Отговори
# 720
  • До морето...
  • Мнения: 270
TEDDY_BEAR ,и аз съм като теб с коремчето.Упокоихте ме,че е още рано да си личи.Абе и аз така си мислех,но като стоя и започвам да си мисля някакви неща Crazy
Относно сутиените определено трябва да ги сменям,че много ме стягат вече тези,които имам Grinning
А пък не се мажа с нищо засега освен с лосион за тяло де..Но нищо по-специално не съм си купувала все още за корема..Ще трябва да си взема може би newsm78
 Hug

# 721
  • Мнения: 144
Дани, аз също се бъркам, заради тези лунарни и календарни месеци, гестрални седмици и т.н. За това, за да не се чудиш и да не бъркаш и лъжеш хората около теб. приемай датата на ерминът си, за начало на новия месец, както ти е казала Иланка. Точно заради тези неща една вечер с майка ми се скарахме. Така  и не изяви желанието да ме разбере, относно лунарните и календарните месеци.  #Cussing out #2gunfire

# 722
  • Мнения: 0
Ето за лунарните и календарните месеци http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/

# 723
  • Мнения: 88
Здравейте и тука! Викам вече да пиша, а не само да ви шпионирам вие какво пишете  Laughing
angel5, и аз съм чувала добри неща за Коконата, още повече, че май била специализирана за бременни. Аз се мажа с ейвънско масло на планет спа, че имам мноого стрии и ме е страх да не се нацепя до края.
И аз забравих, Дани, честито за двойната радост!
Аз много си се радвам на коремчето, особено понеже досега нямах никакво, но си го крия под по-широки блузки  Embarassed
Вчера гледам сте коментирали половинките и набезите им в кухнята  Laughing Да кажа, че мойто слънце като го избирах, гледах да е готвач   chef, че поне туй да си спестявам в домакинството.
Илианка, за трошенето няма да се стягаш. Откакто разбрах за малечкото пашкулче в мен съм станала тааакъв непукист, чак като дебил. Не бързам за никъде и не се ядосвам за нищо! Спокойствието и здравето са най-важни!
Друго, друго... А дайте да ги видим тез скинита, аз досега съм на финес-русе, ама ще трябва да купувам скоро, че  bombs
Айде стига от мен засега!

# 724
  • До морето...
  • Мнения: 270


Хубавото на това двуплодната бременност да е втора, особено когато са нормално заченати от наблюденията ми е че шанса да се износят големи и здрави бебета е по-голям.
.....


 newsm78 сега аз трябва да умирам от притеснение през цялата бременност ли, при положение че не отговарям на нито едно условие  newsm78 ? Не, че нещо, ама подобни сентенции можеше и на лични  Tired
Мацка ,изобщо не си слагай тези приказки,ако питаш мен..Толкова сме индивидуални всички,че за мен/не че чак толкова разбирам от тези неща/,но тук общо взето няма правила и нищо не е сигурно,че ще стане така,както е било при някой друг или както се води по статистика и т.н.. Молиш се само всичко да е наред ,успокояваш се ,мислиш позитивно и се абстрахираш от всякакви подобни приказки... Hug
Поне аз така се опитвам да правя,защото и на мен се мъчат да ми казват колко съм бледа,питат ме дали съм болна,а аз без фдт от нас не излизим и той е с 2 тона по тъмен от моята кожа,такаче няма как да се види дали съм бледа  Crazy Joy Абе спокойствие и силен дух  bouquet

# 725
  • Мнения: 1 165
Момичета, позитивното мислене наистина е много важно. Вярно, че каквото е писано това ще стане, но пък не е нужно сами да психясваме. Аз по принцип съм страшна паника, даже от 2 дни се чудя как можах да купя онези бодита? Ами ако пак стане нещо? И в следващия момент започвам да си повтарям, че всичко ще е наред и се радвам, че съм г купила тези дрешки.
Нека се опитаме да мислим позитивно.В наша полза е!

# 726
  • Мнения: 0
Трябва да мислим позитивно! Аз се убедих в това, защото 1 год. бебеправихме и всеки месец като ми идваше се депресирах, четях какви ли не неща и си втълпявах, че ми има нещо и затова не забременявам! Октомври месец прочетох една книга и реших да опитам да приложа положителното мислене и визуализирането. Сметнах, че не може да ми навреди, а евентуално да помогне. Трудно беше за песимист като мен да отклонявам отрицателните си мисли, но съм убедена, че това ми помогна да забременея още през ноември. Сега разбира се прилагам методите във всеки аспект от живота ми!

# 727
  • Мнения: 74
Няколко човека бяха питали за сутиена на Скини... ами не успях да намеря линк в интернет, явно няма хубав онлайн магазин на марката. Аз моя го взех от магазина им в Сити Центъра в София, цената беше ако не се лъжа 59 лв., което ми е много за сутиен (аз си имам психологически лимит от 40:)), но е подарък от сестра ми и наистина се оказа много издръжлив. От тези модели има в бяло, бежово и черно.
Сега се сещам, че в повечето големи магазини за бельо има някакви basic колекции с телесни цветове, без дантели и т.н., та именно те са подходящи за нас сега, имат и избор от материи - ластични или памучни. По мой спомен и в Етам, Триумф би трябвало да има подобни. От българските марки аз честно казано никога не съм имала сутиен, но нали и голяма част от Скини се правят в България, не мисля, че ще са по-лоши, а цената сигурно е много по-добра.

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 12:40 от monikabiri

# 728
  • софия
  • Мнения: 1 745
 нещо от сорта ,но нямаха такъв широк ластик отдолу  Rolling Eyes
http://www.skiny-shop.de/Nach-Marke-Hersteller/Damen-Be-Skiny/Sk … l-BH-BeSkiny.html
по скоро такъв модел
http://www.skiny-shop.de/Skiny-Damenwaesche/Skiny-BH/Skiny-Trian … -BH-Conquest.html

# 729
  • Мнения: 433
Здравейте. Благодаря много за подкрепата   bouquet  Hug

Тази нощ спах за първи път 8ч откакто забременях. Починах си за сметка на главата ми Simple Smile))

За феталната - вчера бях - струва 70лв. Направих си и биохимичен скрининг - 27лв. Общо 100.

За корема - имам бая голям. На фона на слабото ми тяло съм си бременна отвсякъде. Но сега не съм го мазала, защото мазилото ми е в къщи, а аз съм при мама и татко. Че моя сладур е на антибиотици, та чакам да оздравее.

Видях, че сте обсъждали цигарите в началото - в тая болница бая се дърпаше. И то жени с големи кореми, с близнаци, с едно. И не бяха циганки. Някои не са спирали през цялата бременност. Но не са и прекалявали - до 3-4 цигари на ден. Което пак си е много според мен, въпреки, че и аз съм пушачка успяжам да устискам. В много краен случай дърпам от цигарата на моя. Ама ми е съвестно та внимавам.

# 730
  • Мнения: 280
Хей o_fortuna как ти се радвам само  Hug Браво, все така да си спинкаш и всичко да отминава  Praynig

Аз съмна лекар чак другата седмица, а днес пак имах малко зацапване кафеникаво  Sad Писна ми  ooooh!

# 731
  • Мнения: 0
o_fortuna добре дошла надявам се всичко да е наред за по-нататък
аз също имам много леко коремче но все още не съм започнала да се мажа с нищо
и със спането нямам никакъв проблем 10 часа си ги правя всеки ден

# 732
  • София
  • Мнения: 478
Благодаря за инфото!

Ох, след съвсем мъничко излитам за прегледа - чакам да дойде таткото и отиваме... дойдее..

Хайде после ще разказвам  Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 1 415
Патита, успех на прегледа!
Явно всички спят следобеден сън, няма никой. smile3524

# 734
  • София
  • Мнения: 334
Аз се върнах от консултацията, всичко е ОК, гледа ме на видеозона, бебето е 4 см и малко, отговаря си на възрастта и беше изправено Simple Smile Качила съм снимка в албума, много хубаво се видя и си има ръчички и крачета...Много интересно -преди седмица като ходих и не се виждаше толкова ясно..
Оплаках се за лошото ми хранене и тя каза да внимавам Sad Даде ми бележка за шофирането въпреки че аз смятам да слагам горната част т.к без колан не мога, имам чувството че ще изпадна от колата  Simple Smile
Хайде другите мами с новини да докладват Laughing

Общи условия

Активация на акаунт