"Let the Sunshine In"

  • 29 303
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 875
Браво Hug
Моят си умира за хапчета и съм вдигнала на високо всички лекарства.  Не ми се мисли, ако набара нещо.

# 676
  • София
  • Мнения: 39 937
Същата работа. Само витамините ми бяха на ръка разстояние.

# 677
  • София
  • Мнения: 980
Ан, голям немирник си имате, при вас е весело, както се казва Laughing.
Вики, честити ви рисунки и от мен.
Семирамида, де да можех и аз да се похваля с обуване на тесни дънки, ама си ми останаха 6 кила след бременността +още 5 след 25-тата годишнина (пардон 15-тата  Mr. Green) и... ще трябва да ставам злояда и аз.

А Сами е добре, ходи вече и по стената, преди му беше трудно. Става все по-голям инат за яденето и не знам как ще я караме, ще минаваме на фотосинтеза, май.

# 678
  • София
  • Мнения: 3 414
Ан едно ударно подсилване сте направили,радвам се че сте се разминали Hug
Айде и другия със суха неспираща кашлица,направо място немога да си намеря.
Орелия как сте?

# 679
  • София
  • Мнения: 39 937
Дияна се прибра. Давах й Инфлуцид, защото гласа й спаднал, но не я боляло гърлото.
александър вднага гракна "ям", ама не го огря.

Няма да ви кажа колко черни памперса сменям Simple Smile Ама и доста въглен си пийна.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 711
АнМАри, добре че сте се разминали леко  Hug Много трябва да се внимава с лекарствата. Моите диванета по принцип не биха си взели нещо без да ме питат, но въпреки това им нямам доверия ги ги държа в шкав нависоко. Иначе и те са пристрастени към лекарствата и настава голяма драма когато давам нещо само на единия, то са ревове, все едно давам шоколад  Joy

Ива, а как се повлияват кашлиците от хомеопатията? Питам, защото аз за сега съм много довлна. Ето вчера следобяда Лора отново направи страшен пристъп, направо въздух не можеше да си вземе и нямаше сили да се изкашля. Дадох лекарство, изкарахме тежка нощ, но днес е добре. Е все още кашля, но е откашляща и вече е на крак и с апетит. Аз вчера следобяда дори не издържах и й направих една инхалация с Вентолин, обаче въобще не й подейства. Като си спомня преди такова състояние само урбазон я оправяше, а сега за 1 нощ и вече е почти добре.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 965
Хелче, много се радвам, че Лорчето вече е добре и бързо се повлиява.  Hug
А хомеопатичното си го имате предварително ли? Или като направи пристъп ходите до хомеопата?
АнМари, мина ли ти болката в бъбрека/яйчиника?
Ани, браво на Сами за ходенето. Скоро ще тичаш след него. А за храненето ... Вики като стана злояд имах неразумността да го храня на филмчета (нещо, което му взема вниманието) и сега ми е трудно да го отуча. М, сещам се, че навън по-лесно го хранех.

# 682
  • София
  • Мнения: 39 937
Вики, мина. Явно и почивка ми е трябвало.
Като се притесня за нещо и веднага ме удря там. Уж не бях притеснена като тръгнахме към Пирогов, ама явно съм била Simple Smile

annie13, браво на детенце. И Дияна ходеше с опрени длани по стените.

# 683
  • София
  • Мнения: 1 711
По принцип още в началото ни даде лекарство, което да даваме при пристъп. Вчера обаче не се повлия от него и го сменихме с друго, което имахме от онзи ден, беше го дал за Дани, като му беше лошо и повръщаше. Аз вече съм посъбрала към 10на лекарства, но нали се луваме всичките и всеки има по 2-3. Същото се получи и с конституционалното лекарство на таткото, оказа се че покрива симптомите на вируса с повръщането и се повлияха много добре от него. Ако е през деня ходим при него, правим проследяване и дава той лекарство, ако не може да ни види, консултираме се по телефона и купуваме от аптеката. Доволна съм, снощи в 23:00 часа говорихме, смени лекарството и се подобри.

# 684
  • София
  • Мнения: 3 414
Хелче индивидуално е,има подобрение но кашлицата не спира от раз.

# 685
  • София
  • Мнения: 39 937
Да си похваля гарджето. Ходихме на кръчма със стари приятели. И получих похвала от една възрастна госпожа дребо колко много говори Simple Smile Беше учудена Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 875
Браво на Алекс Simple Smile

Ива, закъсахте го вие, надявам се днес сте по-добре Hug

Ние сме добре, хремата отшумява сякаш..

# 687
  • Варна
  • Мнения: 965
Хелче, честит имен ден на Лорчето! Да е много здрава и щастлива!   bouquet
Ива, ти празнуваш ли днес?  newsm78

# 688
  • София,
  • Мнения: 4 267

Честит имен ден на всички, цветенца, тревички, храстчета и дръвчета  Joy Живи и здрави да сте! Hug


НА Лорка специално, Хелче да е жива и здрава и много щастлива, весело и кщастливо детство! А какви сте ги свършили пак преди празника, два дни не сме се чували и леле, радвам се че сте добре вече и всичко е отшумяло пак така бързо!  Embarassed

# 689
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит Празник на всички  bouquet  bouquet
Празнувам,опашки пред църквите до нас,не посмях да вися с децата да чакам.
Много по добре е Ради,единия го лекувах с АБ другия с Х за едно и също,направо по часова им бяха еднакви симптомите само в разлика 1 седмица.За сега този с Х се оправи мн.по бързо

Общи условия

Активация на акаунт