10:23 от Галля

# 48
  • Мнения: 0
Да ,ginbay  ,4000-ник е  ,а и не съм снимала всички пъзели ,защото бяха много разпръснати из магазина ,докато ходих и снимах нещо взеха да ме гледат накриво.Имаше доста панорами и пеизажи ,снимах тези ,които най ми харесват.Детски също имаше много и лодките са от 3000 части,/които бяха преди на М-тел 2000/

П.П.Забравих да споделя за лампата ,която ползвам . Върши добра работа вечер

http://www.pasatbg.com/jsp/showBigPic.jsp?productId=24113&picExist=1

Последна редакция: пт, 14 яну 2011, 11:30 от venny

# 49
  • Мнения: 9 481
poohcho благодаря   bouquet

venny няма при теб 6-5-подготвена си сериозно Laughing Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 2 141
Вени, къде е този магазин? Пропуснала съм като си писала, че ще ходиш Blush

# 51
  • Мнения: 0
В МОЛ-а на "Цаариградско шосе " на нивото на което влизаш в магазина

# 52
  • София
  • Мнения: 2 164
В МОЛ-а на "Цаариградско шосе " на нивото на което влизаш в магазина
Аааа, сега се сетих, че съм влизала в този Public, но бях ужасно натоварена и набързо взех само една книжка на детето. Не съм обърнала внимание, че има и пъзели.

Ох, толкова кошмарно ми се спи в момента, но отивам да редя... Свободното ми време свършва  Mr. Green

# 53
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Цитат
П.П.Забравих да споделя за лампата ,която ползвам . Върши добра работа вечер

http://www.pasatbg.com/jsp/showBigPic.jsp?productId=24113&picExist=1
На коя фирма е тази лампа,как се казва и от къде си я купувала,а и колко струва  Grinning?

# 54
  • Мнения: 9 481
Разгледайте във Fancy market има намаление  Wink:
http://www.fancymarket.net/component/option,com_virtuemart/page, … _id,114/Itemid,3/

# 55
  • Мнения: 0
Диана, лампата ми е подарък ,но е около 50лв. и я има в магазини за компютърна техника и резервни части ,такива магазини са Елимекс и ги има в доста градове .

# 56
  • София
  • Мнения: 2 164
MTV, не всички пъзели от ел. магазин са налични. Тези дни търсих една детска панорама, която я има в сайта, но реално не беше налична. Така че, най-добре на място  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз все ви гоня Confused,ама време все не стига.
blue_dream- тази седмица ще се постарая да внеса пари за подаръците.

# 58
  • Мнения: 7
Завърших първият си пъзел и съм много горда от себе си   bouquet И сега какво? Май трябва да си купя следващия  Simple Smile  Като чета вие сте направо страхотни, пъзел след пъзел редите. Разгледах и си харесах толкова много, че чак свят ми се зави.  Hug

# 59
  • Мнения: 0
Браво   ililina   !!!!!  newsm10  Страхотна работа ! smile3501 Тази страст е завладяваща .Време е за следващия ! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт