Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 76

  • 32 990
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 56
[
Ами, и без това Хасрет не му вярва защо е бил с Бахар, какъв е смисълът да й доказва нещо, при положение че тя му няма доверие и сама не иска да види истината? Пак повтарям той няма да се жени за Бахар. Така че Хасрет не може да знае до колко са сериозни отношенията им.
Зависи каква е жената и нейният характер. След като Хасрет най- нагло му каза в лицето, че е щастлива и се вълнува много, ходи в университета да му съобщава, че няма да ходи на уроци, отиде след урока му да му каже за сватбата (което за мен си е чисто лицемерие), а и случайно сватбата е след една седмица, как Мурат да й се обяснява в любов? Аз на негово място щях да се опитвам да избягвам срещи с нея, та да ми мине болката. Няма ли да изглежда странно Мурат да признава любовта си на бъдеща очевидно щастлива годеница? За мен Хасрет си се държа точно така. Явно е много доволна. Thinking
Хасрет защо му е казала,че е щастлива защото е сигурна,че Мурат е с Бахар.И ето сега в ресторанта той го доказа.
А затова си много права Мурат трябва да избягва срещите с Хасрет и да се среща с Бахар.
Защото Мурат видя до къде го докара Бахар и пак продължава стара песен на нов глас.Оставия да работи с него.Да му е честита.

# 736
  • Мнения: 3
От руския сайт.

Мне понравился коммент на фейсе

Have anyone watch the comedy show of today, it is called

Mahzala fi elhob

The players are


Levent playing the LOVER
Hasret playing the Happy Bride
Murat playing the Indifferent man
Saime playing the Comprehensive Mom
Nesrin playing the Joker (with her stupid smile)

Левент играл во влюбленного.
Хасрет играла в счастливую невесту.
Мурат играл в безразличного мужчину.
Сайме играла во всеобъемлющую маму.
Несрин играла Джокера, со своей дурацкой улыбкой ))

# 737
  • София
  • Мнения: 7 893
Роси , че Онур е добър спор няма , ама мазен ми идва.
Иф не е от нета ,точно така си беше.Не трябваше да свършва така този епизод,щото другия едвали ще почне от там ...
сценаристи никога не довършват момента. А моментите дето ги почват , се чудя , дали и те не са решили да помогнат някъде и начинаещи студенти да им пишат сценария Joy Joy Joy

# 738
  • Мнения: 0
  Хасрет и Мурат не са провели никакъв разговор за чувства досега.Защо да си искат обяснение.Левент успя за нула време да каже всичко ,което Хасрет искаше да чуе от Мурат.Но той не направи никакъв опит, без да има пречки за това ,поне в последните серии.

# 739
  • Мнения: 10 240
 


Петък ни донесе и радостта от преведения епизод ( благодаря на екипа  newsm51 ) и неудовлетворението от новия епизод ( другият екип има над какво да се замисли или да ни вика спешно да помагаме!).

Да продължим да се ядосваме в НОВАТА 77 ТЕМА

# 740
  • Мнения: 2

И на мен ми направи впечатление тази покана в последния момент. Затова си помислих, че използва изкочилата възможност да я накара да говори за онази вечер. Нашата мома нали му каза, че не му вярва и трябва и друг да обяснява какво е ставало на балкона. Даже му се ядосах, като реши да я кара да ревнува. Ама нейсе, дано да се засрамят от малките. Те поне се борят за любовта си. Сайме почна да се обажда. Дано да набере сила бързо и да разтърси малко Хасрет.
Саиме по- скоро се обади заради прибързаната сватба, а не заради самото приемане на предложението. Peace Както и предполагах, подкрепи дъщеря си в глупостта. Дори каза на Левент, че при всякакви обстоятелства ще я подкрепя и освен че е била изненадана от годежа, също така и е щастлива. Левент бил добър човек и щял да я направи щастлива. Сама си извади заключенията. Peace

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Наистина Сами не беше от екипа на ПнС.Когато започна сериала да се снима Сами снимаше в Антакия сериала "Градчето",след като спряха сериала му,той се върна в Истанбул и започна да снима в сериала на Селма Ергенч/може да бъркам името и/.И нейния сериала го спряха.Та Сами затова беше постоянното присъствие на снимачната площадка,а и всички от екипа му са познати,ако не приятели.

Сериала на Селма завърши някъде или на 14 или `16 епизод, но един месец след края на сезона на Пленителката

# 742
  • Мнения: 19
Тази серия годеж а другата серия ще гледаме две сватби на инат,а после и два развода ах колко елементарен сценари,в този сериал явно целувките са забранени и ми идва на акъла започвам да си мисля ,че тезе сценаристи да не би да са от някои род със стари традиций дето целувките и прегръдките са забранени.Вижте какво става в другите сериали целувки прегръдки и какво ли не  а нашия сериял язък newsm78  newsm78

# 743
  • Мнения: 1 875
Сега, на мен ми се струва,че другата серия Кадир ще се обади на Мурат от полицията,а не на Хасрет.Тя ще разбере от Мурат,ако той изобщо и каже и ще почне едно бягане към полицейското.Поне двамата да се хванат за ръце и да не се пуснат повече. Joy Joy Joy Joy

# 744
  • Мнения: 0
Аз останах с впечатление, че присъствието на Бахар не беше предвидено,
Мурат я покани инцидентно, не мисля, че ще се заиграва с нея,
по картинки изглежда плоско, ще се разбере след превода, по скоро Левент ще го направи.


 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И на мен ми направи впечатление тази покана в последния момент. Затова си помислих, че използва изкочилата възможност да я накара да говори за онази вечер. Нашата мома нали му каза, че не му вярва и трябва и друг да обяснява какво е ставало на балкона. Даже му се ядосах, като реши да я кара да ревнува. Ама нейсе, дано да се засрамят от малките. Те поне се борят за любовта си. Сайме почна да се обажда. Дано да набере сила бързо и да разтърси малко Хасрет.
Аз също си мислих, че ще им спретне една "очна ставка" и да им покаже истината, но къде ти!
Този екип ясно, че няма да излезе от детско-юношисткия калъп.
Забелязахте ли Мурат, как гледаше реакцията на Хасрет при идването на Бахар! Заприлича ми на
погледа му, когато в първи сезон, я предизвикваше, да си признае, че знае за облога (на бара)!

# 745
  • Мнения: 197
Много ми е мъчно за Хасрет. Толкова много обича Мурат, но се умори да гадае какво ще стане с тях и се предаде като го видя на балкона с Бахар.
В крайна сметка Хасрет има от него една песен, една-две целувки и една плоча. Ни целувка , ни   думица, че я обича цяла есен и половин зима. Тя ясно се изрази пред Сайме - един ден е добър, на сругия е студен, ходи и се връща и нищо не обяснява. Човек споделя с хората, които обича и уважава. Нашият оджа говори само с парижкия си приятел. Тя Хасрет циганка, циганка ама не ни са я показвали като гадателка. Как да отгатне какво става в главата на Мурат като той самият още не е сигурен какво иска.

Коя от нас би живяла само с мечтите си. Хасрет живее с тях от лятото и развитие никакво! Всеки би се отказал.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мишенце,и аз мисля че имаше някакъв скрит подтекст в подаряването на снимката-в смисъл на "совите не са това което са" Mr. Green.Дано и на нея и просветне защо и я дава.По отношение на Кадир-той сега сигурно дирекно ще се обади на Мурат и двамата с Хасрет ще хукнат да го освобождават и....евентуално може да си поговорят като хората NaughtyАз неказвам,че сценария е отвратителен,ами само че е елементарен,толкова пъти вече са използвани тези похвати с ревността .Да си спомним Аси-тя прие предложението на Али,той -Зейнеп.А то и в почти всички други сериали действието се развива по същия стереотип-1001 нощ ли не щеш,Под липити ли и т.н да не ги изреждам.Явно имат някакъв изработен шаблон и всички се движат по него.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 13 нови отговора. #Crazy #Crazy #Crazy

# 747
  • Мнения: 2
Хасрет защо му е казала,че е щастлива защото е сигурна,че Мурат е с Бахар.И ето сега в ресторанта той го доказа.
А затова си много права Мурат трябва да избягва срещите с Хасрет и да се среща с Бахар.
Защото Мурат видя до къде го докара Бахар и пак продължава стара песен на нов глас.Оставия да работи с него.Да му е честита.

За мен това не е причина. Мурат поне (до последната сцена) не е навирал в лицето й евентуалната си връзка с Бахар. Хасрет не се ли замисли за какво му е на Мурат да си крие връзката с одобрената от мама жена и да се "занимава" с Хасрет? Тя трябва отдавна да е разбрала, че Мурат не е женкар. Не се ли замисли също така Хасрет за "приятелството" на Левент и Мурат? Макар и двамата да не се траят вече, на Мурат със сигурност му е тежко, че точно на врата на Левент се хвърли Хасрет.

# 748
  • Пазарджик
  • Мнения: 425
Роси, играта на всички актьори е перфектна, а в тази серия наистина Онур Сайлак
беше страхотен и честно казано симпатизирах на героя му през цялата серия!
Не ме гърмете сега hahaha

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm03

# 749
  • Мнения: 1 095

Ами, и без това Хасрет не му вярва защо е бил с Бахар, какъв е смисълът да й доказва нещо, при положение че тя му няма доверие и сама не иска да види истината? Пак повтарям той няма да се жени за Бахар. Така че Хасрет не може да знае до колко са сериозни отношенията им.
Зависи каква е жената и нейният характер. След като Хасрет най- нагло му каза в лицето, че е щастлива и се вълнува много, ходи в университета да му съобщава, че няма да ходи на уроци, отиде след урока му да му каже за сватбата (което за мен си е чисто лицемерие), а и случайно сватбата е след една седмица, как Мурат да й се обяснява в любов? Аз на негово място щях да се опитвам да избягвам срещи с нея, та да ми мине болката. Няма ли да изглежда странно Мурат да признава любовта си на бъдеща очевидно щастлива годеница? За мен Хасрет си се държа точно така. Явно е много доволна. Thinking
И аз, точно това си мислех, казва и истината, но тя не му повярва, от тук нататък няма значение, какво ще и каже и какво ще направи - то се видя, че тя  истините взема за лъжа, а "лъжите" взема за истини, но хората са казали - каквото почукало, такова се обадило.
Ние достатъчно добре видяхме, че той страда и то много.
А когато беше с баща си в ресторанта, изпита лек срам (баща му директно го попита, дали обича Хасрет), очите му се напълниха със сълзи, брадичката му затрепери, кимна с глава, за положителен отговор... Божеее, добре, че има баща си. Хасрет, Левент, Несрин - всички го предадоха....
Направи ми впечатление, че при Хасрет не беше така, поне по сценарий трябваше да покажат повече угриженост в нейния образ (така ги усещам аз нещата)

Общи условия

Активация на акаунт