ДЕПАКИН НА ЗДРАВИ ДЕЦА В ЯСЛА

  • 15 951
  • 239
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 138
ursi в повечето такива случаи при сигнал медиите веднага са го отразявали и осведомявали конкретните инстанции, неведнъж дават репортажа и обявяват, че по случая тече проверка, особено когато става дума за деца  Naughty

# 211
  • Мнения: 3 181
Мисля, че жената е била объркана и стресната, пуснала е тема във форума, защото е очаквала разбиране и подкрепа, а вие буквално я изядохте.

# 212
  • Мнения: 3 181
ursi в повечето такива случаи при сигнал медиите веднага са го отразявали и осведомявали конкретните инстанции, неведнъж дават репортажа и обявяват, че по случая тече проверка, особено когато става дума за деца  Naughty
И какво става след проверката-НИЩО, много шум за нищо!

# 213
  • Мнения: 771
Супер, вместо мнения-махленски караници! Поне изчакайте авторката да се включи, за да обясни до къде е стигнала. И аз смятам, че трябва да се говори с конкретни имена.Ако не друго, поне останалите майки ще внимават, а това не е без значение.

# 214
  • Мнения: 508
"Г-жо ", само ти ли не разбра за коя ясла става въпрос, че то си пише. Ама чети по-добре!
Не, не съм от " градинката". От служебния си комп. си губя времето да пиша. Въпросната майка ми е колежка и приятелка. Ама...давай развинти си въображението, явно само това е начина. Аз мисля да поработя.
А.... и ако не влизам, е защото не искам да ви чета и си имам друга работа, не, че  кроя световна конспирация)))))))
ТО ОСВЕН ЖАЛКО...СТАНА И СМЕШНО!

# 215
  • Мнения: 15 379
Защо да сме я изяли? Никой не я е обиждал.
Задаваха се въпроси и се търсеха отговори. Ако това е нападане и изяждане...

Урси, щом е станало смешно вече, да разбираме ли, че темата е поредната пързалка?
Щото нищо смешно няма в това, детето на твоята колежка и приятелка да бъде упоявано с Депакин.

# 216
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826


Аз НЕ обичам да се боря с вятърни мелници,но не дай си боже ми се случи подобно нещо,всеки в тая държавица би разбрал,форума щеше да бъде последното място,където бих се оплакала.Да помним случая с майчето от болницата,но пък и всички видяхме по ТВто репортаж.За тези няколко дни от началото на темата,не виждам нищо/дори като отговор на въпросите,които задаваме на авторката/

# 217
  • Мнения: 3 181


Аз НЕ обичам да се боря с вятърни мелници,но не дай си боже ми се случи подобно нещо,всеки в тая държавица би разбрал,форума щеше да бъде последното място,където бих се оплакала.Да помним случая с майчето от болницата,но пък и всички видяхме по ТВто репортаж.За тези няколко дни от началото на темата,не виждам нищо/дори като отговор на въпросите,които задаваме на авторката/

И да напомним какъв беше резултата от репортажите?
Имаше ли положителен такъв?
Дълбоко се съмнявам. Ей, това са вятърните мелници. кауза предварително обречена на неуспех.

# 218
  • Мнения: 150


Аз НЕ обичам да се боря с вятърни мелници,но не дай си боже ми се случи подобно нещо,всеки в тая държавица би разбрал,форума щеше да бъде последното място,където бих се оплакала.Да помним случая с майчето от болницата,но пък и всички видяхме по ТВто репортаж.За тези няколко дни от началото на темата,не виждам нищо/дори като отговор на въпросите,които задаваме на авторката/

И да напомним какъв беше резултата от репортажите?
Имаше ли положителен такъв?
Дълбоко се съмнявам. Ей, това са вятърните мелници. кауза предварително обречена на неуспех.


Може и да не е имало резултат,но поне е направено нещо,а не само писане във форума.

# 219
  • Мнения: 508
Защо да сме я изяли? Никой не я е обиждал.
Задаваха се въпроси и се търсеха отговори. Ако това е нападане и изяждане...

Урси, щом е станало смешно вече, да разбираме ли, че темата е поредната пързалка?
Щото нищо смешно няма в това, детето на твоята колежка и приятелка да бъде упоявано с Депакин.



Много ясно, майка та си няма друга работа и ви " пързаля", щот няма сняг.
Моя извод от цялата работа от последните 5 мин в този форум, е, че не държавата ни е скапана, а ние.

# 220
  • Мнения: 15 379
Държавата сме ние Урси Wink. А не някое имагинерно извънземно.
И ако такива проблеми се решават по форумите Stop.

# 221
  • Мнения: 753
Цитирам ursi :
Като начало детето НЕ ХОДИ  и НЕ ЛАЗИ, така всеки може да си направи сметка как  може да попадне лекарството в ръцете на детето. И какво означава “ лош контрол” ? Хапчета който СЛУЧАЙНО се сипят над главата на детето ли ? Аз не мога да си го представя. Няма епилептици в семейството."

Но не разбирам как са го взели на ясли/при това държавни/ като дори не пълзи?по закон трябва да е навършило поне 10мес, но в повечето случаи ако не са проходили не ги взимат?

# 222
  • Мнения: 771
ursi , твоето включване се изчерпва с обиди. А ако се задават въпроси е с цел да посъветваме и помогнем на майката. Ако ние не й ги зададем, ще са други и ако и на тях не даде отговор нещата ще се обърнат. И защо мислиш, че в началото всички бяхме в ужас, а сега избистрихме нещата до въпроси.....! Аз, лично й вярвам, но само с догадки и устно убеждение нито полиция, нито Инспекторат ще направят нещо.
И....аз не приемам, че съм "скапана"! newsm78

# 223
  • Мнения: 115
Вие не сте разбрали смисъла на темата!Аз исках съвет на мое място какво бихте направили.Не съм ви искала мнението относно истинността на "историята" не сте вие хората които ще преценявате тези неща.Относно заведението за което говоря,ако искате да отида и да кажа на директорката "до седмица ще ви направят проверка,оправете нередностите" за всяко нещо се иска време.Благодаря на всички участвали във форума,не сте вие хората на които да давам обяснения.
Приключвам темата!

# 224
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
URSI ако всички в тая държавица работеха,колкото ти стоиш във форума,досега всичко да се е оправило.

Общи условия

Активация на акаунт