За почистването на порите...

  • 11 647
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 478
Наде, за тоника на Биотрейд си говорихме тук Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 505
Наде, за тоника на Биотрейд си говорихме тук Simple Smile

Тоникът е чудесен,когато си го купих,съвсем не очаквах много.Свива порите доста бързо и качествено-за малко повече от седмица резултатът вече беше налице.Но не го препоръчвам на тези,които не траят да им щипе на лицето (това трае около минута,но е много силно).

# 17
  • София
  • Мнения: 9 478
Но не го препоръчвам на тези,които не траят да им щипе на лицето (това трае около минута,но е много силно).
E, то са го казали хората: ''Трай бабо за хубост''! Mr. Green
Колко х седмично го ползваш? Thinking

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Копче, искам да видя точно кои е този тоник на Биотрейд, ходих на линка от предната тема, но явно са махнали тоника от сайта има само активен и почистващ. Ти за кои говориш?

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 938
PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%
Ето за този говори Копче.
Ще го пробвам и аз.
Голяма съм мърла, що се отнася до поддържане на лицето. Ама както казва една позната (маниячка) Трябва да се консервираме преди да се сбръчкаме, щот после не се махат бръчките Mr. Green

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Линка е същия но като го отворя ми се сменя веднага с http://biotrade-bg.com.server05.hostbgproject.com/ което е заглавната странница и аз затова реших ве го няма и търсих в продуктите, но открих само горните два лосиона ще опитам пак явно не търся добре (аз май смених темата извинявайте). Много ми хареса тава което казахте за този лосион, но незнам какво да търся в аптеката

# 21
  • Мнения: 8 505
Но не го препоръчвам на тези,които не траят да им щипе на лицето (това трае около минута,но е много силно).
E, то са го казали хората: ''Трай бабо за хубост''! Mr. Green
Колко х седмично го ползваш? Thinking

На флакона пише сутрин и вечер,но аз го ползвах само сутрин,докато се въдя някакъв ефект.След това-през ден.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 478
Копче, искам да видя точно кои е този тоник на Биотрейд, ходих на линка от предната тема, но явно са махнали тоника от сайта има само активен и почистващ. Ти за кои говориш?
Точно така!
Търсиш в раздела " Професионална грижа за кожата". Не са го махали от сайта. Не знам, защо на теб ти зарежда така. newsm78

# 23
  • Мнения: 2 978
Да, този тоник е хубав, но за  употреба при мазна и  склонна към акне кожа.

Ако ти е суха, забрави!!!!

Има маска на Ив Роше, с твърди частици...нанася се лесно и после с кръгообразни движения се премахва.
След това се мие с хладка вода.

Аз съм доволна много.

Обаче незнам как се казва Embarassed Доколкото си спомням точно такъв тип маска е само една.
Другите са хидратиращи, стягащи, успокояващи и т.н.

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
и едно малко офф-че от мен-видях, че има кремове на тази фирма! Някой ползвал ли е и какви са отзивите? Мерси предварително!   bouquet

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Намерих го - ами като чета между редовете само ...
То няма картинка пък аз го търсих наи-ве4е за да видя как изглежда та да знам като отида в аптеката. Сега да видим дали много щипе Wink
Мерси Копче!

# 26
  • Мнения: 218
Маската от хума е чудесна ! А сега има и една на Ейвън -глинена ,пак е много добра за стягане и почистване .
и аз съм пробвала на Ейвън, Орифлейм и още няколко други марки, но като цяло глинените имат доста добър ефект. Само дето първо стягат кожата, а после се отпуска ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 9 478
То няма картинка пък аз го търсих наи-ве4е за да видя как изглежда та да знам като отида в аптеката. Сега да видим дали много щипе Wink
Мерси Копче!
Ами на външен вид прилича много на един мой лакочистител на Forte в момента Simple Smile. Пластмасово шишенце, цилиндрично с капачка и синкава течност вътре (или май беше прозрачно). Като водичка си е. Пише си на него: ексфолиращ тоник.  Simple Smile

За начало започни само вечер и през 2 дена. То само ще си покаже, де,  Wink
А и маската е хубаво да я вземеш. 11,40 лв. струваше в нашата 'Санита', за 65мл.

Аз май ще си я взема маската, ей така защото е без отмиване. А мен мноогo ме кефи това, че ще си спестя още една процедура така. Mr. Green Party

# 28
  • София
  • Мнения: 9 478
Сега пак се сетих за аспириновата маска за почистване на порите в домашни условия. Simple Smile
Та да ви я припомня:
"5-6 аспирина (обикновени, без глазура) се стриват на фин прах. Прибавя се малко розова вода или кисело мляко, или гел от алое, и т.н. за да стане гъста кашичка, която се намазва на лицето, далече от очите, и се оставя така за 10-15 минути. После се отмива, минава се по кожата с един тампон напоен с розова вода или нещо от този род, нанася се някакво кремче, и воала! Предупреждение - маската може да действа изсушаващо, да се ползва с мярка. По-скоро е подходяща за мазна и склонна към образуване на комедони кожа. И определено не е за суха и(ли) чувствителна кожа, както и за хора чувствителни към аспирин, или такива с астма. Колко често се ползва и колко аспирина се слагат зависи от типа кожа и е доста индивидуално, но все-пак е добре да не се прекалява." (от тук) Simple Smile

# 29
  • sofia
  • Мнения: 8 938
и едно малко офф-че от мен-видях, че има кремове на тази фирма! Някой ползвал ли е и какви са отзивите? Мерси предварително!   bouquet
Аз мисля да взема този за лице и този за ръце, като подарък за Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт