Любители на кучета-18

  • 42 146
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Моят Лео никога не е гризал и правил бели в къщи, но затова пък ни изпояде нас  Confused
Тук седи в засада, готов да атакува и погледът му не предвещава нищо добро ...

# 676
  • София
  • Мнения: 3 789
Страхотна снимка! И уникален коментар hahaha Joy

Може да опитате с гадното и силно викане, Джеси така я отучихме да хапе  newsm78

# 677
  • Мнения: 678
Eто бандитите Блум и Дюк.
http://media.snimka.bg/8216/022688142.jpg?r=0

# 678
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Сладури  Heart Eyes
Може да опитате с гадното и силно викане, Джеси така я отучихме да хапе  newsm78
Не става. Настървява се още повече, започва да лае и атакува, опитва се да ме изгони от стаята. Кога ли ще му опухам опашката както си му е редът...

# 679
  • Враца
  • Мнения: 2 735
 Shocked ooooh!

Не бих изтърпяла един въшльо да ми се държи така ...

# 680
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Сега гледам клипове на Сизър и мисля ...  Simple Smile
На Леонардо му предстои ТВУ при всички  случаи. Няма да му се размине.

# 681
# 682
  • Мнения: 6 905
Аз вече 5 години нямам куче, но искам да се запиша при вас, защото рано или късно пак ще имам, пък и съм си кучкарка по душа.

mmmshushy80, как ти дава сърце да лишаваш този сладур от човешка храна  Laughing
Не е голям, няма да е скъпо.....
Нашият глезен дакел щастливо доживя до почтената възраст 15 години и 3 месеца като се хранеше само с човешка храна. Предимно супи и готвено или пастет. Кучешка храна не е ял с изключение на малко гранули за разнообразие ако поиска.

# 683
  • Мнения: 850
Unknown_lady , ама той голям калпазанин  hahaha
просто са страхотни , колко маника останаха ?

  Dincho, не знам дали седи гладен , според мен не ... просто от яденето само на кучешка храна не качва , просто щиглец ... единственото , което ме спира да давам от нашата храна, е че наистина искам най-доброто за него и за здравето му  Simple Smile

# 684
  • Мнения: 678
mmmshushy80,само една женска,другия /Дюки/ си е нашия,мъжо ще го прави служебно куче.

# 685
  • Мнения: 850
mmmshushy80,само една женска,другия /Дюки/ си е нашия,мъжо ще го прави служебно куче.
дано скоро и тя си намери хубав дом , мен ми е много жал ... при нашия вет е и магазин за животинки и там от началото на февруари седи едно малко йоринце  Sad и аз като ходя през седмица, много се натъжавам.

# 686
  • Мнения: 459
Моите маймунки пораснаха вече:

Брайт дей на 2 месеца.


Барби и Брайт

# 687
  • Мнения: 6 905
...............................
  Dincho, не знам дали седи гладен , според мен не ... просто от яденето само на кучешка храна не качва , просто щиглец ... единственото , което ме спира да давам от нашата храна, е че наистина искам най-доброто за него и за здравето му  Simple Smile

Хубавите свински пържоли, кюфтета, пълнени чушки, пилешка супа, печено пиле и т.н. не мисля, че са вредни за здравето на кучО и има нещо по-добро от тях   Hug

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 22:20 от Dincho

# 688
  • Враца
  • Мнения: 2 735
Dincho, и аз така процедирам при изхранването, но тук това не е на почит  Peace

А  маймунките са уникални!!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 689
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
elndim Останах без дъх от маймунчовците ....  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт